Home / Твоя краса / Як визначити тип волосся: характерні ознаки

Як визначити тип волосся: характерні ознаки

Волосся ділиться на різні типи і має різну текстуру. Тип волосся визначається кількістю завитків і товщиною окремого волосся. Волосся ділиться на чотири основних типи, кожен з яких, у свою чергу, підрозділяється на різні категорії. Визначити свій тип волосся може бути відносно легко, але іноді – досить складно. Причина в тому, що на голові однієї і тієї ж людини можуть рости волосся різних типів.

В результаті при визначенні типу волосся можуть виникати суперечності і навіть питання про те, чи дійсно важливо знати свій тип волосся. Але визначити його дійсно важливо. Хоча це може здатися складним, якщо ви знаєте свій тип волосся, це допоможе визначити, що є корисним для вашого волосся, що може завдати їм шкоди і які процедури можуть підтримувати їх здоровий стан.

Перший тип

Волосся першого типу класифікуються як волосся, що не мають ніякого завитка, прямі від природи. Волосся цього типу зазвичай блискучі і часто бувають жирними через відсутність завитка. Через те, що волосся абсолютно пряме, шкірний жир, який виробляє шкіра голови, легко поширюється по волосяному стрижню. Тип перший підрозділяється на наступні категорії: тип 1-а, тип 1-b і тип 1-c.

До типу 1-а відноситься абсолютно пряме волосся, що мають зовсім невеликий об’єм або зовсім не мають об’єму. Волосся типу 1-а плоско лежать на голові. Вони погано тримають завивку. Кожна волосина пряма від кореня до кінчика. Цим типом волосся володіє багато азіатських жінок.

Волосся типу 1-b мають більший об’єм, ніж волосся типу 1-а, і лежать не зовсім плоско. У цю категорію потрапляє більшість жінок з прямим волоссям. Волосся типу 1-b відрізняються від волосся типу 1-а тим, що вони тримають завиток. Волосся цього типу трохи загинається то там, то тут, а їх кінці зазвичай злегка загинаються всередину, на відміну від волосся типу 1-а, кінці яких абсолютно прямі.

Волосся типу 1-с зазвичай прямі, мають об’єм і в деяких місцях не зовсім завиваються, але злегка згинаються. Волосся типу 1-с мають ідеальний пишний вид, коли висушені природним чином. Кожен окремий волосок товстий і жорсткий.

Другий тип

Волосся другого типу характеризується як хвилясте, загинаються у формі букви S. Волосся цього типу не такі жирні, як волосся першого типу, завдяки хвилястій структурі, але вони також і не сухі. Вони також поділяються на підтипи 2-а, 2-b і 2-с.

Волосся типу 2-а мають вільні, природні хвилі, на відміну від волосся типу 1-с, які тільки злегка згинаються в деяких місцях. Волосся типу 2-а не так пушаться, як волосся типів 2-b і 2-с, і занадто велика кількість засобу для укладання, нанесеного на це волосся, може волосся поважчати.

Волосся типу 2-b мають більш чітко виражені і пружні хвилі, але це волосся лежать досить близько до голови, не підіймаючись над нею. Волосся цього типу можуть пушитися. Багатьом жінкам, чиє волосся відносяться до цього типу, доводиться користуватися засобами на основі гелю, щоб волосся менше пушилось.

Волосся типу 2-с мають тугі хвилі, які завиваються у вигляді спіралей. Волосся цього типу пушаться сильніше, ніж інше волосся 2-го типу, і злегка піднімають над головою.

Третій тип

Волосся третього типу – це кучеряве від природи волосся. Вони в’ються кільцями, які чітко виражені без застосування інструментів або засобів для укладання. Через свою текстуру волосся третього типу зазвичай бувають сухими. Природне шкірний жир, вироблене сальними залозами шкіри голови, недостатньо важке, щоб рухатися по всім завиткам волосяного стрижня, тому, на відміну від волосся першого типу і деяких підтипів другого, шкірний жир не доходить до кінчиків волосся третього типу. Таке волосся підрозділяються на категорії 3-а, 3-b і 3-с.

Волосся типу 3-а мають вільні локони, часто шовковистої текстури. Кудрі чітко виражені природним чином, без застосування укладань або механічних маніпуляцій.

Волосся типу 3-b складаються з кучерів, більш спіральних, ніж волосся типу 3-а. Кудрі чітко виражені без застосування укладань, але волосся дуже сильно пушаться, якщо не нанести на них гель або якесь інший засіб.

Волосся типу 3-с мають більш щільні кучерики, ніж тип 3-b, і часто мають більш виражену текстуру. Окремі волоски щільно притиснуті один до одного. Щоб виділити окремі кучерики і зробити їх більш виразними, потрібно прикласти деякі зусилля, але, як правило, вони достатньо виражені самі по собі, хоча і не таке шовковисте, як волосся типу 3-b.

Четвертий тип

Волосся четвертого типу характеризується як кучеряве, з більш щільними кучериками, не мають виражених колечок, характерних для третього типу. Ще одна відмінність між волоссям четвертого і третього типу полягає в тому, що волосся четвертого типу завжди зберігають одну й ту ж форму, незалежно від того, вологі вони або сухі, в той час як волосся третього типу можуть бути прямими або хвилястими, коли вони мокрі. Волосся четвертого типу дуже сухе через дуже кучеряву форму кожного окремого волосся. Зазвичай шкірний жир не може просунутися по волосяному стрижню далі п’яти сантиметрів від кореня. Волосся четвертого типу поділяються на ті ж категорії: 4-а, 4-b і 4-с.

Волосся типу 4-а кучеряве і формують щільні кучерики ідеальної циліндричної форми. Ці кучерики зазвичай мають діаметр, рівний діаметру олівця. На відміну від інших підтипів четвертого типу волосся, волосся типу 4-а спадають вниз і формують чітко виражений малюнок завитка.

Волосся типу 4-b мають форму тугих кучерів на відміну від кучерів циліндричної форми. Відрізнити волосся типу 4-b від типу 4-с досить важко, але треба пам’ятати, що кучерики типу 4-b все ще досить чітко виражені.

Волосся типу 4-с мають завитки Z-подібної форми. Ці зигзагоподібні кучерики не утворюють окремо виражених пасом. Текстура кожного окремого волосся відрізняється від тонкої до жорсткої. Волосся типу 4-с здатні скорочуватися більше ніж до половини своєї довжини.


Check Also

Місячний календар краси на листопад 2020 року

Докладний місячний календар краси на листопад 2020  року на кожен день. Сприятливі і несприятливі дні. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *