Home / Твоя краса / Обличчя / Як вивести бородавки чистотілом

Як вивести бородавки чистотілом

Чистотіл – це високоефективне лікарська рослина, яка визнана і широко використовується не тільки в народній, але і в сучасній медицині. Чистотіл активно використовується для лікування такої неприємної проблеми, як бородавки. Як вивести бородавки чистотілом  дізнаємось далі.

 Способи як вивести бородавки чистотілом

Як вивести бородавки чистотілом

Для позбавлення від бородавок застосовують такі способи:

Роблять компреси з відвару чистотілу на ніч. Якщо компрес використовується для лікування бородавок на підошві – ноги краще розпарити перед сном, тоді посилиться ефект відвару.

Змащують проблемні місця соком зірваної рослини. Але для цього потрібно від 3 тижнів до 2 місяців. Найефективнішим вважається сік, який міститься в стеблі, ближче до кореня. Змащувати соком проблемні місця потрібно мінімум 4 рази на добу.

Обробляють бородавки приготованою маззю декілька разів на день. Щоб підсилити дію мазі місце, де знаходиться бородавка, необхідно заздалегідь розпарити.

Приготованим настоєм змащують проблемні місця, роблять марлеві компреси на 20 хвилинок. Ефект помітний вже через пару тижнів.

Бинтові компреси з приготованої олії, для кращої фіксації використовують лейкопластир. Компрес слід змінювати кожні 10-12 годин. Ефект помітний вже через 7 днів.

Прийом всередину квасу Болотова. Починають з невеликих доз (столова ложечка 2-3 рази в день до їжі), поступово збільшуючи до половини склянки. Правильно приготовлений квас приємний на запах і на смак, з невеликою гіркуватістю.

Як вивести бородавки чистотілом виготовленими народними засобами

Чистотіл широко застосовується в якості сировини для приготування різних народних засобів, які допомагають ефективно боротися з бородавками. Так з рослини можна виготовити:

Настоянку. Свіжий чистотіл промивають у водичці, ріжуть, перекручують через м’ясорубку. Потім надягають рукавички і вичавлюють сік в банку за допомогою серветки. Банку накривають і ставлять в холодильник на пару днів. Потім відстояний сік зливають, а осад викидають або використовують для інших цілей. У сік вливають горілку 2: 1, наприклад, на 2 літри – 1 літр соку.

Олія. Суху траву подрібнюють і кладуть в банку, заливаючи олією на 2-3 сантиметри вище трави, використовують персикову, соняшникову, оливкову, абрикосову олії. Якщо рослинна  – годину пропастеризувати. Банку з олією ставлять на годину в тепленьке місце, а потім на тиждень в темне прохолодне, періодично потрібно помішувати суміш. Через 7 днів суміш проціджують і розмішують 1: 1 з чистою олією. Зберігати готову олію потрібно в холодильнику.

Квас Болотова. Склянку сухої або свіжої трави нарізають, кладуть у марлевий мішечок з камінчиком, щоб занурити на денце банки. У банку наливають 3 літри сироватки і насипають трохи цукру. В сироватку можна добавити чайну ложечку сметанки або вершків. За 2 тижні утворюється лікувальна мікрофлора. Масу зберігають в теплому затіненому місці. Квас можна приготувати і на джерельній водичці. У банку вливають 3 літри водички, всипають склянку цукру і кладуть чайну ложечку нежирної сметанки (до 15%), потім суміш потрібно розмішати до розчинення цукру і отримання однорідної рідини. Півсклянки трави нарізають, кладуть у марлевий мішечок з каменем і далі на дно. Банку зверху обв’язують марлею в кілька шарів. Через пару днів потрібно видалити цвіль з поверхні, через 5 днів – перелити в іншу ємність, щоб позбутися від осаду, а водичку добавити до необхідного рівня в банку. Квас буде готовий через 2 тижні.

Мазь. Зі свіжої, недавно зірваної рослини необхідно видавати сік, який змішується з гліцерином до отримання однорідної кремоподібної маси.

Сік. Траву збирають з корінням, миють, підсушують, перемелюють в м’ясорубці. Отриману суміш віджимають через марлю, сік розливають по пляшках і закривають кришечкою або пробкою. Коли почнеться бродіння (приблизно через 7 днів) – кожен день випускають газ, поки не припиниться бродіння. Отриманий сік зберігається в холодильнику.

Відвар. Столову ложечку сухої трави подрібнюють, заливають півтора літрами окропу і варити 10-15 хвилинок, а далі настоюють (6 годин).

Як вивести бородавки чистотілом.  Переваги та недоліки

Переваги лікування бородавок чистотілом в тому, що:

це натуральний засіб;

економічність. Чистотіл росте в багатьох городах, на дачах, в лісах, так що використання цієї рослини для боротьби з бородавками не зажадає ніяких фінансових витрат;

можливість вибору різних способів застосування: сік рослини, настоянки, мазі, олія;

безболісний метод;

не залишає рубців, шрамів;

Але є і недоліки:

для отримання ефекту потрібно використовувати рослини, які цвітуть у травні-червні;

тривалість. Для того щоб позбутися від бородавочок потрібно регулярно проводити процедури і не чекати миттєвого результату;

 можливість появи алергії і інших побічних ефектів.

Як вивести бородавки чистотілом. Запобіжні заходи

 Слід дотримуватися запобіжних заходів, використовуючи чистотіл для лікування бородавок:

дотримуватися дозування;

провести тест на алергію перед використанням соку, мазі, які потрібно нанести на згин ліктя і перевірити через час реакцію;

не використовувати для видалення бородавок на обличчі або застосовувати з великою обережністю, тільки після консультування з фахівцем;

при появі побічних ефектів, нездужання, алергічних реакцій – припинити використання чистотілу і звернутися до лікаря;

не варто обробляти відразу всі бородавки, щоб не перевантажувати організм. Максимальна допустима кількість для обробки за один курс – 6 штук. Після проведення курсу лікування слід зробити перерву і далі приступати до наступного курсу.

Як вивести бородавки чистотілом.  Побічні ефекти

Але незважаючи на всі лікарські властивості цієї рослини, застосовувати його слід обережненько, дотримуючись дозування, під контролем і за розпорядженням лікаря, оскільки рослина є отруйною, може привести до виникнення побічних ефектів:

нудота, блювота;

діарея;

знижений артеріальний тиск;

запалення слизових;

втрата свідомості;

параліч;

виникнення галюцинацій.

Як вивести бородавки чистотілом. Протипоказання

Приймаючи рішення у питання, як вивести бородавки чистотілом, варто враховувати те, що чистотіл протипоказаний:

дітям;

вагітним;

жінкам, які годують груддю;

особам, схильним до психозів, розладів, епілепсії;

при наявності індивідуальної непереносимості до лікарської рослини;

особам, які страждають від закрепів і дисбактеріозів, серцевих захворювань.

Як вивести бородавки чистотілом. Застосування чистотілу в якості основи для лікарських препаратів

Плантазан

Екстракт чистотілу часто використовується для виготовлення ефективних лікарських засобів, таких як, наприклад, мазь «Плантазан В», мазей, бальзамів, лосьйонів, настоянок. Оскільки екстракт рослини володіє посиленою дією, перш ніж використовувати такі засоби необхідно ретельно ознайомитися з інструкцією і дотримуватися дозування, щоб уникнути виникнення опіку шкіри, алергії, рубців.

Гірський чистотіл

Також в аптеці можна зустріти лікарський засіб «Гірський чистотіл», який містить ефірну олію чистотілу і екстракти інших лікарських рослин (рододендрона, череди). Цей бальзам використовують люди, які страждають від бородавок.

Суперчистотіл

«Суперчистотіл», на відміну від «Плантазана В» і «Гірського чистотілу», не містить в своєму складі екстракт лікарської рослини незважаючи на назву, а повністю складається з хімічних речовин. Мазь також позитивно впливає в боротьбі з бородавочками, але вимагає суворого дотримання інструкції та дозування.


Check Also

Ефективний догляд за шкірою навесні. Поради спеціалістів

Зміни у вазі і погодні умови негативно позначаються на стані шкіри тіла. Вирішуємо насущні проблеми …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *