Шелак – це стійкий лак-гель, який надійшов у продаж не так давно, проте вже придбав величезну популярність. Багато дівчат, збираючись на вечірку, бажають оновити свій манікюр, у зв’язку з чим, досить часто виникає питання: «як зняти шелак в домашніх умовах»?
Лак-гель наноситься на заздалегідь підготовлені і оброблені нігтьові пластини. Якісне покриття тримається на нігтях не менше трьох тижнів.
Існує величезна палітра різних кольорів, що дозволяє створювати чудовий манікюр. Необхідність термінового зняття шелаку може виникнути, якщо колір нігтів, наприклад, не відповідає якій-небудь події.
Щоб покрити нігті лаком-гелем, найкраще звернутися в салон, так як для виконання процедури необхідно спеціальне обладнання і певні пізнання. Однак техніку нанесення покриття можна освоїти і вдома, втім, як і способи зняття шелаку з нігтів.
Предмети для зняття шелаку в домашніх умовах
Самостійне видалення гель-лаку заощадить не тільки ваш вільний час, а й гроші.
Не потрібно спилювати нігті перед проведенням процедури. Запасіться спеціальними інструментами і засобами.
Вам неодмінно знадобляться:
1 Розчинник нігтьового покриття.
2 Одноразові обгортки.
3 Якісна металева пилочка.
4 Палички, виготовлені з апельсинового дерева.
Всі зазначені предмети – обов’язкова складова будь-якого професійного набору, призначеного для зняття лаку-гелю. Якщо такого набору у вас немає, що варто запастися терпінням, а також наступними засобами та інструментами:
1 Алюмінієва фольга. Підійде також звичайний харчовий поліетилен.
2 Ацетон або рідина, призначена для зняття лаку.
3 Апельсинові палички, або їх замінники.
Способи зняття шелаку в домашніх умовах
Існує всього два способи виконання цієї процедури.
Спосіб перший:
1 Гарненько вимийте руки, використовуючи мило. Поверхня нігтів повинна бути знежирена.
2 Розділіть ватяні диски на дві половинки, а потім розріжте їх навпіл. Можете використовувати ватяні диски цілком. Візьміть ножиці і наріжте фольгу або поліетилен на невеликі частини. Вам повинно бути зручно прикладати матеріали на нігтьові пластини, тому бажано, щоб розмір фольги або поліетилену був оптимальний для цих цілей.
3 Занурьте ватяні диски в розчинник, а потім накладіть їх на кожен з нігтів. Ацетон не повинен потрапити на кутикулу або шкіру, так як це може викликати неприємні алергічні реакції, роздратування і навіть опіки.
4 Оберніть фалангу кожного пальця ваткою. Зверху накладіть поліетилен або фольгу. Це потрібно для того, щоб розчинник не розтікся по ваших руках.
5 Протягом 15 хвилин розтирайте кожен ніготь, виконуючи легкі масажні рухи.
6 Зніміть фольгу або поліетилен, а також ватяні диски з пальців. Після того, як ви прибрали матеріали з однієї нігтьової пластини, відразу ж видаляйте з неї розм’яклий шелак. Для цих цілей відмінно підійде лопаточка, або дерев’яна паличка. Використання спеціальних інструментів – дозволить вам запобігти пошкодження нігтів.
7 Якщо вам не вдалося зняти весь гель-лак, то ще раз обробіть нігті розчинником, а потім очистіть поверхню спеціальною паличкою.
8 Акуратними масажними рухами нанесіть на кожну нігтьову пластину масло для кутикули. Це дозволить вам уникнути розшаровування нігтів, а також зробить їх більш міцними.
Спосіб другий:
1 Придбайте в магазині спонжики. Такі пристосування виглядають як невеликі обгортки, оснащені липкими фіксаторами. Запасіться спеціальним розчином під назвою від CND Product Remover. Приготуйте палички, виготовлені з апельсинового дерева, а також масло, призначене для обробки кутикули та нігтьової пластини. Якщо ви не бажаєте купувати зазначені предмети окремо, то можете придбати набір для зняття шелаку.
2 Вимийте руки, використовуючи мило. Це потрібно для того, щоб видалити з нігтів жирові речовини.
3 Занурте спонжик в розчин від CND продукції Remover.
4 Оберніть спонжик навколо нігтьової пластини.
5 Опустіть пальці в невелику ванночку або чашу.
6 Через 10 хвилин почніть знімати спонжики, які були закріплені на ваших пальцях. Виконуйте дані дії по черзі. Покриття, колись нанесене на ваші нігті, поступово почне відшаровуватися.
7 Візьміть паличку і видаліть гель-лак.
8 Обробіть спеціальним маслом нігтьову пластину, а також кутикулу.
Перший спосіб практично нічим не відрізняється від другого. Невелика різниця між ними полягає лише в техніці виконання процедури, а також у засобах, використовуваних для зняття нігтьового покриття. Якщо дозволяють час і гроші, то варто звернутися за допомогою в салон. Описаний вище процес не такий вже трудомісткий і складний, однак, він вимагає застосування певних навичок. Якщо ж ви твердо вирішили розгадати всі секрети краси, то запасіться терпінням, спеціальними інструментами і засобами. Крім того, масло для кутикули, розчинник, пилочка, а також манікюрні палички – повинні бути в косметичці кожної дівчини.