Home / Твоя краса / Як відбілити зуби в домашніх умовах: радить стоматолог

Як відбілити зуби в домашніх умовах: радить стоматолог

Чому люди стали так серйозно піклуватися про свої зуби? Звідки стільки стоматологічних поліклінік і клінік ?

У наш час обличчя і посмішка людини – це її візитна картка. Люди захоплюються білосніжними зубами. Красива посмішка – це ознака здоров’я , сили , щастя , самореалізації. З проблемою жовтих зубів звертається безліч пацієнтів. Вони щодня відчувають почуття сором’язливості , невпевненості в собі , бояться вийти «в люди» , бути собою і показати себе в повній красі . Ми часто отримуємо інформацію, що їх життя змінюється після того , як вони приводять у порядок свої зуби.

Як відбілити зуби в домашніх умовах: радить стоматолог

У Вас своя поліклініка , сотні пацієнтів і величезний досвід. Ви були консультантом програми « Ми , українці , посміхаємося ». Скажіть , будь ласка , чи можна відбілити зуби в домашніх умовах ?

Я повинна сказати , що лимонний сік або очищена сода не дадуть жодного результату. Вони тільки викличуть роздратування шийок зубів і чутливих нервів пульпи зуба. Не можна відбілити зуби пастами , оскільки ні в одній з них не міститься активна речовина . Продукти , які ми рекомендуємо нашим клієнтам для відбілювання зубів в домашніх умовах , повинні містити перекис карбаміду або перекис водню , які в процесі застосування окислюються. Це дуже важлива інформація і єдиний спосіб отримати ефект білосніжних зубів.

Чи можете Ви назвати препарати , які дійсно відбілюють зуби ?

Я не хотіла б рекламувати будь-які марки. Однак я з упевненістю можу порекомендувати популярний останнім часом , рекламований зірками продукт Denta White , який доступний у продажу. Його можна придбати і безпосередньо на сайті виробника , або інші продукти , ефективність яких була дійсно перевірена .

Не кожному по кишені відбілювання зубів в професійних поліклініках. Чи можна без великих витрат знайти білосніжну усмішку в домашніх умовах?

При системі , про яку я говорила , використовуються капи , вартість відбілювання – це 190 грн. , і як я думаю , це ціна, яка доступна практично кожному з нас.

Відбілювання за допомогою стоматологічної лампи дорожче (від 1200 грн.) , але я пацієнтам не рекомендую цей спосіб за високого ступеня пошкодження емалі , незважаючи на швидкі ефекти . Відбілювання зубів має відбуватися поступово. За допомогою Denta White цей процес триває 7 днів .

Чи довго зберігається ефект відбілювання зубів в домашніх умовах?

Ефект дійсно зберігається довго. Зуби жовтіють тільки від великої кількості кави або від куріння. Процес відбілювання завжди можна повторити.

Як Ви ставитеся до думки , що в  Україні у 5-7 мільйонів людей немає зубної щітки ?

Я думаю , що ці дані завищені. На мою думку , більшість людей стежить за своїми зубами , а відсутність зубної щітки або жовті зуби повинні бути причиною великого сорому. Напевно , ці дані публікуються бульварними виданнями. У нашій поліклініці , наприклад , кожен другий пацієнт відбілює зуби і купує Denta White , який, як я говорила , допомагає відбілити зуби в домашніх умовах.

Говорячи про Denta White , могли б Ви представити схему його дії?

У комплект входять капи , яким пацієнт надає форму за допомогою гарячої води. У капи вичавлюється відбілюючий гель , і аплікатор з гелем накладається на зуби. Мінімальний час застосування має становити 30 хвилин , проте я пацієнтам говорю , щоб вони тримали засіб на зубах протягом 3 -х годин.

Досить складна процедура …

У цьому немає нічого складного , в тому числі і для Вас . Denta White – це найпопулярніший продукт в Україні, кілька десятків тисяч людей рекомендують його на facebook , і якщо у такої кількості вийшло , то і у Вас вийде.

Хто з відомих людей відбілив зуби ?

Ніхто офіційно не зізнався , проте в рекламній компанії участь брало безліч європейських зірок. Цей продукт рекомендує також більшість блогерів – довго можна перераховувати .

Чи не викликає відбілювання зубів в домашніх умовах роздратування?

Кожне відбілювання зубів може викликати делікатне роздратування , яке швидко проходить. Відбілюючі системи з капамі користуються популярністю вже протягом багатьох років. Їх хвалять у всьому світі пацієнти , стоматологи і зірки екрану .


Check Also

Місячний календар краси на листопад 2020 року

Докладний місячний календар краси на листопад 2020  року на кожен день. Сприятливі і несприятливі дні. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.