Home / Твоя краса / Жіночі груди / Як збільшити соски

Як збільшити соски

Тіло являє собою фізичну оболонку, прожити в якій доведеться все життя. Незважаючи на той факт, що особливою цінністю володіє саме душевна краса, людина постійно намагається щось змінити у своїй зовнішності, домагаючись еталона. Але трапляється і так, що переживати метаморфози власного тіла доводиться не за особистою ініціативою, а через природні недоліки, що заважають жити повним здоровим життям.

До однієї з таких характерних і глибоко особистих проблем відноситься необхідність вирішити, як збільшити соски.

Наслідки і причини маленьких сосків

Сплощення сосків, їх зменшення або природно невеликий розмір – це симптом укорочених молочних проток. Жіночий або чоловічий сосок такого типу практично не піднімається над ареолом, не твердне при натисканні, а попросту втягується під шкірний покрив.

У певних випадках чутливість маленького соска має мінімальне значення, а сам він ніяк не відгукується на дотики або зміни температури навколишнього середовища.

Подібну фізіологічну особливість, яку можна зустріти майже у 10% жіночого населення планети, складно зарахувати до розряду аномалій, оскільки вона жодним чином не заважає грудному вигодовуванню. Звичайно, якщо сосок ну дуже маленький, і новонароджений просто не в змозі захопити його губами, варто задуматися над необхідністю корекції даної частини тіла.

В інших же випадках проблема того, як збільшити розмір і чутливість сосків, носить виключно психологічний характер, і може бути вирішена шляхом естетичної, але ніяк не терапевтичної медицини.

Крім того, що маленькі соски провокують певні складнощі при годуванні груддю, є ще кілька дрібних незручностей, до яких потрібно звикнути.

Методи і техніки

Майбутні і які вже стали мамами, які планують вигодовувати своє чадо грудним молоком, однаково бажають зробити своє тіло ідеальним, і готовим до природного вигодовування. Оскільки попит завжди породжує пропозицію, одна за одною почали з’являтися методики, завдяки яким штучно збільшений жіночий втягнутий або маленький сосок вже не стає недосяжною мрією.

Даний напрямок в медицині постійно вдосконалюється і розвивається, пропонуючи кінцевому користувачеві більш результативні та безпечні методики, які ми і пропонуємо розглянути докладніше.

Корекція хірургічним методом під місцевою або загальною анестезією потребує високого професіоналізму лікарів і тривалому відновлювальному періоді, який складно винести поодинці.

У ході процедури всі молочні протоки, або деякі з таких, перерізуються, даючи соску можливість «вивільнитися». Подібна операція хоч і дає бажаний результат, але повністю виключає можливість годування груддю.

Збільшені або зменшені соски у чоловіків і жінок нерідко піддаються багатофункціональному і приємному масажу. Після декількох процедур у фахівця-медика, ви зможете самі застосовувати методику вдома, приділяючи заняттям, стільки часу, скільки захочеться.

Масаж втягнутих або маленьких сосків у хлопчиків або дівчаток потрібно робити ще в пубертатному віці, коли груди позитивно відгукуються на різні маніпуляції. Навіть якщо він не сильно скоректує збільшення сосків у дівчаток або хлопчиків, з’явиться можливість грудям повноту, сприйнятливість до пестощів і підтягнуті форми.

Ковпачок-коректор дає ствердну відповідь на запитання щодо того, чи можна без хірургічного втручання збільшити соски. Зважаючи на свою новизну, оцінити сей метод гідно поки не виходить.

На даний момент є лише можливість зрозуміти принцип дії подібного пристосування, і його будову. На перший погляд ковпачок нагадує звичайний швейний наперсток, в якому проробили дірку посередині. Наперсток потрібно одягнути на сосок, а за допомогою шприца відкачати зайве повітря і створити ефект вакууму.

Подібний коректор слід носити протягом 8-ми годин на добу, причому, не менше 3-4 місяців поспіль. Незважаючи на гадану необразливість, потрібно припинити користуватися ковпачком, якщо він провокує біль і відчуття дискомфорту.

Як збільшити соски 1

До суто косметичних методів можна зарахувати татуаж, який візуально виправляє такий природний дефект. Перманентне фарбування білясоскової зони цілком схоже на корекцію брів, губ або ліній росту вій, в ході якої використовуються кольорові пігменти.

Дана технологія не володіє ніякими протипоказаннями, хоча у нового статевого партнера може викликати масу непотрібних припущень і питань. Але якщо татуаж зроблений якісно, «підробку» не помітить ніхто.

Головне – це правильно вибрати відтінок пігменту і ширину області його нанесення. Потрібно приготуватися до того, що це дуже болюча процедура, яку можна порівняти з проколюванням вушної мочки або пірсингом.

Що провокує збільшення сосків

Буває й так, що проблема полягає в абсолютно протилежному: соски набувають неприродно великі параметри, набухають і болісно реагують на будь-які дотики.

Відповіддю на запитання щодо того, чому збільшені ваші соски, може стати:

Статеве дозрівання, що застосовно по відношенню до дівчаток і юнаків підліткового віку;

Надмірна вага, в процесі якої під тканиною ореолу і соска скупчуються відкладення жиру, провокуючи своєю появою збільшення і розтягнення верхівки грудей;

Споживання конкретної категорії препаратів, які мають специфічні побічні ефекти;

Виношування і годування дитини;

Хронічні хвороби, що викликають гормональні збої.

У годуючих матерів часто виникає проблема того, як хірургічно або самостійно збільшити дірку в соску. Відразу обмовимося, що можна розширювати лише у виняткових випадках, коли новонародженому ну дуже складно добувати собі їжу. Спочатку потрібно ознайомитися з тим, чому таку процедуру необхідно зробити, чим вона загрожує і як відбувається.

Цілком імовірно, що зі збільшенням кількості грудного молока та зростанням харчових потреб дитини, проблема зникне сама собою.


Check Also

Вправи для підтяжки грудей – дієві

Вправи для підтяжки грудей  допомагають знайти гарні груди правильної форми, а це мрія будь-якої жінки. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.