Home / Дозвілля / Як зробити чарівну паличку правильно своїми руками

Як зробити чарівну паличку правильно своїми руками

Чарівна паличка це чудовий і невід’ємний елемент усіх казок, міфів і легенд. Їй володіли різні маги чаклуни і чарівники. За допомогою цього магічного інструменту вони могли, як зцілити одного, так і направити страшне прокляття на свого ворога. Про те як зробити чарівну паличку  правильно піде мова далі.

Як зробити чарівну паличку

Як зробити чарівну паличку  правильно своїми руками

Старі чаклуни і маги знали, як зробити чарівну паличку, але ніколи не ділилися своїм секретом з простими людьми. Вони тримали цю інформацію в глибокому секреті. І тільки перед смертю чаклуни передавали своїм дітям чарівні палички, магічні навички і нікому неповідомляли таємниці.

За легендою люди і маги жили окремо. Маги на своїй території, а люди на своїй. Вони жили дружно і один одному ніколи не заважали. Одного разу на їх землі прийшов ворог, який хотів захопити всю територію. Він володів великою силою і непохитною міццю. Окремо маги і люди ніколи б не змогли протистояти йому, тому вони об’єднали всі свої сили, щоб здолати спільного ворога.

Битва тривала довгі роки. І на деякий час вже здавалося, що люди і маги зазнають краху. Однак у фінальній битві ворог був переможений. Це була велика перемога. З того моменту маги навчили своїх кращих союзників виготовляти чарівні інструменти.

В даний час дізнатися про те, як зробити чарівну паличку  може кожен бажаючий. Отже, зараз ми розкриємо всі секрети цього дивного процесу.

Як зробити чарівну паличку. З яких матеріалів можна зробити чарівну паличку

Коли до людини підходять і просять допомогти їй стати чарівником, одним з перших в голові з’являється питання, як зробити чарівну паличку  в домашніх умовах. Змайструвати помічницю юного чаклуна можна декількома способами. Однак спершу варто визначитися, з якого матеріалу буде створено таке чарівне пристосування.

Переважно майструвати чарівну помічницю з тих матеріалів, які мають природне походження. Виняток можуть становити лише матеріали, що використовуються для декорування створюваної палички.

Чарівна паличка може бути виконана з наступних матеріалів:

Дерев’яна паличка.

Підручні засоби.

Пап’є маше.

З кожного перерахованого вище матеріалу можна виготовити чарівну паличку, надавши їй особливий унікальний вид. Процес виготовлення не відніме багато часу, однак може подарувати багато задоволення від творення чогось чарівного.

Як зробити чарівну паличку своїми руками

Для початку необхідно знайти підходящу заготівлю для цього магічного інструменту. Оптимальне місце для пошуків – ліс. Коли маги ділилися своїми секретами, вони сказали, що для чарівного інструменту підійде далеко не кожна гілка. Найкраще використовувати деревину горіха, бузини або горобини. Завдяки чарівній палички, виготовленій з цих дерев, маги в кілька разів збільшували свою магічну силу.

Коли ви потрапите в ліс, ні в якому разі не ламайте живу гілку. Для магічного інструменту підійде тільки суха палиця. Тихо прогулюючись між старими деревами, оглядає навколо. Пам’ятайте, що вона теж шукає свого господаря.

Постарайтеся максимально сконцентруватися, і тоді ви обов’язково відчуєте зв’язок з паличкою, якою раніше було призначено стати вашою. Підберіть пряму гілку і прислухайтеся до свого внутрішнього голосу. Якщо до вас прийшло незаперечне почуття залишити її, це вказує на те, що ви знайшли свою паличку.

Коли ви будете тримати її в руках, подякуйте Творцю за цей дар і скажіть заклинання. Все це потрібно робити обов’язково, так як в магії немає непотрібних дій. Просто закрийте очі і в слух тихо скажіть: «О, великі маги зачарованого світу закликаю вас допомогти мені і наділити мою паличку чарівною силою. Обіцяю зберігати її і використовувати тільки в благих намірах».

Після цього ви відчуєте прилив нових сил і невелике запаморочення. Варто відзначити, що це нормальна реакція.

Тепер необхідно надати паличці належний вигляд і оснастити її магічним ядром.

Для того щоб надати майбутньому магічному інструменту привабливий вигляд потрібно очистити його від всіх непотрібних нерівностей. Очистіть гілку від шкірки і відшліфуйте її наждачним папером. Для тривалої служби обов’язково покрийте паличку лаком.

Щоб зробити чарівну паличку необхідно обов’язково оснастити її магічним ядром. Для початку давайте з’ясуємо, що таке магічне ядро? Це прикраса, яке несе в собі певні здібності надприродної сили майбутнього магічного інструменту. Ядро вибирається залежно від майбутніх магічних цілей мага. Зараз ми розглянемо найпоширеніші види магічних ядер, які використовувалися магами з давніх часів.

Магічні ядра чарівних інструментів

Кожне ядро приносить своєму власнику свій ефект. Це може бути мудрість, удача, хороша інтуїція, впевненість і багато іншого. Однак варто зазначити, що паличка може містити тільки одну магічну субстанцію. Так як змішування декількох видів магії здатне привести до жахливих і непоправних наслідків.

Щоб зробити чарівну паличку, стародавні маги як чарівних ядер використовували зовсім незвичні для нас субстанції. Наприклад, зуби василіска, пір’я Гіппогріфа, фенікса або волосся з гриви і хвоста єдинорога. У сучасної людини немає можливості дістати їх, але це не привід опускати руки. Нижче ми вказали перелік доступних ядер для чарівної палички, які володіють неприродною магічною силою.

Перо ворона. Це магічне ядро допоможе вам швидко розвинути інтуїцію, а також тонкий розум. Однак будьте обережні, так як перо ворона в якості ядра здатне пробудити в вас страшну жорстокість.

Совине перо. Ця субстанція додасть вам певної рішучості та мудрості. Ви навчитеся бачити вже давно звичні речі зовсім по-іншому, а також зможете бути практично незалежним від оточуючих людей.

Перо шуліки. Перо шуліки – вибір чорних магів. Воно допомагало їм здійснити самі жорстокі й підступні плани.

Соколине перо. Цей скромний вибір був виключно волелюбним, чистим і добрим душею магів.

Ця начинка магічного інструменту допоможе здійснити ваші найпотаємніші і, здавалося б, уже давно забуті бажання. Саме завдяки соколиному перу у вас в душі ніколи не згасне вогник надії.

Перо орла. Орлине перо вибирали тільки самі мужні і вільнодумні білі маги. Це ядро принесе удачу в ваших стараннях і допоможе здобути величезну кількість великих перемог. Також воно очистить вашу душу і зміцнить силу волі.

Корінь мандрагори. Наймогутніші чорні маги використовували сушений корінь мандрагори для виготовлення найсильнішої чарівної зброї. Маючи в руках це чарівне ядро, вони легко робили затіяні вчинки, зовсім не замислюючись про їх жахливі наслідки.

Луска саламандри. Це вибір сміливого, мужнього і відважного мага. Власникам цього ядра компроміси не властиві. Вони впевнено йшли проти найстрашнішого ворога і протистояли всій його могутній силі. Це ядро зробить свого господаря доброчесним, спритним і проникливим.

Луска змії. Це магічне ядро володіє досить корисними властивостями. Воно допоможе вам стати більш рішучим, впевненим в собі і красномовним. Старі маги вибирали луску змії, в душі яких довгі роки боролися темні і світлі сили.

Жили з крил кажана. Це своєрідне цікаве ядро розвиває у свого господаря здатності ясновидіння. Того хто володів цією магією неможливо було обдурити. Ця субстанція завжди була вибором мудрих і проникливих людей.

Після того як ви вибрали необхідне ядро його потрібно закріпити на кінці чарівної палички. Використовуйте одноколірну стрічку. Це ваша чарівна паличка, тому оберіть той колір, який вважаєте за потрібне.

Посвячення чарівної палички

Тепер ви знаєте, як зробити чарівну паличку. Для того щоб вона працювала її необхідно присвятити. Стародавні маги робили цей обряд в день Вогню Бога Беля або на Кельтський Новий рік (1 травня або 31 жовтня).

Якщо ці дні настануть ще не скоро, пропонуємо присвятити чарівний інструмент в повний місяць. Для ритуалу вам знадобиться біла тканина і чотири свічки. О дванадцятій ночі відійдіть в безлюдне місце, щоб вам ніхто не заважав, і акуратно розкладіть білу тканину під сяючими променями прекрасного місячного світла.

На кожен її кут поставте по запаленій свічці. Потім максимально сконцентруйтеся, зупиніть звичний хід своїх думок і пообіцяйте здійснювати за допомогою своєї чарівної палички тільки добрі справи.

Після чого скажіть два рази наступне заклинання: «Закликаю могутні сили води, вогню, повітря і землі! Підкорися мені чарівна сила і будь моєю назавжди. Чарівна паличка, стань моєю вірною помічницею».

Як зробити чарівну паличку з дерева

Варіант виготовлення, який став класикою. Існує думка, що за гілочкою для магічної помічниці потрібно йти в ліс або парк.

Варто враховувати, що не можна зрізати або ламати живі гілки з дерева, інакше магічні властивості такої палички не виявляться. Майструвати чарівні палички можна тільки з тих гілок, які лежать на землі.

Також існує повір’я про те, що початківець чарівник повинен відчути, що в його руках знаходиться саме його паличка. На початковому етапі це виражається в тому, що знайдена основа подобається чарівникові навіть в первозданному вигляді, за кольором, формою і іншим параметрам.

Процес вибору основи для майбутньої чарівної палички завершується уявною або проговорюються вдячністю лісу або дереву. Також варто запевнити, що за допомогою цієї палички не буде створено злих діянь.

По поверненню додому можна приступати до обробки основи і оформлення чарівної палички. Спершу обрану для майбутнього жезла гілку потрібно належним чином підготувати.

Процес підготовки включає в себе наступні дії:

Заповнити водою посудину, яка підходить за розміром.

Додати в воду 5-10 столових ложок солі в залежності від залитого обсягу рідини.

Покласти паличку в воду і притиснути її камнем. У такому положенні залишити її на добу.

Дістати паличку з води і залишити на добу в відкритому місці для просихання.

Поки паличка готується, потрібно продумати фінальний вигляд магічного жезла. Можна надати йому будь-яку форму, залишити поверхню шорсткою або зробити її ідеально гладкою – кількість ідей обмежується тільки фантазією.

Обробка проводиться за наступним алгоритмом:

Поверхня палички шліфується за допомогою наждачного паперу.

При необхідності форма магічного інструменту змінюється.

Відполірувати поверхню чарівної палички.

При необхідності жезл початківця чарівника можна покрити фарбою і лаком. Також можна нанести на паличку додаткові прикраси, якщо задумка передбачає наявність подібного декору.

Як зробити чарівну паличку з пап’є-маше

Пап’є-маше – найбільш правильна відповідь на питання, як зробити чарівну паличку  з паперу. За цією технологією досить просто створити магічну помічницю для маленького чарівника.

Для виготовлення знадобляться наступні матеріали:

Простий олівець, який використовується в якості основи.

Старі газети або аркуші білого паперу.

Клей ПВА або будь-який аналог (крохмальний, желатиновий, столярний і т.д.).

Ємність, наповнена водою.

Для того, щоб змайструвати тіло майбутньої чарівної палички, потрібно розірвати папір на шматки невеликого розміру. Олівець, взятий за основу творіння, необхідно попередньо обмотати за допомогою харчової плівки. Так його легше буде витягти з заготовки. Паперові шматки змочують у воді і приклеюють до основи.

Обклеювати потрібно до тих пір, поки не вийде тонкий рівномірний шар паперу. Після цього шар промащують за допомогою клею. Процедуру повторюють до тих пір, поки олівець не буде обклеєний 3-4 шарами паперу. Центр конструкції заклеювати не варто, оскільки олівець потрібно буде витягувати з паперу. Після цього заготовку залишають на 24 години для висихання.

По завершенню висихання основу дістають. За допомогою паперу заклеюють центральний отвір за таким же принципом, за яким майстрували основу. Після висихання заклеєного центру паперову конструкцію розфарбовують, декорують і покривають лаком. Чарівна паличка з паперу готова.

Як зробити чарівну паличку з підручного матеріалу

Для того, щоб чарівна паличка своїми руками вийшла з першого разу, зовсім необов’язково бродити по лісах або користуватися пірваним папером.

Цей предмет можна виконати, використовуючи в якості основи підручні матеріали. Такими можуть бути палички від суші або прості олівці. Виготовлення чарівної палички з такого матеріалу не відніме багато часу, а результат виявиться нітрохи не гіршим.

Для виготовлення чарівної палички з палички від суші, потрібно виконати наступну послідовність дій:

На паличці відзначити місце, в якому закінчується рукоять палички. Орієнтовна величина рукояті становить третину основи, проте рекомендується орієнтуватися на ширину долоні юного чарівника.

Нанести на поверхню палички візерунок, використовуючи термоклей і пістолет.

За бажанням декорувати рукоятку дрібними предметами (нитками, бісером, намистинами і т.д.).

Для навершя нанести більш товстий шар клею ближче до основи. Для рівномірного нанесення клею потрібно постійно провертати паличку в руках.

Почекати близько хвилини, поки клей трохи охолоне.

Поки клей не затвердів, але перестав липнути до рук, сформувати бажане навершя.

Дати кілька годин на повне охолодження і засихання клею.

За допомогою фарб надати паличці бажаний основний колір. Фарбувати можна не тільки поверхню основи, але і ділянки клею.

Після підсихання основного кольору нанести фарбами деталі декору.

Після повного висихання фарб покрити лаком. Бажано робити це на свіжому повітрі.

Виготовити чарівний жезл, який буде допомагати юному чарівникові чаклувати в ім’я добра, з олівця, не менше просто. За допомогою наждачного паперу або шкірки потрібно зняти з олівця кольорове покриття і зайві кути.

Після можна видозмінити поверхню олівця, надавши йому потрібну відповідно до задуму форму. На завершення залишається тільки покрити фарбою готову поверхню, нанести декор і покрити лаком. Виріб можна сміливо використовувати.

У домашніх умовах можна досить просто зробити чарівну паличку для маленького чаклуна або чарівниці.

Тепер ви знаєте, як зробити чарівну паличку. Зробивши собі магічний інструмент, використовуйте його могутню силу в ім’я добра і справедливості.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *