Головна » Твоя краса » Догляд за волоссям » Які вітаміни допоможуть від випадіння волосся?

Які вітаміни допоможуть від випадіння волосся?

Організм кожної людини індивідуальний, тому немає можливості вилікувати всі хвороби одним засобом. Причин для випадання волосся багато, і серед них недолік певного вітаміну, тому багато хто цікавиться, які вітаміни  потрібні від випадіння волосся. З цією проблемою справді потрібно боротися, ось тільки-якою ціною? Можна спробувати приймати певні вітамінні комплекси, але, те, що допоможе одній людині, може бути марним або небезпечним для іншої.

Які вітаміни необхідні для волосся

Які вітаміни допоможуть від випадіння волосся

Багатьох людей цікавить, коли випадає волоссячко – які вітаміни  пити, щоб припинити їх втрату? Чи здатні вітаміни зробити шкіру голови більш здоровою, щоб волосся не випадало? Як це може відбитися на здоров’ї? Чим ще можуть допомогти комплекси вітамінів?

Якщо причиною слабшання і випадання волоссячка є нестача вітамінчиків, то вирішити цю проблему здатні вітамінні комплекси. Якщо ж причини вашого облисіння інші, комплекс вітамінчиків від випадіння волосся може виявитися малоефективним. Крім усього іншого, в разі неправильного догляду за волоссям, вітамінчики теж можуть не діяти.

Одночасно з прийомом вітамінчиків потрібно запам’ятати деякі «табу», якщо хочете мати гарні, густе і довге волосся:

Фарба для волосся. Часте або неправильне фарбування здатне завдати непоправної шкоди вашому волоссю. По-перше, є багато фарб, які містять не тільки аміак, а є й токсичними. Тому не купуйте фарбу для волосся на ринку, особливо якщо вам невідома фірма-виробник. Недобросовісні виробники для посилення кольору можуть використовувати важкі метали та інші компоненти, які негативно впливають на здоров’я людини. Якщо вам довелося скористатися такою фарбою, то ніякі вітамінчики не допоможуть! Навіть купуючи хорошу і якісну фарбу для волосся, намагайтеся все робити по інструкції.  Не перетримуйте хімічну суміш на волоссі, інакше велика ймовірність отримання пересушеного або навіть обпаленого волосся.

Виходити на вулицю в холодну пору року без головного убору. Така витівка чревата зниженням кровотоку в голові, і як результат волосся не насичуються вітамінами. Взимку і навесні вам і так знадобляться хороші вітамінчики від випадіння волосся, але якщо не носити шапку в морози, то можуть бути неприємності. Якщо бажаєте зберегти голову не застудженою і не лисою, то краще не переохолоджуйте її.

Неправильне використання різних косметичних препаратів. Багато людей думають, що чим більше шампунів і бальзамів нанесуть на волосся – тим краще. Насправді ж неправильне поводження з косметикою може привести до появи лупи, волосся постійно будуть жирними і тьмяними. Оптимальна частота миття волосся – це два-три рази на тиждень, а кондиціонери і бальзами досить використовувати один раз в тиждень.

Як вітаміни для волосся застосовуються?

Check Also

Дитячі зачіски на 1 вересня

Дитячі зачіски на 1 вересня

Які можна зробити прості дитячі зачіски, адже вони значно відрізняються від дорослих? Тонке дитяче волосся …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *