Home / Твоя краса / Догляд за руками / Як зробити шеллак манікюр

Як зробити шеллак манікюр

Найчастіше буває, що просто не вистачає часу часто робити дизайн нігтів, проте потрібно, щоб руки були гарними й доглянутими. Шеллак манікюр тримається протягом тривалого часу без сколів і подряпин. Перевагою є те, що це поєднання гелю і лаку і воно виглядає чудово. Крім того, цілком можливо зробити декорування рук вдому, необхідно лише мати певні пристосування.

Що являє собою шеллак

Нігті з таким покриттям виглядають чудово, вони дуже красиво блищать, не ламаються і тривалий час не втрачають свій привабливий зовнішній вигляд.

Цей гель має велику кількість різних відтінків, тому можна робити манікюр під будь-який образ і наряд.

Разом з певними декоративними функціями додатково виконується і захисна функція. Крім того, він прекрасно зміцнює пластини. Шеллак додає особливу еластичність, варто відзначити, що він абсолютно нешкідливий.

Для зняття та проведення корекції не потрібно попереднього спилювання самої пластини, необхідно лише нанести спеціальний засіб і потримати його протягом певного часу.

Як наноситься шеллак

Манікюр шеллак не займає багато часу. Приблизно за годину можна отримати чудовий манікюр. Вся процедура нанесення гелю проводиться в кілька послідовних етапів.

Для створення манікюру шеллак спочатку необхідно провести підпилювання, надаючи необхідну довжину і форму. Потім потрібно обробити кутикулу і видалити ороговілу шкіру.

Коли пластини будуть оброблені, необхідно трохи відшліфувати їх, щоб запобігти можливому розшаруванню. Ворсинки, що утворюються на поверхні під час шліфування, допомагають гелю більш міцно триматися.

Після шліфування необхідно провести дезінфекцію і знежирення, тому як тільки в цьому випадку гель ляже дійсно бездоганно. Потім на нігті наноситься певний базовий гель, який просушується під ультрафіолетовою лампою. Коли шар підсохне, потрібно виконати покриття гель лаком, яке також потрібно висушити під лампою. Кожен новий шар, що наноситься на ніготь, просушується під лампою. При нанесенні останнього шару лаку на ніготь, потрібно його запечатати, профарбувати кромку нігтя.

Коли всі шари кольорового гелю будуть нанесені, пластини необхідно покрити захисним засобом і просушити його під лампою.

Як нанести шеллак вдома самостійно

Зробити косметичне декорування вдома самостійно зовсім нескладно виконати такий манікюр.

Щоб провести манікюр з покриттям шеллак, необхідно мати такі інструменти і пристосування, як:

   лампу, призначену для сушіння;

   основне захисне покриття;

   шеллак;

   закріплювач;

   засіб для зняття лаку;

   манікюрний набір;

   крем для розм’якшення кутикули;

   масло масажне.

Перш ніж зробити манікюр шеллак, необхідно нанести на кутикулу жирний крем для її розм’якшення, а потім, коли вона стане досить м’якою, прибрати її, відсунувши попередньо до основи.

 При виконанні такого манікюру не рекомендується розпарювати пальці у воді. Коли кутикула буде вилучена, необхідно ретельно помити руки з милом, а також знежирити за допомогою засобу, що містить ацетон.

 Важливо, щоб при виконанні манікюру руки були повністю сухими, тому їх необхідно ретельно витерти. Перш ніж скористатися лаком шеллак, необхідно відполірувати поверхню, щоб основа наносилася рівним шаром і була гладенькою. Таким чином покриття буде триматися значно довше.

 Потім потрібно послідовно нанести базовий шар перед фарбуванням. Неодмінно слід фарбувати кінчик пластинки при нанесенні базового шару. Коли покриття буде нанесено, треба просушити нігті під лампою.

 Сушити приблизно тридцять секунд. Потім на них можна наносити саме гель лак покриття, обов’язково профарбовуючи кінчик нігтя.

Шар нанесеного гелю повинен бути досить тонким. Для кращого ефекту, необхідно наносити кілька шарів гелю, кожен з яких просушується під ультрафіолетовою лампою.

 Коли всі шари шеллаку будуть зроблені, нанести закріплювач і також висушити кожну пластину під ультрафіолетовою лампою. За допомогою рідини з ацетоном зняти липкий верхній шар з нігтів. На кутикулу і область навколо нігтів нанести масло і втерти його в шкіру.

 При виконанні процедур не можна розпарювати руки, тому як з’являється зайва волога, яка робить покриття не таким стійким.

 Щоб шеллак лягав рівно, пластини перед нанесенням основи необхідно шліфувати, використовуючи для цього м’яку пилочку, щоб не зіпсувати структуру поверхні пластин.

    Щоб покриття трималося досить довго, кінчики нігтів потрібно запечатувати, ретельно їх профарбовуючи; якщо цього не зробити, то лак дуже швидко почне зніматися.

 При нанесенні шеллаку не варто набирати його на пензлик занадто багато, тому як шари будуть виходити неакуратними і довго сохнути. Особливо обережно потрібно фарбувати область близько кутикули і з боків.

 Існують різні види манікюру, що виконуються за допомогою шеллаку, завдяки чому можна часто міняти свій спосіб і мати чудові привабливі ручки.


Check Also

Місячний календар манікюру на листопад 2018 року

Будь-яка жінка хоче виглядати гарною і доглянутою. А доглянуту жінку неможливо уявити без доглянутих рук. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *