Волосся – це те, що прикрашає жінку і робить її привабливою.
Волоссю, як і рукам, тілу і обличчю теж потрібний щоденний індивідуальний догляд. Їх необхідно живити вітамінами і мінералами, і тоді ваші локони будуть робити вас просто надзвичайною.
Але не всі знають, що маски для волосся для лазні – це оригінальний, ефективний і в той же час простий спосіб догляду за своїми локонами.
У лазню, звичайно, ходять дуже багато. Це місце де можна очистити своє тіло від непотрібних шкідливих речовин і ферментів, які закупорюють пори. Розслабитися, і набратися сил.
Але не тільки можна очистити тіло, але і волосся. Банні маски для волосся діють, як стимулятор, який відкриває в волоссі пори, очищає лусочки, розм’якшує шкіру голови і покращує кровообіг.
Завдяки цьому довго чекати ефекту від масок не потрібно, поліпшення можна помітити вже після першого разу.
Головні правила дотримання при використанні маски для лазні:
1. Потрібно підбирати компоненти для маски з урахуванням особливостей таких як: тип шкіри, волосся.
2. Інгредієнти повинні бути свіжими.
3. Маску необхідно наносити перед самим походом в лазню.
4. Обов’язково обробити кінчики перед нанесенням маски (кокосовим, абрикосових кісточок).
5. Надіти спеціальну шапочку.
6. Дія маски від 20 хвилин до години в залежність, скільки ви збираєтеся провести в лазні.
7. Висушувати волосся, рекомендовано природним шляхом.
Існує чотири типи масок, які можна застосовувати, перебуваючи в лазні:
Маски, які надають локонам блиск і силу.
Маски, які допомагають при випаданні волосся.
Маски, для того щоб зміцнити волосся.
Маски, для інтенсивного росту і відновлення волосся.
Маски для волосся в лазню: рецепт
Для блиску і сили волосся:
1. Необхідно взяти ємність розбити туди одне яйце, влити 2 ложечки касторової олії, 1 ложечку оцту (яблучного), а також 1 ч. ложечку гліцерину. Суміш добре перемішуємо і акуратними ніжними рухами на носимо на всю поверхню волосся, як ніби втираючи в шкіру голови. Тримати маску на 30 хвилин. Сполоскати теплою водою без використання шампуню. Сушити природним шляхом (без фену).
2. Маска на основі кефіру. Рекомендовано брати домашнє молоко і з нього зробити кефір. Далі намазати все волосся, особливу увагу приділити кінчикам. Залишити маску на 30 хвилин мінімум. Змивати теплою водичкою, в якій парять вінички для лазні.
Для того щоб волосся не випадало і не вилизало:
1. Знадобиться мед і реп’яхова олія (вона вважається найефективнішим допоміжним засобом для локонів). Можна використовувати також касторову олію і льняну. Інгредієнти перемішати і намазати волосся. Змивати теплою водичкою з шампунем.
2. Знадобиться настоянка з перцю, мед і реп’яхова олія. Перемішати і намастити на сухе волосся. Сполоскати через 25 хвилин. Маска може створювати дискомфорт і пекти небагато, але це нормально, перець дає такий ефект.
Для зміцнення волосяних цибулин:
1. Необхідно взяти суміш олій: касторової і реп’яхової добавити 3 ст. ложечки натурального соку алое і меду. Перемішати ретельно інгредієнти і намастити на волосся (втираючи). Змивати теплою водичкою і шампунем.
2. Треба взяти хну (безбарвну) і суху подрібнену кропиву залити окропом. Запарити на 15 хвилин. Далі дочекатися поки суміш охолоне. Нанести слід перед тим, як заходити в лазню. Тримати 30 хвилин, змивати тепленькою водою.
Відновлення та зростання нових, здорових локонів:
1. Необхідно взяти ємність збити в ній жовток сирого яйця, розтопити в ньому пивні дріжджі і ложку олії (рослинної) оливкової або соняшникової можна і реп’яхову (касторову, льону). Поставити суміш у тепле місце на дві години. Змастити волосся перед лазнею. Тримати 30 хвилин, змити водою.
2. Треба взяти гірчицю (сухий порошок), залити його попередньо завареним звичайним чорним чаєм. Далі добавити в консистенцію жовток свіжого яйця гарненько перемішати. Намастити маску на всю довжину локонів і залишити на 35 хвилин. Сполоскати тепленькою водою.
Головне щоб інгредієнти масок для волосся в лазню були свіжі і консистенція правильно, була приготовлена. Тоді ефект не забариться чекати.