Якщо у вас з’явилося бажання якось оновити свій образ і змінити зачіску, зовсім не обов’язково вдаватися до кардинальних методів начебто стрижки або складного укладання. Можна, наприклад, зробити локони або кучері. Для виконання кучерів потрібно просто завити волосся на бігуді, а ось акуратні об’ємні хвилі зажадають від вас трохи більших зусиль.
Як зробити волосся хвилястим в домашніх умовах?
Все можна зробити навіть без використання допоміжних засобів. Волосся потрібно вимити і ретельно висушити. Якщо залишити волосся вологими, то замість хвиль вийдуть пружні кучері. Злегка вологими можна залишати тільки дуже довгі, густі і важкі волосся. Робимо прямий проділ, беремо гребінець з тонкою ручкою і виділяємо з її допомогою на голові квадратну ділянку поруч з проділом, якомога ближче до чола. Ширина ділянки повинна бути приблизно 2,5-3 сантиметри.
За допомогою великого і вказівного пальців пасмо потрібно вхопити близько коренів і закрутити волосся навколо своєї осі, рухаючись зверху вниз. Коли джгут вже буде достатньо сильно закручений, його потрібно укласти по колу навколо основи і закріпити гумкою. Далі виділяємо таку ж ділянку за першою і проводимо таку ж процедуру. У подібні джгути закручуємо все волосся.
Після закінчення 3-5 годин волосся можна розпустити і, не розчісуючи, розділити пальцями на тонкі хвилі і закріпити лаком. Подібний результат виходить після плетіння кіс, але в цьому випадку хвилі будуть триматися не так довго.
Можна скористатися спеціальними бігудями для формування хвиль, які називаються папільйотки і виглядають як палички, які обтягнуті поролоном. Підготовка перед процедурою в цьому випадку така ж, як і в попередньому. Поділяючи сухе волосся на ділянки, пасма потрібно накручувати по одному. Волосся розпускаються через три години. Якщо локони вийшли надто вираженими, потрібно пару годин почекати, і хвилі опустяться, стаючи менш пружними.
Хвилясте волосся за допомогою плойки
Звичайно ж, локони можна зробити за допомогою плойки. Перед процедурою на чисте і сухе волосся потрібно нанести засіб для укладання, бажано з термозахистом. Недолік цього методу полягає в тому, що складно накрутити волосся близько до коренів, тому хвилястою буде лише нижня частина пасма.