Home / Діти / Як зробити сніжинку з паперу. Цікава підбірка

Як зробити сніжинку з паперу. Цікава підбірка

З наближенням Нового року виникає гостра необхідність у створенні паперових сніжинок. Також можна прикрасити новорічний костюм дитини або створити настінні і підвісні новорічні прикраси. Здавалося б, ну що тут складного? Тому спеціально для вас ми підготували статтю, де опишемо кілька варіантів, як зробити сніжинку з паперу, використовуючи які ви зможете створити дивовижні візерунки, яким позаздрить навіть Дідусь Мороз.

Як зробити сніжинку з паперу. Найпростіша паперова сніжинка

Такими прикрасами можна оформляти вікна в квартирі, заміському будинку, офісі або шкільному класі.

Зробити красиві сніжинки зовсім не складно – для цього можна використовувати готові схеми або придумати їх самостійно. Зі звичайної білого або кольорового паперу вийдуть надзвичайно гарні сніжинки, які послужать гідною прикрасою будинку і новорічної ялинки. Отже, як зробити сніжинку з паперу?

Достатньо взяти паперовий лист, скласти його в кілька разів і зробити гострими ножицями хаотичні надрізи – ось і все, готова красуня-сніжинка. Однак багато хто стикається з тим, що зовсім не вміють вирізати дійсно гарні паперові прикраси. Дуже часто вони виходять звичайними, однотипними і неакуратними.

Існує багато різних способів зробити гарну сніжинку з паперу. Давайте для початку розглянемо найпростішу з них. Для роботи вам будуть потрібні:

Простий олівець.

Ножиці.

Аркуш паперу.

Красиві схеми.

Приготуйте квадратний паперовий лист і зігніть його по діагоналі навпіл. Одержаний трикутник знову зігніть навпіл. Важливо! Потрібно звернути увагу, як складається новий трикутник. Це можна робити на око. Тут головне – щоб одна сторона трикутника стикалася з протилежним згином. Відріжте нижню частину фігури і намалюйте контур, по якому ви будете вирізати. Тепер виріжте ножицями намальовані візерунки і розправте виріб.

Як зробити сніжинку з паперу

Як зробити оригінальний декор з паперової сніжинки. Найбанальніші сніжинки із звичайного паперу, виявляється, можуть за лічені хвилини перетворитися в яскраві декоративні картини.

Процес створення сніжинок з паперу та оформлення їх в картини дуже простий і захоплюючий. Залучайте до роботи дітей – проявіть разом фантазію і оригінальність при створенні візерунків для сніжинок, а також фонів для картин.

Знадобиться:

Папір.

Фарби і пензель.

Олівець і лінійка.

Клей.

Ножиці і ніж.

Безбарвний художній лак.

Для початку готуємо різнокольорові фони для сніжинок. Папір злегка обробляємо водою за допомогою вологої губки. Наносимо на папір шар фарб, використовуючи якомога більше яскравих кольорів, щоб сніжинки були більш виразними.

З листа паперу вирізаємо коло, складаємо його три рази навпіл і отримуємо трикутник.

Приступаємо до дизайну сніжинки. Для цього придумуємо малюнок і наносимо олівцем, починаючи з центру шаблону для майбутньої сніжинки.

Використовуючи ніж для паперу, акуратно вирізаємо внутрішні контури сніжинки.

Використовуючи ножиці, вирізаємо зовнішні візерунки. Вирізаємо всі контури, не поспішаючи і дуже акуратно, не забуваючи, що сніжинка з паперу буде головною частиною картини.

Сніжинку акуратно розгортаємо і трохи розправляємо.

Наносимо на сніжинку з паперу щедрий шар клею.

Приклеюємо сніжинку до підготовленого раніше кольоровому фону.

Покриваємо готові картини шаром безбарвного художнього лаку і даємо їм підсохнути.

Такі оригінальні декоративні сніжинки з паперу прикрасять будь-який інтер’єр і подарують гарний настрій.

Як зробити сніжинку з паперу круглу

Щоб зробити красиву сніжинку круглої форми, потрібно виконати наступну послідовність дій:

Для початку необхідно скласти аркуш паперу навпіл. Щоб прикрасити сніжинку можна скористатися крейдою, олівцями або фломастерами. Також цілком можна використовувати кольоровий папір.

Потрібно знайти центр цього листа. Після цього слід взяти нижній кут і скласти його до центру, щоб отримати трикутник. Потім необхідно скласти ще раз таким чином, щоб папір склався на отриманому куточку. В результаті аркуш паперу повинен складатися з третин і за формою нагадувати конус.

Щоб полегшити завдання, можна скласти аркуш на відстані одна третина, після чого скласти поверх нього папір з іншого боку. Необхідно враховувати, що майбутню сніжинку потрібно тримати кінцем вниз – саме це і стане її центром.

Верхівку сніжинки слід відстригти невеликою дугою. Якщо відрізати верх сніжинки, то відстрижутьсяся всі верстви – це буде видно. Тепер можна приступати до створення сніжинки.

Спочатку краще спробувати зробити простий візерунок, після чого можна переходити до більш складного. Чим менші відрізані смужки, тим більше опрацьована сніжинка вийде в результаті.

Тепер сніжинку можна розкрити. Для цього потрібно озброїтися терпінням. Крім того, робити це необхідно максимально обережно, щоб не пірвати папір. Буквально через кілька секунд буде готова красивгарна шестикутна сніжинка.

Як зробити сніжинку з паперу з кутами

Як зробити сніжинку з паперу, щоб отримати її  з кутами? Для цього потрібно виконати таку послідовність дій:

Для початку озброїтися аркушем паперу формату А4. Нижній кут слід зігнути до верхньої сторони по діагоналі, щоб отримати квадрат. Шматок паперу 5 см потрібно залишити недоторканим. Цей шматочок слід відрізати, щоб вийшов рівний квадрат.

При складанні сніжинки слід переконатися в тому, що всі згини вийшли рівними і акуратними. Якщо ж вони виявляться несиметричними або нечіткими, то і сніжинка вийде кривою.

Папір слід скласти навпіл, щоб отримати трикутник. Подібний згин був виконаний і в першому випадку. Після того як зроблений перший згин, потрібно зігнути папір ще раз навпіл – в результаті вийде трикутник меншого розміру.

На цьому етапі можна скласти папір ще раз – в результаті вийде ще менший трикутник.

Загалом, існує досить широкий простір для експериментів. Однак слід враховувати, що дітям подібне кількість згинів може ускладнити завдання.

Після цього можна починати робити надрізи. Щоб отримати гарний і пророблений візерунок, необхідно проявити всю свою фантазію. Можна виконувати всілякі дуги, завитки, куточки. Дуже важливо використовувати папір повністю.

Зручніше за все тримати таку сніжинку за центр – кінчик листаркуша. Якщо ж його відрізати, то сніжинка все одно залишиться цілою.

Тепер можна акуратно розкрити сніжинку. У тому випадку, якщо було виконано занадто багато надрізів, є ризик, що сніжинка пірветься, тому робити це необхідно гранично уважно.

Щоб удосконалити візерунок, можна зігнути сніжинку назад і зробити додаткові розрізи.

Як зробити сніжинку з паперу об’ємною

Об’ємна паперова сніжинка виглядає набагато ефектніше, ніж проста, причому виготовити її теж зовсім нескладно. Подібні казкові фігурки можна повісити на ялинку або розвісити по всій кімнаті для створення новорічної атмосфери. Для того щоб зробити об’ємну сніжинку з паперу, вам будуть потрібні:

Клей.

Папір

Степлер.

Ножиці.

Важливо! При бажанні об’ємну сніжинку можна зробити кольоровою, використовуючи для її окремих елементів кольоровий папір.

Для початку зробіть з паперу 6 квадратиків однакового розміру.

Важливо! Щоб об’ємна фігурка добре тримала форму, краще використовувати більш щільний папір. Кожен квадрат зігніть по діагоналі, зробіть по 3 надрізи до середини по обидва боки. Ці надрізи не повинні стикатися – потрібно залишити між ними приблизно 0,5-1 см.

Розкрийте лист і покладіть його таким чином, щоб не розрізані краї розташовувалися вертикально. Скрутіть зсередини два ближніх краї в трубочку, скріпіть за допомогою скотча або клею. Розгорніть заготівлю і з’єднайте дві наступні смужки. Знову переверніть деталі і з’єднайте третій ряд смужок.

Останні смужки склейте так само, перевернувши заготівлю  зворотною стороною. Те ж саме виконайте з усіма шістьма квадратами, після чого скріпіть їх по три елементи, розгорнутих в одну сторону. Закріпіть обидві частини в одну об’ємну фігуру.

Важливо! У вас повинна вийти невелика сніжинка, і немає особливої необхідності скріплювати її з боків. Але якщо ви робите фігуру більшого діаметра, то краще закріпити її смужки з боків клеєм або степлером.

Як зробити сніжинку з паперу в стилі кірігамі

Тепер ми хочемо розповісти, як зробити сніжинку з паперу в стилі кірігамі. Це керівництво розповість, як виготовити шестикутний виріб, але якщо ви хочете, то можете поекспериментувати з будь-якою формою.

За допомогою транспортира накресліть на чистому аркуші шаблон для виготовлення шестигранної заготівлі. Важливо! Кути рівні 120 і 60 градусам. Візьміть інший квадратний аркуш і зігніть його по діагоналі. Накладіть отриманий трикутник згорнутою стороною на шаблон по осі координат.

Загніть кути заготівлі. Для зручності можна зробити невелику зарубку посередині – для цього потрібно перегнути деталь навпіл. Не закріплюйте середню лінію – краще зробити один затиск біля основи. Після цього ви, орієнтуючись по цій мітці, зможете загнути кут. Зігніть другий кут – деталь готова. Тепер потрібно зробити сніжинку ажурною.

Спочатку потрібно намалювати візерунок, а потім вже можна приступати до вирізання. Розгорніть готову заготівлю, підігніть деякі її частини всередину, при бажанні декорують її чимось або розфарбуйте фарбами.

Як зробити сніжинку з паперу в техніці квілінгу

Квілінг – це техніка створення фігурок з тонких паперових смужок, шляхом згортання їх в спіральки і подальшого склеювання за допомогою клею. Для того щоб зробити сніжинку з паперу своїми руками в цій техніці, вам буде потрібне наступне:

Паперові смужки шириною 3-10 мм – чим ширші смужки, тим об’ємнішою буде ваша саморобка. Інструмент для квілінгу – паличка з вушком для закручування паперу.

Клей ПВА.

Зубочистки для нанесення клею.

Трафарет або лінійка-трафарет з різними діаметрами кіл.

Важливо! Елементи для сніжинки в техніці квіллінг можуть бути у вигляді кола, серця, краплі, очка і т. д. З колом все більш-менш зрозуміло, а ось крапелька – це те ж коло, тільки приплющене в форму краплі після склеювання деталі.

Зробіть якомога більше всяких елементів шляхом скручування паперових смужок за допомогою спеціального інструменту для квілінгу.

Сформуйте з деталей фігуру у вигляді сніжинки і склейте їх клеєм.

Приробити мотузку і повісьте сніжинку на ялинку.

Як зробити сніжинку з паперу. Корисні рекомендації

Якщо в середині сніжинки був зроблений отвір, можна навколо нього обмотати нитку, покрити клеєм і блискітками – це дозволить отримати прекрасне доповнення до візерунків.

Сніжинки з товстого паперу зробити трохи важче, проте вони відрізняються більшою міцністю.

Сніжинки, які зроблені з паперу для друку, виходять більш симетричними. Їх досить зручно підвішувати, хоча більша ймовірність, що вони впадуть. Щоб продовжити термін служби таких сніжинок, їх можна заламінувати.

Щоб отримати ідеально круглу сніжинку, можна використовувати фільтр для кави. Його слід скласти навпіл, після чого можна вирізати будь-який вподобаний візерунок.

Щоб зробити гарну сніжинку з паперу, зовсім не обов’язково володіти якимись спеціальними навичками. Якщо чітко виконувати запропоновані рекомендації, можна зробити безліч найрізноманітніших сніжинок, які стануть гідною прикрасою будь-якої новорічної ялинки.

Відеоурок – як зробити сніжинку з паперу

 

Як зробити сніжинку з паперу ажурну  зі смужок

Для виготовлення сніжинки вам знадобиться:

Лист офісного паперу формату А4,

Ножиці,

Клей ПВА.

Вирізаємо 20 смужок паперу шириною 0,5 см і довжиною 21 см. Для цих смужок добре підійде офісний папір формату А4, який можна разграфити по ширині. Сніжинка буде складатися з 2-х половинок, тому на кожну половинку у нас піде по 10 смужок. Переплітаємо між собою 10 смужок хрест на хрест, з’єднуємо стики скріпками або клеєм, як показано на фото.

У центрі утворився плетений квадрат, який і стане основою першої половинки сніжинки. З’єднуємо крайні смужки, склеївши кінчики. Наступні дві смужки схрещуємо всередині отриманої петлі і приклеюємо. У нас залишаються вільними дві смужки, вони нам стануть в нагоді для з’єднання половинок об’ємної сніжинки.

Перша половина об’ємної сніжинки готова, аналогічно робимо другу половинку. Готові половинки накладаємо одну на одну і верхню частину зміщуємо в сторону на 45 градусів, скріплюємо вільними смужками переплітаючи їх один з одним. Отримуємо  квітку з 8 пелюсток. Підрівнюємо виступаючі кінці і склеюємо їх. Ось і наша об’ємна сніжинка готова.

Як зробити сніжинку з паперу. Сніжинка -квітка з 8 пелюсток

Для виготовлення сніжинки вам знадобиться:

2 листи офісного паперу формату А4,

Ножиці,

Клей ПВА.

З листів А4 потрібно зробити квадрати. Потім скласти один квадрат по діагоналі. Одержаний трикутник скласти навпіл. Вирізати пелюстки, не дорізаючи до центру 4 см. Потім робимо надрізи всередині, повторюючи форму пелюстки.

Розгортаємо отриману квітку і середню частину кожної пелюстки приклеюємо до серединки, відступивши від центру 2 см. Отримаємо половинку сніжинки як на фото. Аналогічно вирізаємо другу половинку сніжинки. А далі є 2 варіанти складання сніжинки.

Перший: Другу половинку підкладаємо під першу, повернувши щодо верхньої в сторону на 45 градусів. Серединки склеюємо. І серединки пелюсток приклеюємо до центру між верхніми пелюстками. Отримали об’ємну сніжинку-квітку як на першому фото.

Другий: склеюємо другу половинку аналогічно першій. І готові половинки накладаємо одну на одну плоскою частиною і верхню половинку зміщуємо щодо нижньої в сторону на 45 градусів. Серединки склеюємо. Отримали об’ємну сніжинку-квітку як на фото з синім фоном.

Вибір варіанту виготовлення залежить від того куди буде кріпитися отримана сніжинка. Якщо на стіну для прикраси кімнати (кабінету), то краще перший варіант, а якщо на велику ялинку або для підвішування до стелі (вікна), то краще другий.

Як зробити сніжинку з паперу віялову

Сніжинка в техніці віяла найкраще підходить для творчості з дітьми.

Для виготовлення сніжинки вам знадобиться:

3 аркуша паперу для записів формату А4 (він тонший офісного) або кольорового паперу,

Ножиці,

Клей ПВА.

Папір краще брати тонший офісного по щільності. Можна пакувальний для подарунків або білий папір для записів. Скласти лист гармошкою як на фото. Перегнути гармошку навпіл. Зробити ще 2 такі заготівлі.

З’єднати всі елементи між собою за допомогою клею. Для ажурної сніжинки потрібно зробити надрізи в гармошці як на фото. Різати потрібно з двох сторін. Тоді візерунок буде більш ажурний і цікавий. Краї можна прикрасити фігурними ножицями або зробити зубчики.

Розгорнути віяло і склеїти краї. Протягнути стрічку або нитку в один з візерунків. Сніжинка готова.

Варіанти віялових сніжинок:


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *