Французький манікюр – це справжня класика серед любительок красивих і стильних нігтиків. Якісний френч ідеально вписується в будь-який дрес-код і поєднується навіть з найпровокаційнішими нарядами. Спробуємо розібратись як зробити французький манікюр в домашніх умовах.
Як зробити французький манікюр в домашніх умовах – підготовка
Для початку потрібно прибрати залишки старого лаку з нігтиків. Вибирайте рідину для зняття з вітамінним комплексом, а не з ацетоном, щоб захистити нігті і не сприяти їх ламкості.
Манікюр потрібно починати тільки після комплексного догляду за руками. Сюди входять і ванночки з лікувальним складом, і масаж, і креми, по підібраному типу дерми.
Якщо у вас запалена шкіра рук, варто звернути увагу на ванночки із заспокійливим трав’яним збором ромашки або кори дуба. В інших випадках дозволяється добавляти морську сіль для зміцнення нігтьової пластиночки і лимонний сік, що володіє ефектом відбілювання. Можна також обмежитися гелем для душу. Процедура триває не довше 7 хвилинок, а далі руки ретельно витирають м’яким рушничком.
Намастіть на дерму зволожуючий крем і ніжно помасажуйте ручки. Дочекайтеся вбирання, надлишки можна зняти серветкою.
Тепер, коли шкіра рук розпарилася, потрібно зайнятися видаленням кутикули. Французький манікюр буває обрізного і не обрізного типу. У першому випадку манікюрним інструментом шкіра біля основи нігтів просто зрізається. Однак найчастіше френч робиться без обрізання кутикули, її просто відсувають за допомогою палички. В такому випадку вам знадобиться засіб, розм’якшуючий кутикули.
Тепер потрібно надати нігтикам бажану форму за допомогою пилочки. Важливо, щоб поверхня інструменту була не металева. Найкраще традиційний манікюр з тонкою усмішкою виглядає на квадратних кінчиках. Асиметрія нігтів у випадку з френчем неприпустима.
Останній попередній етап – це полірування пластини за допомогою шліфувальної спеціальної пилочки.
Як зробити французький манікюр в домашніх умовах – процедура нанесення
Перед тим як зробити французький манікюр в домашніх умовах, потрібно оснастити своє робоче місце кількома важливими складовими. Це два відтінки лаку (в традиційному варіанті – білий і більш натуральний, наприклад персиковий або бежевий), основа для лаку, трафарети для манікюру, закріплювач лаку і олівець білого кольору для класичного френча.
Нанесіть на всю поверхню нігтика базове покриття. Воно згладжує нерівності і захищає від жовтизни після тривалого впливу неякісного лаку. Дочекайтеся остаточного висихання.
Візьміть трафарети. Спеціальні вузькі смужки приклеюють по умовній лінії, посмішки: щоб захистити з необережності ніготь від повного фарбування в білий вдтінок.
На самий кінчик у кожного нігтика наносять білий лак. Найкраще зробити два шари, а після висихання зняти трафарети. Майте на увазі, що дуже широкі смужки вкорочують довжину нігтика і візуально розширюють ніготь. Тому на коротких нігтях потрібні дуже тонкі лінії біленького кольору.
Ви можете малювати білі кінчики нігтиків без використання шаблонів, проте це вимагає певної вправності. Нарешті, якщо часу немає зовсім, можна зафарбувати виступаючий край нігтя білим косметичним олівцем. Однак він зітреться після першого ополіскування рук.
Тепер наносимо основний світлий лак на всю поверхню нігтика. Після його висихання покриваємо закріплюючим засобом.
Як зробити французький манікюр в домашніх умовах – різновиди
Французький манікюр був придуманий в 1976 році американцем Джефом Стусаном. Основна відмінна риса френча – контрастний від базового кольору кінчик нігтя. Однак сьогодні існують найрізноманітніші ідеї щодо оформлення нігтиків в стилі французького манікюру. Можна виділити наступні основні види:
класичний – глибока лінія «білосніжної усмішки»;
кольоровий – кінчик нігтя роблять іншого кольору, можливий градієнт від краю пластини до основи;
френч-спа – лінія посмішки пом’якшена, іноді зовсім розмита;
місячний – світлий лак використовується в основі нігтя, виділяється область місяця;
шеврон – лінія посмішки у вигляді трикутника;
фан-френч – прикраса кінчика дизайном з використанням страз, мережив і пір’я;
міленіум – застосування страз на краєчку пластини;
кришталевий – основу пофарбовано в рожевий колір, а кінчик переливається кришталем.
Як зробити французький манікюр в домашніх умовах – прикраса френча
Френч з малюночком сьогодні дозволяє висловити свою індивідуальність і підкреслити характерні особливості особистості. Дизайн нігтів краще робити з майстром та й легко можна навчитися простим прийомам як зробити французький манікюр в домашніх умовах.
Гарний манікюр може вийти, якщо приклеювати стрази не вздовж краєчка нігтів, а вздовж лінії посмішки.
Ексцентрично і виразно виглядає френч чорного кольору. Зазвичай він не вимагає додаткових прикрас, але руки при цьому повинні бути дуже доглянутими, а нігтики – ідеальної симетричної форми. Чорний французький манікюр підходить жінкам довгих нігтиків або середніх, а ось короткі нігтьові пластини візуально зменшуються ще більше.
Якщо хочеться побільше романтики, варто звернути увагу на невигадливі візерунки по краєчку нігтя і рожевий колір бази. Відтінки рожевого дуже різноманітні, тому їх можна підібрати для всіх стилів і образів.
Сміливі особи бажають покривати кінчик нігтя червоним лаком. У такому випадку основна частина фарбується прозорим засобом, щоб не створювати недоладного ефекту. Для коротких нігтиків червоний френч підходить особливо добре, тим більше що він може включати дизайн з різними геометричними фрагментами або квітами. Важливо, щоб форма нігтиків для червоного французького манікюру була з круглими краями або мигдалеподібними.
Лінію посмішку сьогодні можна промальовувати різними способами. Це можуть бути сердечко, прикрашене стразами, або скошений кут. Посмішки у формі ромбика або трикутничка подовжують нігті візуально.
Модний французький манікюр з кольоровим лаком можливий в найрізноманітніших поєднаннях відтінків. Правда, краще не використовувати більше 4 лаків в рамках стилю одного френча. Іноді досить виділяти кольором тільки один або два нігтики на руці.
Сьогодні можна робити мереживний французький манікюр, і фото з інструкціями часто зустрічаються в Мережі. В цілому потрібно просто наносити нешироким пензликом витончений малюнок у вигляді мережива на готовий класичний френч.
Квіткові мотиви завжди залишаються в моді, картинки з різними варіаціями френча на цю тему завжди є в Інтернеті у великій кількості. Великих квітів на одному нігті не повинно бути багато, іноді досить малюнка лише на безіменному пальці. Дуже красиво виглядає розбиття одного великого квіткового малюнка, коли кожен фрагмент займає один ніготь. Зображують квіти зазвичай за допомогою голочки або зубочистки.
Прикрашати френч до свята можна навіть намистинами. Правда, на кожен день такий об’ємний манікюр не підійде. Проте, різнокольорові намистини на кінчиках нігтів дарують гарний настрій.
Ліплення на нігтях також сьогодні не втрачає своєї популярності. Навчання дизайну нігтів піде набагато простіше, якщо ви придбаєте такі корисні для манікюру інструменти, як ДОТС, і набір для стемпінга.
Стильно виглядає поєднання лаків одного кольору, але з різними поверхнями. Матові і глянцеві відтінки допомагають створити свіжий і незвичайний дизайн для манікюру.
Як зробити французький манікюр в домашніх умовах – особливості
Для квадратних нігтиків підходять найрізноманітніші варіанти френча. Малюнки і дизайни виглядають однаково добре. Найбільш вигідно виглядають геометричні візерунки і смужки різного кольору. Зворушливості такої суворої формиі нігтів надають квіткові композиції.
Овальні нігтики найбільше нагадують природну форму нігтів, тому і френч виконується в природних тонах. Дизайн також має схожі мотиви: квіти, сніжинки, анімалістичні принти.
Загострені нігті бувають мигдалеподібної форми, пайпи або стилети. Кінчики можуть бути різного кольору в даному випадку, правда, червоний відтінок френча виглядає вульгарно. Візерунки найкраще виконувати тонким пензлем. Довгі гострі нігтики можна прикрашати пір’ям, стразами і фольгою.
У разі коротких нігтів потрібно не переборщити з різноманітністю колірних рішень і надмірністю малюнка. Краще обмежитися максимум трьома відтінками лаку, а в візерунках не використовувати великі фрагменти. Вільний краєчок нігтя варто фарбувати світлими тонами або контрастними, яскравими. Темний лак в даному випадку сильно зменшує нігтьову пластину візуально.
Французький манікюр в наші дні можливий і на нарощених нігтях. При цьому будь-який колір лаку залишається насиченим набагато довше, можна вибрати оптимальну довжину і потрібну форму нігтя. Як матеріал для штучних нігтів з френчем використовують гель і акрил, також беруть готові форми – тіпси. Для штучних нігтів відмінно підходить акваріумний френч, що містить всі прикраси пластини під прозорий об’ємний шар. Також підходить «тваринний» візерунок.
Як зробити французький манікюр в домашніх умовах – тренди
У сьогоднішньому сезоні діють свої правила краси французького манікюру. Сучасні тенденції враховують спосіб життя дівчат і їх стиль.
Дуже популярний ефект градієнта для френча. Покроково зробити такий манікюр буде простіше з губкою або шляхом змішування декількох відтінків лаку заздалегідь.
Також можна робити френч в димчастому стилі. Спочатку на край нігтя густим шаром наносять блискітки, а потім зменшують їх концентрацію в міру руху до основи.
Нарощені нігті поступово відходять у минуле, а на перший план виступає більш безпечний, натуральний і при цьому якісний френч – на гель-лаку. Французький манікюр, зроблений особливим лаком, тримається не менше 14 днів і живить нігтьову пластину корисними речовинами.
Як зробити французький манікюр в домашніх умовах – гелевий френч
Багато дівчат замислюються як зробити французький манікюр в домашніх умовах з використанням гель-лаку, коли в салон йти не хочеться чи немає часу. Насправді техніка нанесення френча хоч і має ряд своїх особливостей в даному випадку, але в цілому виконується досить легко. Для початку вам буде потрібно придбати:
Лампу з ультрафіолетовим випромінюванням, щоб сушити лак;
Інструменти для обробки нігтиків і шкіри ручокк: щипчики, палички з апельсина, ножиці, пилочки;
Набір гель-лаків для французького манікюру;
Знежирюючий засіб для нігтів;
Базове покриття для гелевого манікюру;
Закріплювач лаку;
Зволожуюча олія для кутикули;
Рідина для зняття гель-лаку.
Потрібно підготувати нігті. Зволожте шкіру олією, відсуньте кутикули, підпиляйте нігтьові пластини, надавши їм бажану форму. Іноді з нігтів також знімають ефект блиску, злегка обробляючи їх у напрямку росту шліфувальним бафом. Далі, нігті протирають знежирювачем для зняття бруду. Щоб гель-лак тримався краще, можна придбати спеціальний праймер, яким заздалегідь покривають пластину. Це не обов’язково, але допомагає скоротити ризик відшаровування лаку або відколів краєчка нігтів. Потім на нігті наносять базу, яку сушать під лампою близько 30 секунд. Гель-лак можна наносити в 2-3 шари, але після кожного разу обов’язкова сушка під ультрафіолетом протягом 2 хвилинок. Посмішку гель-лаком можна малювати вручну або з трафаретами. Далі, наноситься завершальне покриття, яке рятує френч від подряпин і висвітлення. Закріплювач також сушать під лампою. Наприкінці необхідно зняти липкий шар з нігтиків, тому пластини протирають знежирювачем ще раз, а потім змащують шкіру навколо нігтів олією.
Спеціальною рідиною для зняття такого покриття просочують ватяні диски, обертають ними нігті і покривають зверху фольгою. Достатньо 15 хвилинок, після чого залишки знімають апельсиновою паличкою або спеціальною лопаткою.
Численні фото красивого гель-френча змушують зробити вибір на користь саме такої зручної форми французького манікюру.
Однак у гель-лаку є ряд реальних переваг:
Швидкість застигання:
Гіпоалергенність;
Простота нанесення і видалення;
Тривалість носіння;
Можливості застосування навіть для тендітних нігтиків.
Як зробити французький манікюр в домашніх умовах – сезонні френчі
Кожна пора року диктує свої колірні рішення і дизайнерські особливості френча.
Осінній френч відрізняється єдиною відтінковою гамою. Це, як правило, природний колір опалого листя – жовтий, червоний, помаранчевий. Осінь повертає популярність золотому френчу з блискітками, який особливо ефектно виглядає на довгих нігтях. Красиво виглядає на нігтиках біля краєчка зображення осіннього листя.
Новорічний манікюр французького типу гармонійно виглядає в класичному варіанті, коли білий кінчик пластини нагадує шапку снігу. Зима багата ідеями малюнків для святкового френча. Це і сніговики, і подарунки, і ялинка, і сніжинки. Особливо гарні композиції виходять на свята у вигляді ліплення на нігтях, але для такої складної техніки доведеться брати у професіоналів уроки. Найпростіше рішення для зимового френча – хаотичні візерунки вздовж краєчка нігтів, що нагадують холоднечу і малюнки морозу на склі.
Літо також демонструє любов до жовтого кольору. Але тематика тут вже інша, сонячна і квіткова. Френч прикрашають квітами, кульбабами. Також популярна і морська тематика, коли краєчок нігтя виділяють блакитним або синім, імітують хвилі і доповнюють дизайн якорями і рибами. Кольоровий френч – головний тренд будь-якого літа, тому тут можливі найрізноманітніші експерименти. Дуже добре виглядають фруктові мотиви.
Весняний френч один з найдемократичніших. У цю пору року однаково добре виглядають і яскраві акценти, і пастельні тони. Особливо популярні візерунки ніжних квітів. Колірна гамма френча найчастіше пов’язана з відтінками самої природи. Це ніжно-зелений, світло-блакитний, персиковий. Весна – це час оновлення та цвітіння, тому агресивність і хижі мотиви не в моді. Варто віддати перевагу коротеньким нігтикам і не переборщувати з прикрасою френча об’ємними матеріалами або блискітками.