Home / Твоя краса / Обличчя / Як захистити обличчя від сонця?

Як захистити обличчя від сонця?

У літній період однією з головних проблем є пошук найбільш ефективного і при цьому безпечного засобу для захисту шкіри від сонячних опіків.

Особливо важливо берегти ніжну і вразливу шкіру обличчя.

Основні способи захисту обличчя від сонця

Як захистити обличчя від сонця

Питання про те, як захистити обличчя від сонця, припускає комплексне вирішення проблеми. Насамперед, важливо не перебувати довго на сонці, особливо в найспекотніші полуденні години. На пляжі або просто при тривалому перебуванні на відкритому сонці потрібно надягати бейсболку або капелюх з широкими полями, таким чином, обличчя буде перебувати в тіні.

І звичайно, одне з важливих правил – перед виходом на вулицю шкіру змащують або збризкують одним з сонцезахисних засобів.

Косметичних засобів для захисту обличчя від сонця достатньо багато. Популярні і зручні у використанні спеціальні креми та спреї, що випускаються різними косметичними фірмами. Вони дійсно ефективні, оскільки містять спеціально розроблені фільтри для захисту шкіри від ультрафіолету. Щоб такі засоби давали хороший результат, їх потрібно підбирати відповідно до типу шкіри – чим вона світліша і тонша, тим більш дієвим повинен бути фільтр. При цьому не секрет, що всі подібні засоби містять чималу кількість хімічних речовин, тому фірмові захисні креми та спреї не безпечні для здоров’я. Зокрема, при рівні захисту від 40 одиниць хімічні речовини з кремів є досить токсичними для організму і, накопичуючись в шкірі, вони провокують більш швидке старіння шкіри.

 Натуральні рецепти

Існують натуральні продукти, до складу яких входять природні фільтри, їх можна використовувати як альтернативу магазинної косметиці. Кращими засобами, що містять такі натуральні захисні фільтри, є рослинні масла . Їх використовують як у чистому вигляді, так і в суміші з іншими маслами.

Щоб захистити обличчя від сонця, незадовго до виходу на вулицю роблять спеціальні маски з натуральних інгредієнтів, наприклад, з курячого яйця.

Губи, так само, як і шкіра обличчя, вразливі до негативного впливу сонця. Щоб вони не пересушувати, перед походом на пляж і після повернення корисно змащувати їх зволожуючою гігієнічною помадою або будь-яким рослинним маслом.

Досить дороге, рідкісне, але найбільш дієве масло – з насіння малини, яке володіє природним захисним фактором SPF від 28 до 50. Придбати його можна в спеціалізованому інтернет-магазині. Його часто з’єднують з іншими натуральними маслами – мигдальним, оливковим та іншими.

Масло зародків пшениці також володіє високим фактором SPF – 10-20. Воно добре зволожує шкіру, запобігаючи її пересиханню від ультрафіолетового впливу, а значить, і її старіння.

Схожою дією відрізняється і масло лісового горіха, що має рівень захисту 10 одиниць.
SPF близько 6-10 мають кокосове масло і масло ши (каріте). Вони зволожують шкіру, живлять її, тому крім захисту, надають омолоджуючу і тонізуючу дію.

На відміну від всіх цих масел найбільш поширене і не менш корисне оливкове масло не так добре вбирається в шкіру і може залишати жовтуваті сліди на одязі.

Приблизно за 20-30 хвилин до виходу на вулицю роблять просту маску, яка створює захисний шар на шкірі, запобігаючи її пересиханню і обвітрюванню: курячий жовток збивають і змащують ним шкіру. Коли ця плівка повністю висохне, вмиваються теплою водою.

Всі натуральні масла використовують або трохи підігрітими (це в основному стосується кокосового масла, що має тверду консистенцію, а також масла ши) або кімнатної температури. Масла наносять на шкіру за півгодини до виходу на сонце. Оновлюють захисний шар кожні 2 години. На відміну від звичної сонцезахисної косметики для нанесення досить невеликої кількості масла.


Check Also

Міцелярна вода – користь та шкода застосування

Багато жінок зранку наносять на обличчя макіяж, в результаті чого весь день шкірі доводиться бути …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *