Home / Здоров'я / Вагітність і пологи / Як зробити дитину. Підбірочка порад

Як зробити дитину. Підбірочка порад

Хвилюючий момент – як зробити дитину? У вашій голові вже промальовується красива картинка: прогулянки з коляскою по парку, мирний сон малюка, його пухкі щічки і перше слово «мама» … Поспішаємо вас повернути до реальності: саме в цей моментик ви повинні зібрати всі сили в кулак, і зробити все можливеньке, щоб ваша дитинка народилася здоровою. З цього моменту ви кардинально змінюєте своє життя. Перший етап до щасливого материнства – плануваннячка вагітності.

Як зробити дитину. Старі звички – в минулому

Забудьте такі слова, як «алкоголь» та «сигарети». Всі знають, яку величезну шкоду приносять ці згубні звички організму майбутненької матері. Чоловікові теж вартенько кинути палити і вживати алкогольчик. Організми батьків повинні бути «чистими», не отруєними. Адже будь-яка доза алкоголю чи нікотину, прийнята перед зачаттям, загрожує серйозними захворюваннями для вашої дитиночки.

В здоровому тілі – здоровенький плідик

Перед тим, як зробити дитину, жінка повинна відчувати себе здоровенькою і міцненькою. Будь-які фізичні вправи, виконувані в міру, дають приголомшливенький ефект. Щоб займатися спортом, не потрібні фінансові розтрати. Ви можете вранці здійснювати легкі пробіжки, а ввечері займатися йогою або шейпінгом прямо у себе вдома.

Не забувайте про фолієву кислоту

Це вітамін В (В9), який знижує ризик серйозненьких захворювань у немовляти (тріщина хребта, аненцефалія, гідроцефалія, мозкова грижа). Кислота міститься в таких корисненьких і смачненьких продуктах, як гриби, фініки, апельсини, банани, горох, молочко, диня, гарбуз, гречка, овес, яловичина, шпинат, свинина, лосось, петрушечка, морквиночка, яєчний жовток, цибулька, салатик, сир і тунець. Також даний вітамін можна знайти в аптеці.

Приймати фолієву кислоту необхідненько до зачаття і протягом першеньких 12 тижнів вагітності.

Чи йти на обстеження?

Багато майбутніх мам категорично проти обстежень під час плануваннячка вагітності. Вони вважають, що лікарі знайдуть будь-який спосіб, щоб «полікувати» пацієнтку. А пігулки і процедури тільки шкодять здоров’ю жінки.

Лікарі ж твердять: перед зачаттям сімейна пара обов’язковенько повинненька відвідати терапевта, гінеколога, стоматолога, лікаря-генетика. А також необхідненько здати всі аналізи, які зажадають фахівці.

У будь-якому випадочку, майбутненькі батьки повинненькі самі вирішити – чи йти на обстеження чи ні.

Загадки овуляції

За статистикою близько 50% пар можуть зачати дитиночку протягом трьох місяців, 75% – протягом півроку, а 90% – тільки через рік. Багато жінок не мають уявлення, коли у них овуляція (день, коли яйцеклітина готовенька до запліднення). Це ускладнює процес зачаття.

Є поширене твердження, що овуляція настає на 14 деньочок циклу місячних. Це факт призводить в оману деяких жінок, і вони прораховують невірний день для зачаття. Організм кожної жінки унікальненький. У деяких овуляція відбувається в першенький же день після місячних, а у деяких – в середині циклу.

Ваш організм сам показує, коли відбувається овуляція. У цей день на білизні можна виявити білі або прозорі сирні, слизові виділення. А також для визначення овуляції є спеціальненькі тести, які можненько придбати в аптечці.

Вагітність повинна початися в голові!

Коли людина щось планує, в результаті їй сподівається це отримати. Біда сучасних жінок полягає в тому, що при плануванні дитини вони занадто напружуються і нервують. В першу чергу ви повинні усвідомити, що підготовка організму до зачаття – не основний етап. Головне, що у вас твориться в голові. Якщо ви спокійна, гармонійна, впевнена в собі жінка, то все буде прекрасно. Адже від природи ви вже мати і на інтуїтивному рівні знаєте, що потрібно робити для зачаття здорового малюка.

Як зробити дитину. Сприятливенькі дні, календар зачаттячка

Не всі дні однаковенько сприятливенькі для зачаттячка. Ви якийсь час активненько намагалися завагітніти, а у вас нічогісінького не вийшло – не панікуйте, може простенько ви робили це не в ті дні. Вам потрібненько буде простенько приділити трішечки часику і скласти свій календарик зачаття.

Насамперед потрібненько обчислити дні, в якенькі відбувається овуляційка. Для їх визначеннячка потрібненько знати тривалість свого менструальненького циклику, просто сказати, місячних. Середненькє число місячних складає 28 деньочків, плюс мінус 2-3 дня. Але для більш точненького результату, сприятливенькі деньочки слід почати відстежувати за кілька місяциків до запланованенького зачаттячка. Це допоможе більш точненько визначити тривалість циклу.

Періодик овуляції

Так званенька овуляторна фазочка випадає на періодик з 12-го по 16-й деньочок менструальненького циклу, тобтенько як раз в серединці циклу. Саменько в ці деньочки підвищується чутливість слизовенької шийки, а це, в своєньку чергочку, збільшує ймовірність заплідненнячка яйцеклітиночки сперматозоїдами.

Базальна температурочка

Щоб ще більш точненько визначити дні овуляційного періоду, можненько почати вимірювати базальну температурочку. Базальненька температурочка, її називають ще ректальненькою – це температурочка тіла, яка вимірюється у пряменькій кишці. Використовувати можненько найзвичайнісінький термометрик і вимірювати зранечку, не встаючи з ліжечка, в один і той же час. Отриманенькі дані потрібненько відзначити на графіку, де вертикальненька вісь це температурочка, горизонтальненька – день менструальненького циклу.

Графічок базальненької температурочки можненько робити на один менструальненький циклик, але кращенько за все робити для декількох цикликів. За допомогою графічка можненько помітити спад, а потім підйомчиком температурочки, але відхилення від нормочки незначненькі – 0,2-0,4°С. Саменько в періодик між спадом і підйомчиком температурочки і відбувається овуляція. Тепер за складеним вами графічком ви можете скласти календарчик зачаття.

Час овуляції можненько більш точненько визначити при постійненькому веденні графічка протягом декількох місяців. Це означає, що вам потрібненько буде взяти папір, олівчик і почати креслити графічок. Звичайненько, ви можете сказати, що це занадтенько складненько, але, повірте, ця робота не буде зайвенькою, навіть в тому випадочку, якщо ви вирішите звернутися із запитаннячком овуляції до фахівця – там вашенькі графіки дуже знадобляться.

Іншенькі способи

Якщо ви все ж вирішили не займатися цим самостійненько, тоді зверніться до фахівця, який направить вас на УЗД. З його допомогочкою можненько простежити за ростом і розвиточком фолікула, а також визначити моментик його розривчику, тобто овуляції, досить точненько.

Крім цього, існують спеціальненькі тестики, які можненько придбати в аптечці і за допомогочко них вдома провести дослідженнячка. Тестик визначає наявність певненького гормончику в сечі, а проводити його потрібненько 2 рази в деньочок починаючи з 9 по 15 деньочок менструальненького циклу. Позитивненький результат тестика свідчить про настаннячко овуляції через 16 – 28 годиночок.

Як зробити дитину. В яку пору рочку народиться малючок

Ви також можете спланувати час рочку, в який народиться малючок. Це дозволить вам розглянути всі плюсики і мінусики кожненької пори і вибрати найбільшенько підходященьку для вас. По суті – ви простенько складете свій календар зачаттячка на більш триваленький час. Ось на що потрібненькоо буде звернути увагочку:

Якщо ви хочете зробити подаруночок собі і своїм рідненьким на Новенький рочок чи Різдво, то зачати дитинку необхідненько навесні. Попереду спекотненьке літечко, що випадає на 2-ий триместрик, а також ожеледичка в 3-му триместрику.

Зачавши дитиночку восени, ви ще встигаєте запасти організмик вітамінчиками, а також насолоджуватися прогуляночками на свіженькому прохолодненькому повітрячку. Але також є мінусик – в цей періодик дуже легко підхопити інфекційненьке захворюваннячко.

Зачаття раннім літечком дає можливість на ранненьких термінах вагітності насолоджуватися свіженькими фруктиками і овочами, крім того, можненько ще і у відпусточку встигнути з’їздити. Але пізнішенько спека може зіпсувати самопочуттячко: можуть з’явитися набряки, токсикоз. Та й час пологочків в цьоменьку випадочку випаде якраз на холодненьку і досить вологеньку погодочку.

А ось малюки зачаті взимочку, народяться якраз в тепленьку пору рочку, встигнуть трохи зміцнішати до настаннячка поганенької погодочки, та й для матусі теж буде непогано – її самопочуттячка теж встигне покращитися до холодочків.

Зачаттячко за порами рочку не вартенькі більшенької вашенької уваги. Найголовніше, щоб вашенька дитиночка народилася здоровенькою, а взимочку, восени, влітечку або навесні – не настільки важливенько. Кожненька пора рочку має свої принадочки і недолічки.

Звертайте увагу на свої відчуттячка

За допомогою календаря зачаттячка будь-якенька жінка може визначати небезпечненькі і безпечненькі дні для себе в планику вагітності. Але крім всіх цих підрахуночків і обчисленнячок, є також і вашенькі відчуттячка, за якенькими також можненько визначити час овуляції, правда не так точненько:

У більшості жінок овуляцієчка настає приблизненько в середині циклу.

У дні місячних запліднення яйцеклітиночки статися не може, так як і в саменькому кінці менструальненького циклу.

Помітненько збільшиться кількість виділеннячок з піхвочки.

Посилиться лібідо, тобтенько посилюється статевенький потяг.

Якщо ви вимірюєте базальненьку температурочку і відзначаєте її на графічку, то в цей деньочок можете помітити стрибочок базальненької температурочкии.

Іноді можуть з’явитися ниюченькі болі в області маточки і яєчничків, але вони досить короткочасненькі.

Отриманенькі вами дані все одненько не дають 100% гарантійки. Наш організмик суцільна загадочка, тому вплинути на процесики в ньому може що завгодненько – зміночка місця проживання, всілякі стресики, хвилюваннячка.

Крім того, овуляція відбувається не кожненький циклик. У кожненької жінки в репродуктивненькому віці мінімум 2 цикли в рік «безплідні».

5 правил як зробити дитину здоровою

Існує чимало розмов про те, коли саме необхідненько приступати до зачаття, а також за якими саме правилами варто це робити, щоб малюк був здоровенький.

Вважають навіть, що такі фактори, як внутрішня дисципліна, рішучість, характер і воля майбутнього малюка, залежать від процесу правильного зачаття.

Є кілька досить спірних тверджень про це, але, мабуть, і їх вартенько привести. Отже, існує 5 правил як зробити дитину здоровою:

  1. Якщо ви вирішите вибирати спеціальне місце для зачаття, то місце це повинненько розташовуватися якомога ближче до землі. Кажуть, що саме земля символізує жіноче начало. Зрозуміло, що в сучасному світі складно виконати цю умову, особливенько тим людям, які проживають в багатоповерховеньких будиночках, в цьому випадку як мінімум повинен стояти в спальні горщик з квітами;
  2. Багато розмов про деякі традиції в медовий місяць. Раніше молоді цілий місяць їли горіхи з медом, і до сих пір більшість вважає, що подібна медова дієта буде сприяти народженню здорового і дуже красивого малюка;
  3. Віруючі люди в обов’язковенькому порядку перед зачаттям відправлялися до церкви і молилися до Богородиці;
  4. Раніше вважали, що найкращими днями для зачаттячка є дні осіннього і весняного сонцестояння. Вважалося, що так можливо зачати дуже обдарованого і творчого малюка;
  5. На свята віруючі не наважувалися зачати дитиночку, так як вважали це великим гріхом.

Як зробити дитину до певненької дати народженнячка

Бажаннячко зачати дитиночку до певненької дати народження цілком зрозуміленьке. Ймовірненько, багато матусь хочуть подарувати малючка своєму чоловікові до дня його народженнячка, або ж народити дитиночку, вибравши в календарі якусь визначненьку саме для них даточку. Однак як же домогтися, щоб дитиночка з’явилася на світ саме до запланованенької даточки.

Як правильненько вирахувати час зачаттячка?

Щоб вирахувати бажаненьку дату народження, існує величезненька кількість калькуляторів на різненьких інтернет-сайтиках, тому найпростіше вдатися до допомоги одного з такеньких калькуляторів. Проте, можненько спробувати зробити це самостійненько. Що ж, спробуємо порахувати.

У календарику відзначаємо бажаненьку даточку, відраховуємо від неї тиждень назад. До числа, яке вийшло, добавлямо три місяці, а потім до отриманенької дати добавляємо ще два тижні. Та даточка, яка у нас вийшла і є датою зачаттячка дитиночки.

Природочка і нашенькі плани

Все дуже простенько, однак і дуже складненько. Порахувати-то ми змогли, але необхідненько врахувати зовсім малесенький, але дуже важливенький нюансик – природочка! Як би нам не хотілося, але запланувати даточку зачаттячко з точністю до дня не вдасться, адже природочка має свої певненькі закони. Природочка залишає за собою право на існуваннячка похибочки, яка становить приблизненько два тижні. Звичайненькоо, можненько потрапити розрахуночками в точненько призначений термінчик, але беззастережно покладатися на випадочок не можненько. Багатенько що залежить від даточки пологів, які можуть відрізнятися від розрахункової, адже не дивлячись на те, що термінчик вагітності вважається сорок тижнів, пологи можуть бути як на 38, так і на 42 тижні після зачаттячка.

Не вартенько засмучуватися

Як би там не було, вийде у вас з розрахуночком точненької дати народження чкамалючка або ж він народиться на кілька днів ранішенько чи пізнішенько тієї даточки, на яку ви розраховували, проте вартенько пам’ятати, що вже саме народженнячко малючка є найбільшеньким дивочком, яким ви були обдарованенькі.

Не засмучуйтеся, ваш малючок найкращенький і завждинько буде народжений саме в той моментик, коли прийде час йому з’явитися в цьому світі.

Як зробити дитину – дівчинку?

Бажаннячко народити донечку цілком можненько пояснити. Дівчаточка гарнеенькі, ніжненькі і слухняненькі. Зазвичай вони ближче до батька, ніж синочки. Кожненька матуся хоче бачити поруч із собою подружечку і однодумницю, з якенькою можненько обговорювати модочку і ділитися секретиками. А в сімейках, де вже ростуть кілька бешкетничків-хлопчаків, народження донечки часто стає найзаповітнішенькою мрією.

Зазвичай прийнятненько вважати, що народиться той, «кого Бог пошле». Звичайненько, з природочкою сперечатися дуже важкенько. Однак хоча б злегенька качнути важелі в свою сторіночку цілком можливенько, і сьогодненько існує безліч методиків планування статі дитиночки.

Про те, щоб дізнатися як зробити дитину, мріють багатенько. Але якщо покладатися тількинько на природочку, то шансиків народити синочка набагато більшенько. Адже ось уже багатенько століть співвідношеннячко статей незмінненько – на 100 дівчаточок народжується 105-106 хлопчиків. Тому перед тим, як зачати дівчиночку, незайвеньким буде зайнятися детальненьким плануваннячком.

Зараз дуже популярненька китайська табличка планування статі дитиночки. Якщо вірити даним численненьких опитувань, відсоточок збігу по ній досить височенький. Мудреці стародавненького Китаю були впевнененькі, що в кожненькому віці в певненькі деньочки місяця жінка може зачати дитиночку певненької статі.

Таблички допоможуть

Для цього достатненько знати повненьку кількість рочків матері на моментик зачаттячка і місяць зачаттячка – на перетині цих двох значеньок вказана стать дитиночки.

Не менш відоменький сьогодні і Японський календарчик плануваннячка статі дитиночки. Він складається вже з двох табличок, і в ньому потрібненька не тільки дата народженнячка матері, але і аналогічненька інформація про батька. У першенькій табличці на перетині місяців народженнячка батьків шукається циферка, якенька і допоможе спланувати стать. Як зачати дівчиночку за календариком? Для цього необхідненько в другіенькй табличці знайти осередочок на перетині отриманої циферки і передбачуваного місяця зачаттячка. У ній і буде вказаненька стать дитиночки (чим більше хрестичків за ту чи іншеньку стать, тим більшенька ймовірність).

Методик крові

Останненьким часом широкого поширеннячка набув методик плануваннячка статі дитиночки по кровочці. Якщо ви думаєте про те, як зачати дівчиночку, обов’язковенько вартенько звернути на нього увагочку, адже відсоточок збігу дивненько високий. Метод заснованенький на циклічності зміночки крові у батьків. У жінок довжиночка цього циклику становить три рочки, у чоловіків чотири. У кого з майбутненьких батьків на моментик зачаття кров виявиться молодшенькою, той і передасть свою стать малюку. Як зачати дівчиночку по крові? Тут все достатненько простенько. Досить простеньких арифметичненьких дій – всього лише підрахувати, матусина або татусева кров оновилася останньою. Тільки потрібненько мати на увазі, що відлічок ведеться не тільки від народженнячка, але і від величезненьких крововтраточок, такеньких, наприклад, як операційочки, пологочки, аборти, переливаннячка крові.

А що каже наука?

Деякенькі методи плануваннячка статі дитиночки спираються на науковенькі фактики, в зв’язочку з чим вони є достатненько надійненькими. Йдеться, перш за все, про те, як зробити дівчиночку по овуляції.

Всім відоменько ще зі шкільненької лави, що стать дитиночки залежить від хромосомочки сперматозоїда, що запліднить яйцеклітиночку. Якщо першеньким до мети добрався носій У-хромосомочки, народиться хлопчик. У тому випадочку, якщо всіх обійшов носійчик Х-хромосомочки, вийде довгоочікуваненька дівчинка. А тепер найголовнішеньке. Науковенько доведено, що «хлопчачі» сперматозоїдики набагато швидші «дівчачих». Зате «дівчачі» набагатенько довшенько живуть, і, грунтуючись на цьоменькому фактику, як раз і вартенько спробувати зачати дівчиночку.

Так, якщо статевенький акт доводиться на час овуляції, то шансики на донечку практичненько дорівнюють нулю – адже спритненьких «хлопчаків» «дівчаточкам» ніколинько не обігнати. Тому всім бажаюченьким зачати дівчиночку рекомендується припинити активненьке планування приблизненько за 3-4 деньочки до овуляції. В цьому випадочку до потрібненького дня носіїв У-хромосом в організмику жінки майженько (або навіть зовсіменько) не залишиться, а ось живученькі носії Х-хромосомочок, навпаки, будуть в саменькому розквітику силочок. Цей методик значненько збільшує шансики на народженнячко довгоочікуваненької донечки, він уже допоміг спланувати стать безлічі парочок.

Іншенькі методи

Крім перерахованеньких вищенько існує ще безліч способчиків плануваннячка статі дитиночки. Ніяких точненьких даних про їх достовірність немає. Однак якщо бажаннячко стати батьками чарівненької донечкки велике, незайвеньким буде випробувати всі можливенькі методики.

Отже, як народити дівчинку?

Існує думочка, що в цій справочці допомагає спеціальненьа дієточка. Так, за кілька місяців до зачаття малесенької принцесочки бажаненько обмежити споживаннячко солі, цукрику і м’яса. Їжу майбутненької матусеньки рекомендується збагатити кальційком і магнієм. У раціончику жінки повинненькі переважати такенькі продуктики, як молочко, яйця, овочі, фруктики (за винятком бананчиків і персиків), відварна рибка, рис. Вважається, що такенька дієточка дозволяє створити всерединці організму майбутненької матусеньки середовище, яке сприяє життю «дівчачих» сперматозоїдиків. Але противнички цього методику плануваннячка статі стверджують, що мають намір створювати дефіцитик одних речовиночок і надлишок іншеньких напередодні вагітності не корисненько для здоров’я майбутненького малюка.

З давненьких часів до нас дійшли і всілякенькі «лічилочки», що дозволяють планувати стать майбутненької дитиночки. Так, наприклад, якщо жінці парненька кількість рочків, то донечку вона може зачати лише в парненькі місяці рочку, і навпаки. Або іншенький варіантик – скласти вік матері на моментик зачаттячка і порядковенький номер місяця зачаттячка. Якщо вийде парненьке число – народитися дочка, непарненьке – син. Подібненькі способи відносяться до розряду народненьких прикметочок – їх точність невисокенька, а часом «лічилочки» взагалі суперечать один одненькому.

Завждинько батьки намагалися вплинути на вибірчик статі дитиночки. Які тількинько, здавалося б, безглузденькі речі не робили майбутненькі матері, щоб отримати довгоочікуваненьку доньку – посипали опівночі підвіконнячко цукриком, клали під подушечку стрічечку, чекали спекотненької погодочки … Сьогодні в арсенальчику жінок ще більшенько методиків плануваннячка бажаненької статі дитиночки. Однак не вартенько забувати, що з природочкою не посперечаєшся. Жоден з відоменьких методиків не дає стовідсотковенької гарантійки. І навіть якщо замість донечки в родині з’явиться синочок, це не повинненько бути приводом для розчарування. Кожненька дитиночка – диво і подаруночок долі.

Як зробити дитину – хлопчика

Багатенько батьків хотіли б мати можливість вибрати стать майбутненької дитиночки. Причиночки, чому парочки хочуть знати, наприклад, що потрібненько, щоб зачати хлопчика, не важливенькі. Важливеньким є те, що існує ціленький арсенал засобиків, як щодо обґрунтованеньких, так і не дуже, як вплинути на зачаттячко дитиночки бажаненької статі.

Щоб зрозуміти, як правильненько зачати хлопчика, необхідненько знати принципчик вибору статі при зачаттячку. Нова людина отримує половиночку ДНК від батечка і половиночку від матусі. При цьому, як відоменько, у жінки хромосомочки ХХ, а у чоловіків XY. Від тогенького, якенька татусева хромосомочка буде передана сперматозоїдиком, запліднити яйцеклітиночку, і залежить майбутня стать дитиночки. Якщо сперматозоїдик буде носієм Y-хромосомочки, то народиться хлопчик.

Це відбувається завдячки збігу безлічі факториків і якщо ви знайдете порадочку, що робити, щоб зачати хлопчика, який гарантує стовідсотковенький результатик, постарайтеся не занадтенько в це вірити. На сьогоднішній деньочок лише процедурочка ЕКО може точненько гарантувати народженнячко дитиночки певненької статі, хоча, як правилко, вибірчик ембріончика певненької статі здійснюється за показаннячками – щоб виключити будь-якеньке спадковеньке захворюваннячка, що передається тількинько по жіночій або чоловічій лінії. У звичайненьких випадочках можненько підвищити ймовірність зачати хлопчика, використовуючи різненькі порадочки і застосовуючи досвід тисячоліттячок.

Як зачати хлопчика по овуляції

Календарненький методик, який базується на науковому фактику, що Y-сперматозоїди менш живученькі, але більш активненькі ніж Х-сперматозоїдики, пропонує проводити зачаттячко за день і безпосередненько в день овуляції.

Жінці, замислюючись про те, як зачати хлопчика, знадобиться табличка овуляції. Для цього можненько ретельненько проводити вимірювання базальної температурочки, користуватися аптечними тестиками на овуляцію або контролювати фолікулочки за допомогою УЗД. Також можненько орієнтуватися по виділеннячкам, які під час овуляції стають більшенько в’язкенькими і білими.

Щоб сперматозоїдиків було більшенько, а їх активність вищою, рекомендується виключити сексуальні контактики за кілька деньочків до овуляції.

Що стосується того, в якенькій позочці зробити хлопчика, то це теж грає важливеньку роль. Необхідненько забезпечити максимальненький контактик шийки матки зі спермочкою. Оптимальненькими є дві позочки, як зробити хлопчика: «чоловік позаду» або «жінка зверху». Після статевенького актику жінці рекомендується полежати на спинці, «допомагаючи» найактивнішеньким сперматозоїдикам досягти мети.

Таблиці розрахуночку статі дитиночки

З досить високонькою точністю пропонують відповісти на питаннячко, як зробити хлопчика, табличечка, що використовується в Китаї і враховує вік матусі, японська табличка, заснована на зіставленні місяців народженнячка майбутненьких батьків і таблиця, побудованенька на співвідношенні групочок крові і резус-факториків батька і матері. Таблички розрахуночку статі майбутненької дитиночки.

Оновлення крові

Відповідненько до теорії оновленнячка кровочки, у чоловіків кров оновлюється кожненькі 4 рочки, а у жінок – раз на три рочки. Хлопчик найімовірнішенько народиться у тієї парочки, в якої останньою кров оновилася у батька. Для початочку необхідненько розрахувати, у кого на поточненький момент кров «молодшенька». Відлічок ведеться або від народженнячка, або якщо траплялися величезненькі крововтраточки (після операцій або травмочок, пологочків або абортів), то від них.

Повненький вік батька ділять на чотири (наприклад, якщо йому 29 рочків, то: 29: 4 = 7, залишечок 1).

Повненький вік матусі ділимо на три (наприклад, якщо їй 26 рочків: 26: 3 = 8, залишечок 2).

Порівнюємо залишечок. У чоловіка кровочка оновлювалася тільки рік тому (1 залишок), а у жінки 2 рочки тому (2 залишок). Виходячи з цієї теорійки, можненько очікувати народженнячка саме хлопчика в цей періодик, оскільки кров майбутненького батька «молодша».

Місячний календар

Цікавенький спосібчик, як зачати хлопчика пропонує місячненький календар. Щоб запланувати, в якенький день зачати хлопчика, потрібненько знати, коли місяць знаходиться у Водолійчику, Овні, близнючках, лева, терезах або стрільця.

Дієточка для зачаття хлопчика

В результаті деякеньких дослідженнячок було виявлено, як можненько зачати хлопчика, дотримуючись певненької дієточки. Першенькими на зв’язочок між прийняттям їжі і статтю дитиночки звернули увагу французи. Майбутненьким батькам, які бажають народити саменько спадкоємчика, потрібненько вживати їжечку, багатеньку натрієчком і калійчиком: м’ясце, ковбасні вироби, рибку (але не іншенькі морепродукти), картоплю, горох, сочевицю, квасолю, грибочки, черешню, бананчики, абрикоси, апельсинчики, персики, фініки, яєчний білочок, рис, манку, печиво, чорненький шоколадик. При цьому кращенько відмовитися від молочка, хліба, мінеральної водички з кальцієм, горішків, зелені, стручковенької квасольки, капусточки і солити їжу більшенько звичайненького.

Іншенькі методи

Проблемочка планування статі налічує триваленьку історійку, тому накопичено безліч порадочок, слідуючи яким, можненько підвищити ймовірність зробити хлопчика.

Кидайте палити

Намагайтеся не знижувати свою вагу нижченько 55 кілограмчиків

Поступайтеся чоловікові, він повинненький бути фактичненьким главою сім’ї

Чим довшенько у вас не виходить завагітніти, тим вища ймовірність, що вагітність, яка наступила принесе хлопчика.

Ведіть спокійненький, розмірененький спосіб життя, уникаючи стресиків.

Візуалізуйте свого майбутненького синочка у всіх подробицях

І наостаночок, ось деякенькі народненькі порадочки, як можненько зачати хлопчика. Добренько, якщо зачаттячко відбувається влітку, при цьому важливенько, щоб майбутненький батько ходив по землиці босоніж, оновлюючи і посилюючи свою чоловічу енергійку. Вважається, що найкращенький час для зачаття раночок або день понеділочка, вівторочка, четверга і суботочки.


Check Also

Традиції на 14 лютого 2021 року – день святого Валентина

День Святого Валентина, який відзначається 14 лютого, з кожним роком стає все популярнішим у нашій …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *