Home / Здоров'я / Які причини болю в ногах у жінок

Які причини болю в ногах у жінок

Часто стикаєтеся з таким малоприємним проявом як постійний біль у нозі? Чому ж це відбувається?

Найпоширеніша причина виникнення у жінок хворобливих відчуттів в ногах

Отже, на першому місці серед причин, що провокують цю проблему, як не дивно, знаходиться носіння взуття на високих підборах (без якої, що вже гріха таїти, багато леді просто-таки не можуть жити). Не обов’язково для виклику дискомфорту в ногах носити взуття на дуже високому каблуці. Часом «височина» може бути, здавалося б, цілком терпимих розмірів, але тут свою роль «лиходія» можуть зіграти незручна колодка, присутність у взутті звужених місць, які здавлюють ноги, і тому подібні фактори.

Зізнаємося, багато жінок дуже часто обирають цей предмет гардероба, керуючись не тим, чи зручно в ньому пересуватися, а дивлячись на привабливість взуття чи на те, чи відповідає вона законам моди, які, як відомо, часто мають мало спільного з зручністю. Звідси і виникають неприємні відчуття при ходьбі (та й після).

Яким же чином носіння незручного взуття (або взуття на високих підборах) провокує болі в нижніх кінцівках? А справа в тому, що, наприклад, те взуття, яке здавлює п’яту, сприяє погіршенню кровотоку в ногах, а це з часом призводить до виникнення больових відчуттів і, звичайно ж, відбивається на здоров’ї далеко не позитивним чином. А коли ви носите взуття на високому підйомі, відбувається наступне. Центр ваги тіла нерівномірно розподіляється, і відповідно знову доводиться стикатися з неприємними відчуттями.

Постійний біль в нозі після носіння незручного взуття:
Якщ о все ж вам довелося «поспілкуватися» з незручним взуттям, і ви відчуваєте дискомфорт, прийшовши додому, то якнайшвидше звільніть свої ніжки з «кайданів». І дайте їм відпочити, опустивши у воду кімнатної температури. А якщо влітку, то можна і в прохолодну. Саме прохолодна водичка допоможе реабілітувати стопи, в яких після недавно пережитих незручностей виникло відчуття печіння. Після даної процедури ляжте на ліжко або диван таким чином, щоб ноги опинилися вище голови. Це допоможе нормалізувати кровообіг у кінцівках, який, ймовірно, встиг порушитися.

Трапляється, що болі переслідують не безпосередньо ваші стопи, а виникають під колінами. Причиною цієї неприємності можуть бути силові фізичні навантаження, які непосильні цієї частини вашого тіла. Відбутися це могло і в результаті сильної напруги колінного суглоба (при виконанні спортивних вправ або при піднятті ваги). Вирішити цю проблему, ймовірно, можна за допомогою обережного масажу. Якщо це не допоможе, то краще звернутися до лікаря, оскільки в такому випадку, можливо, запалилися м’язи або суглоби.

Болі в ногах внаслідок защемлення нервів хребта:

Виникнення болю в нижніх кінцівках може бути і похідною від проблем зі спиною. Так, якщо защемило так звані нервові корінці хребта, то больові відчуття можуть поширитися не тільки на спину, але й зачепити ніжки. Якщо за 2-3 дні болю не відступлять, обов’язково звернутися до фахівця.

На жаль, нерідко однією з причин, по яких з’являються болі в ногах, є і варикоз. Справа в тому, що при цьому захворюванні відбувається погіршення венозного відтоку крові, і як наслідок це може призвести навіть до венозного застою. А крім шкоди для здоров’я, це – досить болісно. Як правило, чим більше людина, що страждає варикозом, знаходиться на ногах, тим сильніші і больові відчуття, які найчастіше мають ниючий характер.

Винні суглоби:

Може постійний біль у нозі виникнути і через суглоби. Це відбувається нерідко у жінок, організм яких найбільш метеочутливий. Про такий біль ще кажуть так: «Крутить на погоду». Хоча можуть виникнути проблеми з суглобами, якщо у вашому організмі не вистачає вітамінів або мінералів, або недавно суглоб був травмований. Це також важливо враховувати.

Ви дізналися про найчастіші фактори, що викликають біль в ногах. Тепер, знаючи, як кажуть, ворога в обличчя, напевно, вам буде простіше йому протистояти.

А ось так пояснюють болі в ногах лікарі-психотерапевти. Подивіться, чи є у вас психологічні затиски, які провокують болі в ногах:


Check Also

Що таке коронавірус – ознаки захворювання, ефективні рекомендації

Коронавіруси – це родина  вірусів, які можуть викликати звичайну застуду, важкий гострий респіраторний синдром (SARS) …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.