Home / Твоя краса / Обличчя / Як зробити ідеальну форму брів самій?

Як зробити ідеальну форму брів самій?

Кожна дівчина мріє бути красивою і чарівною від кінчиків нігтів до кінчиків волосся. Тому важливо підтримувати ідеальну форму брів. Зробити це можна в салоні або своїми силами. Щоб зробити ідеальну форму брів  вдома, потрібно дотримуватись правил «трьох».

Як зробити ідеальну форму брів: правило «трьох»

Як зробити ідеальну форму брів самій

Для початку потрібно визначити свою ідеальну форму брів. Щоб  зробити  красиві вигини, необхідно знайти від початку внутрішньої частини лінії правильну точку, так як занадто далеке розташування спочатку може порушити баланс обличчя. Для того щоб знайти потрібну точку, рекомендується використовувати наступний метод:

Олівець для очей слід розташувати від куточка ока до крила носа, де інструмент буде перетинатися з бровою. Це буде місцем початку стрілки, тут бажано ставити крапку. З іншого боку робиться те ж саме;

Далі визначається верхня точка іншої лінії. За допомогою олівця вона знаходиться наступним способом. Треба встати перед дзеркалом і розташувати інструмент між райдужкою ока і зовнішнім кутом носа – це буде місце, де розташовується найвища точка дуги, тут малюється крапка;

Потім, визначається місце, де лінія закінчується. Олівець для очей розташовується між зовнішнім куточком ока і краєм носа – це кінець вигину, де ставиться крапка. Щоб зрозуміти, як зробити ідеальну форму брів, слід визначитися з товщиною. Вона підбирається індивідуально і залежить від наступних факторів:

розмір очей;

відстань між очима і бровками;

перевагу за стилем.

Якщо очі великі, то підійдуть більш густі дуги. Для маленьких, навпаки, тонкі. Стрілки повинні бути однакового розміру з верхньою губою. Якщо волосся нависають над очима, можна їх трохи вищипнути знизу, щоб освітлити цю область.

Як зробити ідеальну форму брів : вищипування та окреслення ліній

Для цього необхідно причесати волоски спеціальною щіточкою у напрямку зростання. Далі необхідно видалити волоски відповідно до меж, визначеними вами. Слід надати форму лініям. Для цього вибирається добре освітлене приміщення. Зайві волоски необхідно починати видаляти з внутрішньої частини дуги пінцетом. Спочатку видаляються волосся, розташовані ближче до носа, потім ті, які виходять за межі крапки із зовнішньої частини стрілки. Необхідно видалити волосся нижче і вище області дуги. В останню чергу надається форма нижній частині. Щоб надати макіяжу більш природний вигляд, приберіть волосся, що росте за межею брів.

Як зробити ідеальну форму брів: надати стиль самій

Спочатку потрібно підмалювати їх олівцем. Його відтінок повинен збігатися з натуральним кольором волосся. Не варто робити дугу там, де її немає, тому що промальовування олівцем волосся буде виглядати неприродно і некрасиво. За допомогою щіточки для брів і воску необхідно акуратно причесати вигин, щоб волосся не стирчали в різні боки. Вищипування краще проводити ввечері після душу, щоб до ранку не виникло почервоніння. Не можна голити волосся, інакше шкіра буде сухою.

Як зробити ідеальну форму брів: модний тренд 2015 року

У цьому сезоні в моді густі широкі лінії з натуральним відтінком. На зміну чіткому малюнку і насиченому кольору приходять димчасті, без чітких меж, м’якого кольору брови, так як натуральний відтінок знову в моді, що помітно по фото відомих моделей. Відсутність брів також є трендом 2015 року. Візажисти просто стирають їх за допомогою світлої пудри.

Найнезвичайніший тренд цього року – лінії, покриті пірсингом. Це віртуозна імітація. Актуальні фото ідеальних форм брів, регулярно демонструються в журналах мод. Модний макіяж ідеальних брів 2015 року – природність. Якщо від природи у дівчини густі брови, яких ще не торкався косметичний пінцет, їм пощастило.

Просто потрібно виконувати невелику корекцію з додаванням кольору. Для цього необхідно вискубувати брови по нижній межі і додати їм більш яскравий колір за допомогою пудри. Жорсткою щіточкою потрібно зачісувати волосся наверх і укладати їх у напрямку до скронь.

Результат закріплюється спеціальним безбарвним гелем для збереження природного вигляду. Якщо ж бровки випробовували багаторазові вищипування, доведеться постаратися трошки більше. Необхідно взяти плоску косметичну кисть для підведення і нанести фарбу на волосся вздовж лінії їх росту. Вигин краще зробити  м’яким без кутів.

Як зробити ідеальну форму брів  для овального обличчя? Для овального обличчя найбільше підійдуть дугоподібні або горизонтальні лінії. Горизонтальна форма краде витягнутість обличчя і візуально його округлює. Низьке розташування брів робить погляд похмурим. Щоб скорегувати цей недолік, слід злегка освітлити кінчики волосся. Дугоподібна лінія звужує обличчя і пом’якшує різкі риси вигляду. Виходять ідеальні брови для круглого обличчя.


Check Also

Міцелярна вода – користь та шкода застосування

Багато жінок зранку наносять на обличчя макіяж, в результаті чого весь день шкірі доводиться бути …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *