Home / Твоя краса / Нігті / Як визначити характер по манікюру і формі нігтів?

Як визначити характер по манікюру і формі нігтів?

Для того, щоб дізнатися характер людини, зовсім не обов’язково ходити до ворожки, досить подивитися на його руки. Слова можуть бути оманливими, а от руки ніколи не обдурять. Так що ж можуть нам розповісти руки співрозмовника? Давайте звернемо увагу на форму нігтів.

Кругла форма нігтів

Кругла (або овальна) форма нігтів може свідчити про те, що перед нами дуже емоційна натура, вони нерідко сентиментальні. Вони самі придумали собі правила і намагаються жити саме по них, наполегливо вірять в свої ідеали. Люди з такою формою нігтів не терплять навіть самого незначного прояву жорстокості. Як стверджують фахівці в області хіромантії, з таких людей відмінно виходять миротворці.

Загострена форма нігтів

Якщо серед вашого оточення ви помітите людину з такою формою нігтів, знайте, перед вами творча натура. Фахівці стверджують, що саме модельєри, скульптори, художники і музиканти жіночої статі надають своїм нігтям саме загострену форму нігтів. У таких людей нестандартне мислення, вони мрійливі, креативні, до світу відносяться захоплено, люблять свободу і завжди до неї прагнуть, жагучі і нетерплячі. Вони легко і швидко захоплюються. Такі люди вразливі, а значить, такі особи дуже вразливі. Ніякі багатства світу не зможуть зрівнятися з духовними цінностями – така життєва позиція людей з загостреною формою нігтів.

Прямокутна форма нігтів

Про людей з такою формою нігтів можна сказати, що вони трудоголіки. Основними рисами характеру таких людей є максималізм, довірливість, наївність, оптимізм, емоційна відкритість, доброта. Ці люди схильні ідеалізувати все і всіх. Хоча вони і покладаються на долю, все, чого вони хочуть, звикли домагатися самостійно і покладаються лише на свої сили, підтримка з боку їм не потрібна. Як ми вже згадували, що люди з прямокутною формою нігтів надмірно довірливі і наївні, тому їх непорядні люди частенько обманюють.

Квадратна форма нігтів

Ці люди дотепні, допитливі, прозорливі і уважні. Найбільше в житті такі люди цінують впорядкованість. До всіх успіхів або невдач ставляться з філософією. Як кажуть фахівці, нігті квадратної форми свідчать про те, що перед нами люди, у яких розум домінує над почуттями. В особистому житті і в роботі такі люди покладаються тільки на свій розум і ніколи на серце і почуття. Саме ці якості виводять таких людей в лідери, вони стають напористими, цілеспрямованими, наполегливими і рішучими. Вони незалежні і сміливі. Однак, це зовнішня картина такої людини, внутрішній світ же сповнений протиріч, в глибині душі у них постійна боротьба. Вони завжди дають слушні поради, хто б не попросив ради, але от собі вони не помічники.

Розгляд довжини нігтів.

Довгі нігті

Означає що перед нами лідер в усіх відношеннях. Не радимо сперечатися з такими людьми – даремно витратите час, сили і нерви.

Короткі нігті

Це сумнівні натури. Вони допитливі, частенько недовірливі і вперті. Внушати щось такій жінці – це значить попусту втратити час.

Довжина нігтів середня

Це говорить про те, що жінка ласкава і м’яка, вона може жити за чужими правилами.

Щоб створити повну картину про жінку, варто ще звернути увагу на колір вибраного лаку.

Якщо ми бачимо дамські ручки з довгими нігтями, які прикрашені камінням і малюнком, то перед нами емоційна жінка. Такі жінки присвячують себе почуттям, фантазіям і творчості.

Якщо для манікюру обрані прозорі й спокійні кольори лаку, значить, ця дама цілком щаслива, як жінка.

Середня довжина нігтів з класичним френчем характерна для м’яких і спокійних дівчат. Як стверджують фахівці, у власниць світлого манікюру переважає розум, а поставлена мета буде досягнута при будь-якому розкладі, не дивлячись ні на які труднощі.

Акуратні тони манікюру вибирають жінки, яким властиво спокій і впевненість, вони не люблять сюрпризів, а воліють прогнозованість ситуації.

Якщо панянки зовсім не користуються лаком, то про таких кажуть, що вони дуже цінують чужу думку і вони недостатньо вірять у себе.


Check Also

Манікюр на День Валентина 2021 року. Поради спеціалістів

Популярність і актуальність свята всіх закоханих або Дня святого Валентина, який відзначається у всьому світі …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.