Home / Твоя краса / Догляд за волоссям / Які вітаміни допоможуть від випадіння волосся?

Які вітаміни допоможуть від випадіння волосся?

Організм кожної людини індивідуальний, тому немає можливості вилікувати всі хвороби одним засобом. Причин для випадання волосся багато, і серед них недолік певного вітаміну, тому багато хто цікавиться, які вітаміни  потрібні від випадіння волосся. З цією проблемою справді потрібно боротися, ось тільки-якою ціною? Можна спробувати приймати певні вітамінні комплекси, але, те, що допоможе одній людині, може бути марним або небезпечним для іншої.

Які вітаміни необхідні для волосся

Які вітаміни допоможуть від випадіння волосся

Багатьох людей цікавить, коли випадає волоссячко – які вітаміни  пити, щоб припинити їх втрату? Чи здатні вітаміни зробити шкіру голови більш здоровою, щоб волосся не випадало? Як це може відбитися на здоров’ї? Чим ще можуть допомогти комплекси вітамінів?

Якщо причиною слабшання і випадання волоссячка є нестача вітамінчиків, то вирішити цю проблему здатні вітамінні комплекси. Якщо ж причини вашого облисіння інші, комплекс вітамінчиків від випадіння волосся може виявитися малоефективним. Крім усього іншого, в разі неправильного догляду за волоссям, вітамінчики теж можуть не діяти.

Одночасно з прийомом вітамінчиків потрібно запам’ятати деякі «табу», якщо хочете мати гарні, густе і довге волосся:

Фарба для волосся. Часте або неправильне фарбування здатне завдати непоправної шкоди вашому волоссю. По-перше, є багато фарб, які містять не тільки аміак, а є й токсичними. Тому не купуйте фарбу для волосся на ринку, особливо якщо вам невідома фірма-виробник. Недобросовісні виробники для посилення кольору можуть використовувати важкі метали та інші компоненти, які негативно впливають на здоров’я людини. Якщо вам довелося скористатися такою фарбою, то ніякі вітамінчики не допоможуть! Навіть купуючи хорошу і якісну фарбу для волосся, намагайтеся все робити по інструкції.  Не перетримуйте хімічну суміш на волоссі, інакше велика ймовірність отримання пересушеного або навіть обпаленого волосся.

Виходити на вулицю в холодну пору року без головного убору. Така витівка чревата зниженням кровотоку в голові, і як результат волосся не насичуються вітамінами. Взимку і навесні вам і так знадобляться хороші вітамінчики від випадіння волосся, але якщо не носити шапку в морози, то можуть бути неприємності. Якщо бажаєте зберегти голову не застудженою і не лисою, то краще не переохолоджуйте її.

Неправильне використання різних косметичних препаратів. Багато людей думають, що чим більше шампунів і бальзамів нанесуть на волосся – тим краще. Насправді ж неправильне поводження з косметикою може привести до появи лупи, волосся постійно будуть жирними і тьмяними. Оптимальна частота миття волосся – це два-три рази на тиждень, а кондиціонери і бальзами досить використовувати один раз в тиждень.

Як вітаміни для волосся застосовуються?

Вживати вітамінчики можна як зовні, так і внутрішньо. Зовнішній вітамінний догляд полягає в нанесенні спеціальних масок і кремів, які сприяють живленню і вітамінізують шкіру голови і волосся. Зазвичай, подібні процедури відбуваються із застосуванням ефірних олій, відварів і настоїв. Народна медицина багата рецептами, здатними надати допомогу, але все ж краще отримувати вітамінчики в правильному дозуванні.

Більш ефективними вважаються ті вітамінчики, які надходять до органів разом з кровотоком. Застосування всередину сприяє їх засвоєнню через кишечник в кров, таким чином, по транспортуванню організму, яке відбувається правильно і шкіра голови, разом з іншими органами і тканинами, отримує необхідний комплекс, який зможе повністю засвоїти і застосувати для росту і зміцнення своїх клітин.

Які вітаміни для волосся – види

Для внутрішнього застосування широкої популярності отримали вітамінчики у вигляді таблеток. На сьогодні відома велика кількість біологічно активних добавок і лікарських препаратів, здатних усунути проблему, пов’язану з випаданням волосся. Ось список найбільш популярних засобів:

Мерц. Це спеціальні драже, які містять необхідні мінерали і вітамінчики, здатні зміцнити структуру волосся і поліпшити стан дерми. Драже «Мерц» допомагають поліпшити стан нігтиків і волосся.

Пантовігар – добавка, що сприяє нормалізації структури волосся. Препарат також містить незначну кількість цинку, який сприяє зміцненню волосяного покриву і нігтиків, відновленню якості шкіри.

Для бажаючих знати, які вітаміни  від випадіння волосся найбільш ефективні, є лінія засобів для зміцнення волосся

Фітовал. Це біологічно активні компоненти, що сприяють поліпшенню кровообігу дерми голови і живленню волосяних цибулин. За допомогою вітамінів Фітовал можна без зусиль зробити волосся здоровими, шовковистими і блискучими. З метою посилення ефекту потрібно використовувати всю лінію засобів Фітовал, що включає в себе шампуні, бальзами, маски, креми і іншу продукцію по догляду за волоссям.

Пивні дріжджі. Відносяться до групи лікувально-профілактичних засобів білково-вітамінного комплексу. Використовуються в якості харчової добавки для поліпшення апетиту, поповнення організму вітамінчиками групи В, пантотеновою кислотою і іншими корисними мікроелементами (кальцій, залізо, магній, цинк, марганець).

БАД допоможе вашому волоссю виглядати розкішно. В результаті застосування волоссячко стає густим і шовковистим, абсолютно припиняється випадання волосся. Принцип дії полягає у відновленні структури волосся, посиленні мікроциркуляції крові в дермі голови, поповнення запасів вітамінчиків.

Риб’ячий жир. Його можна приймати як внутрішньо, так і для зовнішнього використання у складі масок і бальзамів для волосся. Якщо випадає волосся – вітамінчики, що містяться в риб’ячому жирі, надають антиоксидантну дію і стимулюють процеси росту волоссячка і поліпшення живлення дерми голови.

Які вітаміни потребує волосся

Перш ніж купувати вітамінчики для зміцнення волосся, порадьтеся з лікарем. Можливо, буде потрібна консультація дієтолога. Дієтолог – найкращий фахівець в області харчування, він напевно знає, які вітаміни вам потрібні і в якій кількості. Якщо знаєте, в яких продуктах знаходяться потрібні вітаміни, то можна не брати медикаменти, а лікуватися природним шляхом.

Список вітамінів:

  1. Вітамін А – жиророзчинний вітамін. Його корисні властивості:

робить волосся густими;

посилює ріст волосся;

знижує появу лупи;

покращує стан волосся.

Найбільше вітаміну А міститься в таких продуктах:

вершки і вершкове масло;

сметана і незбиране молочко;

ікра і риб’ячий жир;

печінка;

овочі (морквина, червоний перець, гарбуз, капуста, томати, брокколі, шпинат).

  1. Вітаміни групи В (тіамін, В2, ніацин, пантотенова кислота, В6, інозит, В9, В12 і параамінобензойна кислота). Користь від цих вітамінів:

відновлюють роботу сальних залоз;

знижують випадання волосся;

стимулюють ріст волосся;

покращують кровообіг.

Ця група вітамінів міститься в свинині, рисі, бананах, апельсинах, фундуку, пшеничних висівках.

  1. Біотин, або вітамін Н, сприяє поліпшенню дерми: вона стає гладкою. Волосся і нігтики завдяки вітаміну Н знаходять здоровий блиск. При нестачі з’являється лупа, себорея. Продукти, що містять біотин:

яєчний жовток;

пивні дріжджі;

яловича печінка;

соєве борошно;

молочко.

  1.  Вітамін Е. Міститься у всіх видах зелені (петрушка, кріп, салат, шпинат, базилік).
  2. Вітамін F. Міститься у пшениці, волоських горіхах, насінні соняшнику, мигдалі.

Які вітаміни природні та штучні

Найчастіше недорогі вітамінчики від випадіння волосся не є менш ефективними. Найчастіше у жінок можуть виникнути проблеми під час прийому таких препаратів внаслідок надлишку певного вітаміну. Симптоми гіпервітамінозу:

нудота;

запаморочення;

слабкість;

висип, особливо в області живота і щік.

При появі подібних ознак потрібно припинити прийом препаратів і проконсультуватися з лікарем. Якщо фахівець зауважує випадання волосся: лікування – вітаміни, але не завжди мова йде про прийом додаткових препаратів. Не варто забувати про природні вітамінчики, які містяться в продуктах харчування. Для поліпшення кольору волосся і запобігання випаданню, потрібно додати в щоденний раціон такі продукти:

лосось, устриці та інші морепродукти;

молочні нежирні продукти;

зелені овочі, цільні злаки;

насіння, горіхи, бобові;

яйця та птицю.

Варто уточнити, що продукти необхідно чергувати, а не їсти все в один день. Також подбайте про необхідну кількість рідини: пийте сиру водичку по 1,5 літра на добу.


Check Also

Місячний календар стрижки на лютий 2021 року детальний

З року в рік астрологи складають гороскоп для кожного знака Зодіаку, щоб ми не тільки …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *