Home / Дозвілля / Як зробити новорічний шар. Цікава добірка

Як зробити новорічний шар. Цікава добірка

Ялинкові  шари, створені своїми руками, батьками разом з дітками – це не просто символи торжества, а невичерпні джерела дорогоцінних спогадів, які будуть жити стільки, скільки прослужать самі іграшки. Кожен такий шар – справжнісінький витвір мистецтва, в який вкладається і частинка душі творця. Тому цінність їх неймовірно висока. Пропонуємо вам ознайомитися з добіркою цікавих і незвичайних ідей, як зробити новорічний шар  на 2017 рік.

Як зробити новорічний шар з ниточок

Якщо хочете здивувати гостей, зробіть шари з ниточок своїми ручками. Ця шикарненька прикраса робиться дуже простенько. Але тільки уявіть, що такий нехитренький виріб з’явиться в банкетному залі або на весіллячку!

Такі повітряні кульки з ниточок можна зробити з простеньких матеріалів за коротенький час, але ефект буде приголомшливеньким. Ними легко прикрасити навіть величезний банкетний зал. Якщо весільні столики стоять у дворику, кулі з ниточок можна повісити на гілочки дерев.

Ось такі варіанти прикраси кулями з ниточок можна використовувати.

Чудово виглядатимуть кульки з ниточок в інтер’єрі звичайнісінької квартири в будні дні і свята. Ними можна прикрасити святковенький стіл, доповнивши композицію свічечками.

Тільки уявіть собі новорічненькі кулі з ниточок, їх не обов’язковенько вішати на ялиночку. Повітряні кулі замінять традиційненькі новорічні гірлянди.

Як зробити новорічний шар  і що потрібно для цього?

Товсті ниточки (можна вовняні або ниточки типу Ірис)

Повітряні кульки (краще кругленькі)

клей ПВА

Вазелін або масло

крохмаль

клейоночка

Надуваємо кульки. Кулі павутинки з ниточок можуть бути різненького розміру, тому повітряні кульки надуваємо до потрібненької величини. Якщо потрібен зовсім маленьку кульку, то для основи можна надути звичайненький аптечний напальчник. Важливо тільки зберегти кулястеньку форму: овальненькі твори втрачають свій ефектик.

Кулі на ціпку Можна обмотувати кульки ниточками прямо на столику. Але зручніше їх підвісити на планочку. Під кульками повинна бути плівочка: або на столику, або на підлозі.

Обмащуємо повітряні кулі жирненькою речовиною, щоб ниточки можна було легенько зняти. Для цієї мети чудово підійдуть вазелін, соняшникова олійка, кремчик.

Готуємо клей. В чистенькому вигляді клей ПВА використовується рідко. У нього добавлять крохмаль, цукор, водичку в різних пропорціях. Важливо, щоб суміш залишилася ріденькою: ниточки повинні повністю просочитися клейовою масою.

Кульки обмотані ниточками Відмотуємо ниточку не відрізаючи, і занурюємо її в клей. Потрібно, щоб ниточка повністю просочилася клеєм. Якщо ниточки будуть поганенько змочені клеєм, то кулька згодом деформується. Цей відрізочок намотуємо на повітряну кульку і замочуємо наступний відрізочок ниточки і знову намотуємо. Намотувати потрібно хаотичненько. Важливенько, щоб намотано було багато.

Ми залишаємо кулі на добу. Якщо вони підвішані на планочку, то сушка пройде легенько. Кульки можна розкласти на клейоночці, щоб стік клей. Але все ж краще підвісити їх подалі від опалювальних приладів. Для просушування знадобиться не менше 8 годиночок, але краще залишити кульки на добу.

Коли ниточки повністю висохнуть, проколюємо повітряну кулю і виймаємо її гачечком або дротиком. Оригінальненька куля з ниточок і клею майже готовенька. Залишилося її прикрасити (за бажаннячком) і повісити.

Можна пофарбувати кульку в іншенький колір фарбою-спреєм. Ефектненько виглядають золотисті і сріблястенькі кульки. Можна прикрасити кульку з ниточок стрічечками, квіточками – всім, що є під ручками.

На відео наочно представлений весь процес як зробити новорічний шар  з ниточок.

Навіть в первозданному вигляді кульки з ниточок виглядають чудово. Але при бажаннячкуі їх можна прикрасити. Є багатенько різненьких способів декорування кульок з ниточок. Бісер, паєточки, фарби, клей з блискіточками, мішура, штучненькі квіточки, тканинка і тасьма … Можливості прикраси кулі з ниточок обмежуються тільки фантазією і матеріальчиком.

Можна прикрасити кульки гірляндочками з лампочок. Лампи потрібно вибирати ненагріваючими.

Як зробити новорічний шар з компакт-дисків

Щоб прикрасити будиночок до свята, не обов’язковенько купувати багато різненьких іграшечок. Стильненьку і ексклюзивненьку прикрасочку можна виготовити з чого завгодненько! Проявіть фантазію, використовуйте уяву – і ви зможете створити справжнісінький шедеврик з підручних засобів. Напевно десь в будиночку порошаться старенькі компакт-диски. Їм можна дати друге життя, створивши прекрасненькі ялинкові кулі із дзеркальної мозаїки. Для роботи заготовте такі матеріалчики:

прозоренька куля

компакт-диски

яскрава стрічечка

ножиці

клей

Спочатку поділяємо диск на невеличкі шматочки. Форма не має значення. Оскільки диски дуже тверденькі, розрізати їх буде нелегко. На поверхню кульки нанесемо крапельку клею і прикріплюємо шматочок диска блискученькою сторіночкою до верху. Таким чином задекоруємо всю кульку. Між детальками мозаїки залишимо невеличкі просвіти, щоб було видненько яскравеньку стрічечку, яку потрібно помістити всерединку кульки. Сяюча іграшечка так і проситься на ялинкові гілочки!

Новорічненькі кулі своїми ручками можна робити і в стилі орігамі, як – видно на відео.

Незвичайна куля робиться з різнокольоровеньких квадратичків картончику. Кінчики квадратиків при цьому потрібно скріпити клеєм, а порожнину всерединці можна заповнити шматочками об’ємненької мішури.

Як зробити новорічний шар зі снігом

Для створення новорічної банки із снігом нам знадобиться висока і пряма скляна ємність з закручуючою залізної кришечкою об’ємом близько 1 л, розсипний пінопласт або штучний сніг, мініфігурки, які будуть мешкати в баночці зі снігом. У нашому декорі – це зелена ялиночка і забавний сніговичок з санками.

Для створення неповторного новорічного декору вибір мініатюрних іграшок досить широкий. Головне, щоб в банку помістилися. Дід Мороз і олені, ялиночка, Снігуронька, гноми, лісові звірятка в снігу, словом, все, що пов’язано з новорічненькими та різдвяними святами.

Варто подумати і про платформу-основу для фігурок в баночку зі снігом. Це може бути зроблений своїми руками постамент з шматочка дерева, пінопласту або картончику. Стануть в нагоді білі ватяні або вовняні кульки невеликого розміру. Їх можна зробити власноручненько  або купити в магазині для рукоділля. Вам також знадобляться голочка, волосінь, клей / скотч.

Стилізована новорічна банка  в святковому інтер’єрі стане чудовою прикрасою будь-якої кімнати: вітальні, кухні, дитячої. З огляду на це диво, що ви зробите своїми ручками, святкова атмосфера з’явиться в будинку вже в ході творчого процесу.

Протягуємо волосінь в голочку і нанизуємо на волосінь ватяні або вовняні кульки. Для їх закріплення використовуємо клейову краплю або крапельку лаку для нігтів (безбарвного) з одного боку середини кульки.

На дно банки прикріплюємо платформу під міні-іграшку. У цьому допоможуть клей і двосторонній скотч.

Встановлюємо на дно баночки, поки ще без снігу, мініатюрні фігурки і прикріплюємо їх, щоб при русі банки вони не бовталися.

Присипаємо скляне дно банки штучним снігом або розсипним пінопластом так, щоб зовсім накрити «подіум». До речі, штучний сніг для банки досить просто зробити і своїми руками.

Сніг з пінопластику або пакувального поліетилену. Якщо вам потрібна просто прикраса, сніжок можна зробити з пакувальних матеріальчиків – пінопластику або спіненого поліетиленчику, яким часто обертають предметики, що б’ються. Такий сніжок добре підходить для декорування, наприклад, ялиночок, куль, гілочок, підвіконь, новорічненьких композицій. Щоб його зробити, просто натріть на дрібненькій тертці один з матеріалів.

Пінопластиу можна подрібнити ще і звичайненькою виделочкою: покладіть його на тверденьку поверхню і наскрібіть гостренькими зубцями.

Штучний сніжок з парафінчику і тальку. Придбайте декілька найпростіших парафінових свічечок. Акуратно вийміть з них гніт і натріть на дрібненькій тертці. Після додбавте до них тальк або дитячу присипочку і добре перемішайте.

Відповідальний момент – «сніг» в баночку. Кріпимо імпровізовану гірлянду з допомогою гаряченького клею або скотча до закручуючої кришечки. Вісім десять – «ватно-сніжних» ниточок різної довжини – оптимальний варіант для новорічного декору нашої чарівної баночки.

Останній штрих – закриваємо ємність кришечкою з закріпленими гірляндами і закручуємо її. Баночка зі снігом готова!

Як зробити новорічний шар з пінопластику своїми ручками

Кулі з пінопластику своїми ручками зробити зовсім нескладненько. А якщо заготовкочи красиво задекорувати, вийдуть гарненькі і ексклюзивні ялинкові іграшечки, сувеніри. Отже, як зробити новорічний шар  з пінопластику  і з чого потрібно починати робити кульки? Спочатку слід відповісти на питаннячко, чому важливенько віддати перевагу саме пінопластику? По-перше, це найдоступніший матеріальчик для будь-якенького виду творчості. Іграшечки виходять з нього, легенькі, довговічні, піддаються обробці. По-друге, пінопластик не вбирає вологу. Іграшечка від водички не зіпсується і не запліснявіє. Матеріалчик м’якенький, піддатливий, прекрасно тримає формочку, не мнеться.

Для обробки кульок з пінопластику використовують гостренькі предметики, всі види клею, стрічечок і паперу. Кульки з пінопластику своїми ручками не бувають схожими одна на іншу. У кожну таку іграшечку вкладається стільки індивідуальності, що повторити її один в один неможливенько. Можна розглянути кілька варіантиків того, як зробити новорічний шар  з пінопластику своїми ручками. Варто спочаточку заготовити деякі інструментики, такі як: ножик, що використовується в будівництві, трубка із пластику, клей, шліфувальненький папір і звичайний пензличок. Щоб шар став гарненьким, для його оформлення знадобляться ножнички, ниточки, паєточки. Можна використовувати і інші елементики декору.

Половину трубки, відрізаної вздовж, потрібненько обклеїти наждачненьким папером. Другу, половиночку увіткнути в лист пінопластику і повернути кілька разочків за годинниковою стрілочкою. Вийде циліндрик. Потім цю заготовочку перевернути і знову прокрутити, але вже проти годинникової стрілочки. Вийде кулька, але, на жаль, поки її поверхня не буде ідеально рівненькою.

Шар можна відшліфувати. Його діаметр можна змінювати за бажаннчком. Шари великого розміру чудовенько підійдуть для оформлення дачної або заміської діляночки. Отримати вироби ще більшенького розміру можна простеньким склеюванням декількох товстеньких листів пінопластику. Після остаточненького їх висихання за простенькою технологією із застосуванням великої трубки потрібно вирізати велику заготовочку.

Обробляється поверхня великих куль штукатурочкою для фасаду. Невеличкі кулі з пінопластику, своїми ручками зроблені, досить простенько пофарбувати, підібравши оригінальний малюночок і візерунок. Можна використовувати будь-якенький обробний матеріал, який знайдеться в будиночку. Наприклад, відмінненько виглядає кулька в пайєточках або в ґудзичках.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *