Home / Діти / Як зробити новорічний вінок – цікаві варіанти

Як зробити новорічний вінок – цікаві варіанти

Погодьтеся, свята люблять всі, особливо якщо йдеться про новорічні. Цих свят завжди чекають з нетерпінням, адже попереду – нові очікування, реалізація свіжих ідей, ще один рік приємних подій, спілкування з близькими людьми. У такі дні хочеться чогось особливого, зробленого своїми ручками. Саме тому збираються близькі – родичі, друзі, колеги – і починають творити. З цього моменту і починається новорічне диво. Як правильно оформити вінок на двері? Що треба враховувати при його створенні? Які правила роботи? З чого можна зробити і як зробити новорічний вінок? Про все це зараз і буде йти мова.

Як зробити новорічний вінок – основні правила та поради

jak-zrobutunovorichnuj-vinok-cikavi-variantu

Рік, що минає, старий рік, як віриться нам, завжди несе із собою все погане і неприємне, а Новий – приносить взамін тільки хороше. Тому його і чекають з таким нетерпінням. А святковий настрій з’являється ще в середині листопада. Чому так швидко? Так просто час летить. А до Нового року так потрібно ще багато чого встигнути: приготувати, купити, зробити … Тому підготовка починається завжди заздалегідь.

Створюючи свій новорічний віночок на двері, можна використовувати фактично все, що є в будинку: від різної мішури до продуктів харчування. Головне – не переборщити з кількістю деталей. Ось і перше правило: основним у вашому виробі може бути лише якийсь один предмет. А всі інші – другорядні.

Для такого вінка підійдуть листівки, картинки, улюблені фотографії

Наприклад, якщо ви хочете виготовити вінок, використовуючи різні листівки, тоді зробіть акцент на одній з обраних. Вона і буде основною. Всі інші, нагадаємо, другорядні. Зверніть увагу і на її розмір. Він не може бути меншиме додаткових листівок.

Акцентуємо вашу увагу і на те, що всі компоненти майбутнього вінка повинні бути нейтральними за кольором і формою. Дотримуйтеся того ж правила: один колір – основний, всі інші – другорядні.

Формуйте вінок так, щоб бічні частини не сильно наситити компонентами. Не обтяжувати його. Всі масивні елементи треба розташувати або вгорі, або внизу.

Перш ніж складати вінок, подивіться уважно на те, чи всі компоненти гармонійно виглядають один з одним. Якщо є проблеми з кольором або формою – виправте недолік.

З чого ж можна зробити вінок? Варіантів багато. Головне в цій справі – фантазія.

Новорічний вінок можна виготовити з цукерок, прищіпок, яєчного лотка, шкарпеток; з шишечок, гудзиків, винних пробок; з газетних трубочок, паперу, картону або серветок; з бісеру, фруктів, овочів і ялинкових кульок; з фетру, надувних кульок, краваток, святкової мішури; з ялинових гілочок, кредитних карток, CD-дисків та інших підручних предметів.

Щоб змайструвати будь-який з запропонованих вінків, вам треба створити каркас у формі кола. Діаметр вибираєте самі. Залежить від того, якого розміру вінок вам потрібен.

З різдвяних вінків можна зробити і цілу композицію. Для каркаса добре підійде товстий дріт.

Після того, як зробили основу, оформіть вінок основним компонентом, наприклад, ялиновими гілками. Гілки варто вибрати гнучкі, по довжині більше половини основи. Для кріплення їх до обідка використовуйте тонкий дріт темного кольору або рибальську волосінь. Такий вінок відмінно виглядає з прикрасами з:

ягід;

фруктів;

перчинок різної форми;

невеликих гірлянд, які можна підібрати відповідно до новорічної темі.

Потім додайте все інше – іграшки, стрічки, бісер, солодощі. Всі компоненти найкраще прикріплювати за допомогою силіконового клею.

Якщо все зробите згідно наших порад, тоді вас можна привітати з хорошою роботою – вінок готовий.

Як зробити новорічний вінок з цукерочок і різних солодощів

Хто ж не любить солодощі? Їх люблять всі, тому такий новорічний вінок буде до душі кожному. Особливо в святковий період.

Солодощі для віночка підійдуть будь-які: мармелад, зефір, рахат-лукум, шоколадні цукерки і трюфелі

Спробуйте виготовити вінок, наприклад, з мармеладу. Для цього змонтуйте каркас з м’якою основою. Для цього підійде або пінопласт, або пінка. Потім за допомогою зубочисток прикріпіть мармелад до каркасу.

jak-zrobutunovorichnuj-vinok-cikavi-variantu-10

Майте на увазі: «солодкі» новорічні вінки можуть «розтанути» ще задовго до свят, адже ваші діти і внуки не дадуть їм довго «прожити». Та й дорослим іноді важко втриматися.

Як зробити новорічний вінок з шишечок

Такий новорічний вінок вважається класичним.

Погодьтеся, що не знайдеться, напевно, такої людини, яка не робила би що-небудь з шишечок. В цьому випадку можна обійтися навіть без каркаса, просто з’єднавши за допомогою силіконового клею шишечки між собою. Після формування вінка можна перефарбувати його в будь-який колір. Якщо у вас є художні навички, тоді включайте фантазію: у вас все вийде!

Пропонуємо детальніше дізнатися про процес як зробити новорічний вінок  з шишечок

Як зробити новорічний вінок з ялинових гілочок

Першим з усіх різдвяних вінків, звичайно ж, був віночок з ялинових гілочок. Такі вінки завжди подобалися людям. Великий плюс у тому, що з вами завжди буде запаморочливий запах ялини. Але і мінус свій є – такий вінок не “живе” довго.

Пропонуємо вашій увазі як зробити каркас для віночка з ялинки.

jak-zrobutunovorichnuj-vinok-cikavi-variantu-11

Крім того, каркас можна зробити і з самих ялинових гілок.

jak-zrobutunovorichnuj-vinok-cikavi-variantu-12

Як зробити новорічний вінок з макаронів

Використання харчових напівфабрикатів надає особливу оригінальність багатьом виробам, тому віночок з макаронів буде виглядати дуже незвично в будь-якому ракурсі.

Для основи підійде жорстка картонна заготівля, яка наклеюється з двох сторіночок лейкопластиром. Далі звичайним клеєм ПВХ приклеюються макарони різних форм до заготівлі. Найкраще використовувати завитки і черепашки. Вони відмінно виглядають після фарбування.

Фарбувати, найкраще, в золотистий колір. Після висихання оберніть вінок блискучими стрічками, так щоб не сильно приховувати вміст.

jak-zrobutunovorichnuj-vinok-cikavi-variantu-5

На відео детально показано, як зробити новорічний вінок.

Як зробити новорічний вінок з бісеру

Погодьтеся, вироби з бісеру зараз дуже популярні. Тому такий новорічний вінок буде завжди до речі. Щоб зробити віночок з бісеру, зауважимо: знадобиться багато часу. На це піде не день, не два, не тиждень, а значно більше. Але гра, як то кажуть, варта свічок. В результаті ви отримаєте дивовижно красиву річ.

Пропонуємо вашій увазі одну з можливих схем, щоб зробити новорічний віночок.

jak-zrobutunovorichnuj-vinok-cikavi-variantu-13

Як зробити новорічний вінок з фетру, стрічок, всіляких тканин і ниток

Якщо вам прийшла хороша ідея новорічного віночка з фетру, тоді швидше за роботу. Зробивши вінок з цього матеріалу, а також різних тканин і ниток, можна здивувати кого завгодно. Варіантів немає меж.

Можна вирізати багато фігурок новорічних іграшок або сніжинок і приклеїти їх на каркас. Намотавши нитки на основу, ви теж зможете приклеїти до них що-небудь – бантики, зірочки, квіточки.

Якщо ваша дитинка попросить пришити на такий вінок свою улюблену іграшку і повісити його в своїй кімнаті – сміливіше, він тільки спасибі вам скаже.

Пропонуємо варіант як зробити новорічний вінок  оформлений квіточками:

jak-zrobutunovorichnuj-vinok-cikavi-variantu-14

Як зробити новорічний вінок з газетних трубочок, паперу і серветок

Ви багато читаєте періодичної преси? У вас вдома багато макулатури? Тоді не витрачайте час даремно. Беріть все, що є, підключайте фантазію і починайте виготовляти різдвяний вінок. До листів газет і журналів додайте серветки і різнокольоровий папір. Уміло з’єднавши всі ці елементи, можна отримати дуже красивий, а головне – унікальний новорічний вінок.

Не буде зайвим в цьому варіанті добавити до віночка і кілька сімейних фотографій. А якщо вони будуть ще і чорно-білі – взагалі ідеально.

jak-zrobutunovorichnuj-vinok-cikavi-variantu-15

Як вам цей вінок з газетних трубочок?

Як зробити новорічний вінок з куль

Для створення вінка з куль знадобляться:

кулі різного кольору і невеликого діаметра;

жорсткий дріт;

клей;

атласна стрічка шириною 1см.

jak-zrobutunovorichnuj-vinok-cikavi-variantu-9

Переглянувши відео, ви зможете детально ознайомитися з усіма премудростями виготовлення новорічних вінків.

Як зробити новорічний вінок з шкарпеточок

Важко повірити, але такі речі, як шкарпетки, можуть бути хорошим матеріалом для різдвяного вінка. Для цього не потрібно витрачати надто багато часу, щоб отримати відмінний результат.

Наприклад, відріжте у шкарпеток носочки і хаотично нанизуйте на каркас, який в кінці з’єднайте. Робити такий каркас слід досить товстим, щоб шкарпетки не надто звисали. На нього потім простіше надіти панчоху, кінці якого і зв’яжете, щоб надати вінку форму кола.

jak-zrobutunovorichnuj-vinok-cikavi-variantu-16

До речі, шкарпетки можна замінити панчохами. Головне, щоб були різнокольоровими.

Пропонуємо варіант вінка з використанням в’язаних шкарпеток, які завернули у вигляді «трояндочок».

jak-zrobutunovorichnuj-vinok-cikavi-variantu-17

Як зробити новорічний вінок з паперу

Для виготовлення вінка з паперу, пропонуємо оригінальний спосіб з покроковим описом. Основою для нього послужить обідок з монтажної піни, якій потрібно дати кілька годин на висихання.

jak-zrobutunovorichnuj-vinok-cikavi-variantu-2

До основи за допомогою клею кріпиться заздалегідь обраний матеріал:

шишечки;

сухоцвіт;

зірки;

мандаринові скоринки;

суцвіття шипшини.

Місця без декору обертаються плівочкою і фарбуються пензлем або аерозольним пістолетом.

jak-zrobutunovorichnuj-vinok-cikavi-variantu-3

Прикріпіть петельку з кольорових намистин для того щоб можна було повісити вінок на двері.

Як зробити новорічний вінок. Новорічний віночок і ваша дитина

Не секрет, що першим помічником в такій цікавій і приємній справі, як зробити новорічний вінок, буде ваша дитина або онук. Він не тільки допоможе зробити його, але ще і запропонує безліч ідей щодо його оформлення. Тому, сподіваємося, вам нудно не буде. А в результаті у вас вийде прекрасна прикраса до свята.

Зроблений своїми ручками, святковий віночок прикрасить будь-який інтер’єр

Якщо ж рутинна робота зовсім не залишає вам часу на такі речі – не турбуйтеся. Зверніться до своєї дитини. Це стане для вас ідеальним варіантом. Скільки б не було дитині років, він із задоволенням виготовить новорічний вінок. А якщо ви ще скажете кілька компліментів і слів похвали, а потім ще разом повісите вінок на двері, його радості не буде меж.

Пропонуємо переглянути як зробити новорічний вінок  руками дитинки:


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *