Home / Твоя краса / Обличчя / Як зробити очищающий бальзам на основі герані

Як зробити очищающий бальзам на основі герані

Від запаху косметики залежить, чи приємно нею користуватися. Тому запашні листя герані безцінні для приготування косметичних засобів: її аромат перетворює використання пудри, бальзамів і кремів в маленьке свято. У виробництві комерційної косметики цю багаторічну рослину використовують для отримання гераніола – ефірного масла, запах якого можна відчути, потерши листя між пальцями.

Яку герань вибрати? Сортів існує безліч, тому вибирайте той запах який вам приємніший. Запахом листя просочується масляна основа (будь-яке рослинне масло, починаючи з оливкового або соняшникового і закінчуючи маслом з насіння винограду або авокадо) або пудра для тіла. Ефірні масла троянди і герані повинні бути в арсеналі кожного любителя домашньої косметики для додання ніжного запаху лосьонам

Герань для догляду за шкірою: очищающий бальзам

Як зробити очищающий бальзам на основі герані

Ретельно втирайте цей чудовий засіб для зняття макіяжу в шкіру обличчя і зніміть мусліновою або фланелевою серветкою, змоченою в гарячій воді; повторюйте цю процедуру до повного очищення.

75 мл оливкової олії вищого очищення 10 г воскових гранул або тертого воску 10 крапель ефірного масла герані

Розігрійте оливкове масло і віск на водяній бані до розплавлення воску. Листя герані покладіть на дно стерилізованого термостійкої скляної посудини з кришкою і як тільки масло змішалося з воском, залийте листя цією сумішшю. Щільно закрийте посудину кришкою і залиште його на 3 тижні, щоб суміш просочилася ароматом герані. Потім зішкребіть весь вміст і знову розігрійте на водяній бані. Відфільтруйте суміш, щоб видалити листя, а потім, коли вистигне, добавте 10 крапель ефірного масла герані, розмішайте і вилийте суміш у стерилізований посудину з широким горлом.


Check Also

Міцелярна вода – користь та шкода застосування

Багато жінок зранку наносять на обличчя макіяж, в результаті чого весь день шкірі доводиться бути …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.