Home / Твоя краса / Нігті / Як зробити малюнки на нігтях голкою

Як зробити малюнки на нігтях голкою

Красиві і доглянуті нігті можуть сказати багато про що, в тому числі і про характер дівчини. Створити акуратний манікюр часом буває нелегко. Особливо, якщо ви хочете щоб на нігтях були присутні малюнки і хитромудрі візерунки. Звичайно, зараз є маса інструментів та інших предметів, які здатні втілити в реальність всі бажання, але ж потрібно ще й вміти це робити. Найпростішим і доступним способом для кожної жінки може стати манікюр в стилі «малюнки на нігтях голкою». І до речі, саме завдяки використанню цього інструменту візерунок вийде акуратним і абсолютно унікальним, неповторним.

 Малюнки на нігтях голкою: покрокове керівництво

 Як зробити малюнки на нігтях голкоюЩоб відразу приступити до справи, необхідно визначитися, що вам знадобиться для роботи. Отже:

    Рідина для зняття лаку.

   Пилка.

   Голка, відповідного діаметру і розміру.

   Лак для основи.

   Лак для малюнка.

   Засіб для закріплення або просто прозорий лак.

 Якщо у вас вже все готово, то саме час приступити до справи:

    Для початку промокніть ватний диск в рідині для зняття лаку і видаліть всі залишки старого покриття з ваших нігтів.

   Тепер злегка підкориктуйте форму нігтів за допомогою пилочки і тільки потім можете наносити лак для основи.

   Після цього не варто чекати його висихання, а слід відразу ж приступити до наступного етапу: тобто створення малюнка. Вам необхідно нанести невеликі крапельки лаку на нігті. Їх потрібно ставити в тих місцях, де буде основна частина малюнка, від якої піде продовження.

   Тепер візьміть в руку голку і починайте «розмазувати» лак по нігтю, немов малюючи олівцем. Можна зобразити квітку або ж створити різні візерунки. Але діяти необхідно дуже швидко, щоб крапелька не почала засихати, інакше під час загустіння вам буде складно що-небудь намалювати.

Як зробити малюнки на нігтях голкою 1

Не потрібно наносити крапельки відразу на всі нігті однієї руки, так як необхідно спочатку провести роботу над одним нігтем, а потім переходити на інші по черзі. Намагайтеся повторити малюнок на кожній новій поверхні. І ще один важливий момент – починати роботу слід з малоактивної руки. Насправді, манікюр «малюнки на нігтях голкою» досить простий. Зробити його під силу кожній дівчині.

 Коли ви створите малюнки на нігтях голкою однієї руки, почекайте, поки вони висохнуть, і тільки потім переходьте на іншу руку. На закінчення необхідно нанести поверх малюнка засіб для закріплення або просто прозорий лак.

 Зазвичай малюнки на нігтях голкою створюються зверху нігтя. Нерідко візерунки наносять по лівому або правому краю нігтя, що виглядає теж вельми цікаво. І ще – не забудьте про сполучуваність кольорів тих лаків, які ви вибрали, так як це теж важливо для кінцевого результату. Трапляється часом і таке, що малюнок може вийти просто відмінним, а сполучуваність кольорової палітри все зіпсує.

 Малюнки на нігтях голкою: способи нанесення візерунків

 Сьогодні відомо два варіанти, щоб створити красиві малюнки на нігтях голкою. Перший – це «сухий» спосіб. Суть його полягає в нанесенні крапельок лаку на вже висохлу основу. Виходить, що зображення створюється виключно з крапельки.

 Інший варіант – це «мокрий» спосіб. Тобто і основа, і крапельки іншого лаку свіжі. У підсумку малюнок виходить при змішуванні двох покриттів.

 Модні малюнки на нігтях голкою

 Популярний візерунок, що імітує крокодилячу шкіру. Можна також зобразити на нігтях витончені тріщинки. Цікаво вийде, якщо спробувати повторити принти на одязі і на своїх нігтиках.

 Для новачків у цій справі можна малювати ромашки, листочки або всілякі сердечка. Всі ці прості візерунки не просто актуальні, але й ефектні.

Відео “Малюнки на нігтях голкою”:


Check Also

Манікюр на День Валентина 2021 року. Поради спеціалістів

Популярність і актуальність свята всіх закоханих або Дня святого Валентина, який відзначається у всьому світі …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.