Home / Макіяж / Як вибрати губну помаду враховуючи її вид, форму, текстуру і колір.

Як вибрати губну помаду враховуючи її вид, форму, текстуру і колір.

Всупереч думці жінок, у чоловіків є своя і дуже дивна оцінка жіночої краси і привабливості, в цій оцінці на першому місці стоять зовсім не довгі і стрункі ніжки, ні груди, не попа, а саме жіночі губи. Смак у чоловіків різний, одним подобаються чуттєві губи, іншим тонкі і строгі. Більшість жінок це знає, саме тому і приділяють своїм губам дуже багато часу біля дзеркала. Важливо вміти правильно підкреслити в своїх губах їх красиве і природне єство. Зробити це можна двома способами: по-перше, потрібно знати, як саме фарбувати свої губи, по-друге, потрібно вміти правильно підбирати тон помади в тему з одягом, та й взагалі індивідуальний тон.

Як вибрати губну помаду?

Саме це важко зробити, тому що сьогодні вибір дуже величезний, і знайти свій відтінок дуже складно. Але зате точно зрозуміло, яка за якістю має бути помада, які властивості вказують на хорошу помаду. Якісна помада повинна бути стійкою, не повинна текти в жарку погоду, не повинна скочуватися. Крім цього хороша помада повинна доглядати за шкірою губ, і звичайно ж, робити жінку ще привабливішою. Ось і хотілося б зрозуміти, як же зібрати разом всі важливі моменти в одній помаді і правильно вибрати її.

Види помад

Класичний вид помади – самий звичний вид, коли з циліндричного пенала викручується помадний стрижень, як правило, такі помади дуже практичні і зручні для використання, при цьому вони легко знімаються.

Суха губна помада міститься в плоских і широких баночках, для її нанесення продаються спеціальні аплікатори. Такі помади стійкі і не стираються досить довго, але носити таку помаду на губах неприємно, крім того в ній дуже багато барвників.

Кремоподібна помада, як і належить крему буває або в баночках, або в тюбиках, наносити її на губи можна будь-яким зручним шляхом, хоч пальцем, хоч пензликами. Позитивні якості в тому, що вона практично без барвника, та й блиск від неї шикарний. Негативний момент в тому, що вона дуже нестійка і швидко стирається.

Рідка помада міститься в циліндричних флаконах, на пробці закріплена кисть, по конструкції нагадує флакон для туші. Дуже хороша помада, пом’якшує шкіру, дає блиск і об’єм, але таку помаду потрібно наносити тільки після того, як олівцем зроблені контури губ, інакше помада обпливає.

Стійкий вид, являє собою стрижень що викручується, стійкість виражається в часі, який вона тримається на губах, а тримається вона добу, при цьому вона не втрачає свого початкового стану. Її легко наносити, але якщо у жінки пошкоджена шкіра губ або занадто суха, то таку помаду не можна використовувати.

Олівець – помада, це і є олівець, дуже легка і зручна у використанні, така помада використовується як контурна або як звичайна помада.

Правильний підбір кольору

Підбір свого кольору – дуже кропітке заняття, для цього спершу нанесіть трошки помади на кінчики пальців, хоч це звучить дивно, але це вірний метод підбору. Справа в тому, що шкіра пальців максимально наближена до шкіри губ, а тому помада буде виглядати так само. Крім того, колір помади що сподобався може не правильно виглядати на губах, а на пальці ви його розгляньте уважно і під різним світлом.

Якщо ви звернетеся в салон, то справа спроститься, адже грамотний консультант проведе масу пробних тестів і допоможе підібрати вам ідеальні для вас кольори. Однак багато жінок довіряють тільки своєму смаку, а тому варто знати, що вам підходить, а що ні, як приховати недолік, а як підкреслити губи. Наприклад, для пухких губ більше решти підходять спокійні тони, тобто не надто яскраві, бронза, коричневий і пурпуровий колір, будуть ідеальні.

А от для тонких губ рекомендується використовувати світлу помаду, також варто брати до уваги колір волосся. Наприклад, з білявими та платиновими волоссям добре збігаються кольору капучино, лілові і рожеві відтінки. Власницям золотого волосся піддійте помада персикового тону, абрикосового, коралового.

Також і колір шкіри грає роль, наприклад смаглявим дуже підходять теракотові тони, а ось рудоволосі можуть використовувати колір кориці і він буде ідеальний для них.

Варто акуратніше експериментувати з нестандартними кольорами, типу яскравого помаранчевого кольору, навіть світлі зуби здаються на тлі такої помади жовтими. Літнім жінкам не рекомендується використовувати чисто матовий колір помади, розбавте його з блиском і губи отримають інший, більш м’який відтінок. Якщо ви фарбуєтеся поспішно і думати ніколи, то просто використовуйте кремово -рожевий тон, це звичайно для шкіри, освіжає і додає ніжність губ.

Рекомендується для щоденного використання застосовувати бальзам, він накладається і на губи без помади або поверх помади. Якщо бальзам нанести поверх помади, то колір стане яскравим, посилиться блиск, проявиться ніжність. До речі, блиск в цьому випадку не буде одноманітним, а навпаки, буде віддавати райдужними відтінками. Це ідеальний варіант на той випадок, якщо ви плануєте піти на вечірку і хочете виділитися.

Фактура

Фактура будь-якої помади виражається трьома кольорами: блиск, матовий і перламутр. Матовий колір завжди насичений і виразний, це стійкий колір, проте він завжди підсушує губи. Перламутр може бути різним у залежності від того при якому світлі на нього подивитися, має різні відтінки, але не для всіх губ цей тон підійде, точніше тільки тим дамам, у яких губи гладкі. Проблема в тому, що перламутр виділяє будь-які виїмки і тріщинки на губах. Помада з блиском, вона ніби жива, добре зволожує шкіру губ, однак така помада не стійка і легко сходить з губ. Якщо ви обираєте помаду, то потрібно знати, що будь-яка помада стає на губах світлішою.

Текстура помади

Текстура помади ділиться на три види: поживна, зволожуюча і гігієнічна.

Зволожуючий вид помади легкий і пом’якшувальний, колір таких помад насичений і завжди з блиском. Сучасні зволожуючі помади містять масла какао, рицинова, авокадо, соняшникове і т.д. Та такі помади не стійкі, а в морози від неї сохне шкіра губ, так що вона не для зими.

Поживна помада, це те, що потрібно губам для морозної зими. У ній багато воску, який захищає шкіру від тріщин, вона м’яка і не сушить губи. Особливо добре в компанії з нею використовувати для виділення контурний олівець, пухкі губки можуть здаватися плоскими з такою помадою, т.к. в ній немає блиску.

Гігієнічна помада відома всім, напевно, навіть багатьом чоловікам. Її завдання не краса, а турбота про стан губ, про харчування і захист, в мороз вона ідеально захистить від тріщин, зволожує, живить і лікує обвітрену шкіру. Крім того, така помада захищає від ультрафіолету.

Компоненти помади

Крім зовнішньої краси, помада повинна доглядати за губами, тому склад помади повинен містити алое, вітамін Е, кераміди, масла, віск та інші корисні речовини. В іншому випадку помада буде сушити шкіру губ, особливо важливо для помади містити фільтри від ультрафіолету, це потрібно і взимку і влітку.

Термін придатності

Хоча і немає точного визначення за часом, але помаду потрібно зберігати у визначених і рекомендованих умовах, при такому розкладі вона може служити пару років. До умов варто віднести темне місце без сонця і не висока температура, але, як правило, помада носиться в сумочці і по жарі, тому життя помад скорочується до 3 місяців.

Аромат помади

Це обов’язкова умова для помади. Запах помади повинен притягувати і пахнути дуже приємно або ж взагалі не мати запаху. Буває, що помада втрачає запах або починає пахнути неприємно, значить, якийсь елемент зіпсувався, викидайте її, не замислюючись.

Зовнішній вигляд

Стовпчик помади багато говорить про її стан, а він повинен мати єдиний колір, без патьоків і колірних перепадів, статтю, вм’ятини й тріщини також не допустимі.

Правила нанесення помади

Для того, щоб помада весь день добре виглядала, необхідно знімати залишок попереднього макіяжу, потім поставити новий шар і злегка промокнути серветкою, щоб зняти надлишок.

Якщо помада у вас зволожуюча або взагалі рідка, то обов’язково потрібен контурний олівець для обводу контуру, без нього не буде видно чіткої форми.

Варто знати, що помада потрапляє в порожнину рота і в шлунок, за рік виходить близько одного повноцінного тюбика. Тому купуйте помаду без шкідливих компонентів і не шкодуйте на якісну помаду грошей.


Check Also

Літній макіяж 2019 року. Тенденції правильного макіяжу

Макіяж дозволяє дівчатам самовиражатися, прикрашати себе, прикрашати собою світ, як і одяг, як спосіб життя, …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *