Головна » Здоров'я » Вагітність і пологи » Як визначити вагітність за допомогою соди

Як визначити вагітність за допомогою соди

Після інтимного контакту жінка зазвичай прагне якомога швидше дізнатися, чи відбувся факт зачаття. Тести достовірні, але дві чіткі смужки з’являються тільки після запізнювання місячних. Народні ж засоби дають відповідь на завтра після події, що відбулася, хоча гарантії їх правильності ніхто дати не може. Однією з таких методик як визначити вагітність  є сода.

Як визначити вагітність – принцип роботи

Як визначити вагітність за допомогою соди

Багато жінок вважають за краще з’ясовувати, чи вагітні вони, не виходячи за межі свого будинку. Це досить зручно і швидко – на відміну від лабораторних методів. Наші предки розробили багато методик, запримітили чимало ознак, які свідчать про те, що жінка носить дитину. Ось і, незважаючи на сумнівність, перевірка вагітності  з використанням соди широко практикується серед майбутніх мам, популярність її продовжує зростати. Медицина офіційно не визнає цей спосіб, вважаючи його ненадійним. Занадто багато сторонніх чинників може вплинути на результат. І все ж, якщо під рукою немає інших засобів, а дізнатися про довгоочікувану вагітність не терпиться, можна спробувати метод з содою.

В основі даного тесту лежить зміна показників кислотності сечі. Якщо жінка здорова і вагітність відсутня, кислотність дорівнює 4-8 одиницям. На цьому рівні і відбувається хімічна реакція сечі з содою. Якщо кислотність знижена, змін не відбудеться.

Як визначити вагітність – алгоритм дій при проведенні тесту буде наступний:

Зібрати ранкову сечу: вона показує максимально об’єктивний рівень кислотності. Досить буде 200 мл.

1 чайну ложечку харчової соди висипати в ємність з сечею і спостерігати, чи відбудеться хімічна реакція.

Якщо рідина спінилася, значить, показники в нормі, і вагітність не наступила.

Якщо сода осіла на дно, велика вірогідність зачаття.

Як визначити вагітність – винятки з правила

Метод, як визначити вагітність  за допомогою соди – дуже простий і здається надійним, однак на кислотність сечі може вплинути багато факторів навколишнього середовища, в тому числі захворювання. Якщо жінка вагітна, але тест показав негативний результат, причинами зміни показників можуть бути:

цукровий діабет;

фізичне перенапруження;

нестача калію;

перенесена застуда, що супроводжувалася підвищеною температурою;

дотримання дієти;

регулярне споживання кислих продуктів, наприклад, цитрусових;

хвороби нирок;

ацидоз.

Прямо протилежний наслідок методу – коли жінка не вагітна, але тест показує зворотне – може бути в таких випадках:

хвороби, в ході яких виявляється кров у сечі;

порушення в роботі нирок і надниркових залоз;

блювота, здуття;

вегетаріанство.

Як визначити вагітність з використанням соди: відгуки

Вплив великої кількості сторонніх чинників на результат тесту породжує багато суперечливих відгуків.

З одного боку, жінки схильні не довіряти аптечним тестам, вважаючи їх недостовірними і дають точний результат занадто пізно. Може трапитися так, що у майбутньої мами немає можливості скористатися медичними методами, як визначити вагітність, і тоді приходять на допомогу саме народні засоби.

З іншого боку, визначення вагітності за допомогою соди викликає нарікання. Відгуки відвідувачок форумів стверджують, що такий тест науково не обгрунтований, і відсоток помилкової тривоги дуже великий.

У медиків перевірка факту зачаття за допомогою соди і зовсім вважається чимось схожим на хрещенські ворожіння, народні забави. Лікарі не визнають цю методику і продовжують наполягати на аптечних тестах і лабораторних дослідженнях.

Дійсно, спостереження показують, що відсоток похибки великий. Занадто багато існує додаткових впливів, які тимчасово змінюють кислотність сечі. В результаті жінка може жорстоко помилитися.

Як визначити вагітність. Як вчинити, якщо тест виявився позитивним?

У зв’язку з тим, що існує велика ймовірність помилки, необхідно поєднувати народні методи і способи як визначити вагітність, запропоновані офіційною медициною. Якщо ви не прихильниця аптечних тестів, можна здати кров у лабораторію для аналізу. Достовірність цієї методики майже 100%.

Незайвим буде і огляд у гінеколога. Тільки після підтвердження зачаття декількома способами можна бути повністю впевненою в позитивному результаті.

Народні методи, такі як визначити вагітність  за допомогою соди, залучають нас своєю простотою і безпекою реалізації. Але і сучасні технології не варто обходити стороною. Вони допоможуть точно підтвердити або спростувати результат.

Check Also

Як розпізнати кір, симптоми у дітей та дорослих

Як розпізнати кір, симптоми у дітей та дорослих

Малі діти схильні до різних захворювань, тому що їх імунна система тільки формується і не …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *