Home / Твоя краса / Обличчя / Як відбілити обличчя від засмаги?

Як відбілити обличчя від засмаги?

Тиждень пляжного відпочинку може принести не тільки приємні враження, і бронзовий загар, а й обгоріле обличчя, яке страждає найбільше тому, що шкіра на ньому ніжніша і тонша, і опік відбувається швидше. Цей побічний ефект можна виправити, застосовуючи натуральні засоби.

Як відбілити обличчя від засмаги в домашніх умовах

Як відбілити обличчя від засмагиЯк відбілити обличчя від засмаги? Основні правила.

Речовина, що відповідає за колір шкіри – меланін, не на всіх ділянках шкіри виробляється в однаковій кількості. Це і є причиною, як нерівномірної засмаги, так і появи в літній період великої кількості веснянок і пігментних плям.

Салони краси роблять відбілювання шкіри, у тому числі після засмаги, за допомогою лазерної дії, хімічного пілінгу та інших процедур. Більш щадні для шкіри – засоби на основі натуральних продуктів.

Основні освітляючі продукти – овочі і фрукти, багаті вітаміном С: огірки, лимони, петрушка та інші. На основі цих компонентів з додаванням інших поживних і відновлюючих структуру шкіри інгредієнтів і роблять відбілюючі маски.

Перед тим як відбілити обличчя від засмаги, потрібно переконатися, що ні на один інгредієнт немає алергії, акуратно слід поводитися з чутливою шкірою, так як окремі продукти іноді викликають сильне роздратування.

Як відбілити обличчя від засмаги? Натуральні рецепти.

Рецепт 1.

Незвичайне, але дієве проти засмаги на обличчі засіб – картопляний сік: із сирої картоплі вичавлюють сік і змащують ним обличчя, потім чекають хвилин 15 і вмиваються.

Рецепт 2.

Лимон, застосовний для обличчя ефективно зменшує наслідки сонячного впливу. Нерідко для відбілювання застосовують звичайні часточки лимона, прикладаючи їх до шкіри. З використанням лимонного соку роблять такий лосьйон: з’єднують порівну лимонний сік, картопляний крохмаль і розводять такою ж кількістю кип’яченої води. Якщо потрібно підсилити дію, крохмаль замінюють оцтом. Однак цей засіб підходить нормальній і жирній шкірі. Якщо ж вона суха, в лосьйон додають гліцерин.

Рецепт 3.

Шкірі, що постраждала від впливу сонця, крім освітлення потрібне відновлення і живлення. Тому дієвим засобом є яєчно-лимонна маска: білок яйця збивають до появи піни, змішують з лимонним соком (чайна ложка) і наносять на шкіру на 15 хвилин, після вмиваються.

Рецепт 4.

Відбілювальну дію надає лимонний сік і в поєднанні з натертою свіжою морквою і яєчним жовтком. Роблять маску так: натирають середню морквину, з’єднують її з третиною ложки лимонного соку і жовтком, а також для більш густої консистенції на засіб додають вівсяну муку. Цю маску тримають до 15 хвилин. Якщо шкіра чутлива, морква може призвести до подразнення, в такому випадку маску тримають не більше 10 хвилин.

Рецепт 5.

М’якоть свіжого огірка для обличчя сприяє відбілюванню шкіри, її зволоженню і пом’якшенню. Овоч натирають і отриману кашку прикладають до шкіри. Можна також видавити з огірка сік, змішати його з соком лимона і екстрактом куркуми і робити як звичайну маску.

Рецепт 6.

Ще один сильний засіб – калина. Для відбілювання і живлення шкіри її сік змішують із сметаною (обидва інгредієнта беруть порівну) і наносять на обличчя, хвилин через 15 змивають теплою водою, іноді потім ще змащують топленим маслом або живильним кремом.

Рецепт 7.

Нерідко для відбілювання обличчя застосовують перекис водню, розведений кип’яченою водою, однак із цим засобом потрібно бути обережніше, так як воно може сушити і без того зневоднену після сонячного впливу шкіру.

Рецепт 8.

Біла глина добре відбілює обличчя від засмаги, а також дбайливо очищає і тонізує шкіру. Готують маску так: суху глину розводять водою, щоб вийшла однорідна кашка, обробляють нею шкіру і тримають до висихання засобу. Потім акуратно умивають обличчя теплою водою і змащують легким кремом.


Check Also

Міцелярна вода – користь та шкода застосування

Багато жінок зранку наносять на обличчя макіяж, в результаті чого весь день шкірі доводиться бути …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *