Home / Активний спосіб життя / Гімнастика / Як сісти на шпагат з нуля: поради гімнастки

Як сісти на шпагат з нуля: поради гімнастки

Як сісти на шпагат: про стан тазу при розтяжці

У цьому моменті допускають багато помилок, які ведуть до травм. Особливо стосується розтяжок на підлозі на поздовжній шпагат, де доводиться сидіти на сідницях. Гімнастки діляться порадою, як правильно примостити сідниці.

Сядьте на підлогу, ноги прямі натягнуті в носочках. Візьміть обома руками сідниці і витягніть булочки з-під себе. Буде ефект, ніби сіли на пуф, а сідниці красиво лежать по сторонах. Приблизно зробіть теж з сідниці, як поправляєте груди в бюстгальтері.

Як сісти на шпагат: про дихання

Правильне дихання допомагає розслабитися м’язам і психологічно відійти від болю, переключивши увагу. Коли тягнетеся завжди робіть глибокі вдихи носом і повільно видихайте через рот. Якщо біль наростає, перемикайте свідомість на дихання і прислухайтеся до звуків вдиху-видиху. Це нескладний виверт, до якого вдаються не тільки спортсмени, але навіть гінекологи при пологах, змушуючи жінку дихати.

Як сісти на шпагат: напружувати або розслабляти м’язи?

Тільки розслабляти. Напруга під час розтяжки – неминуча травма. Ваші м’язи повинні бути м’які і ганчіркові. Не в силах терпіти біль? – Значить м’язи напружуються довільно. Боріться із собою, розтяжка на шпагат – це наполеглива праця. Не вірте слоганам і розповідям, сіла на шпагат за 1 день, таке неможливо.

Як сісти на шпагат: що робити з колінами?

На уроках танців, в школі на фізкультурі, на гімнастиці, на балеті – скрізь говорять: «Слідкуйте за колінами!». Прислухайтеся, бо зігнуті коліна – це невимовна шкода сухожилля і зв’язки колінного і тазостегнового суглобів. Не справляєтеся самостійно, просіть, щоб сестра/товариш/мама потримали коліна, притиснутими до підлоги.

Як сісти на шпагат  за 10 днів: вправи

Як сісти на шпагат  за такий короткий термін – цілком реально, якщо вам не більше 25 років і м’язи податливі до розтяжки. Увага, ми починаємо тренування!

Як сісти на шпагат: динамічна розтяжка – 4 вправи

Як тільки розігрілися, не спішіть плюхатися на підлогу. Ні-ні, ще не час відпочивати? Належить пройти 4 динамічні вправи для поздовжнього і поперечного шпагату.

Як сісти на шпагат : №1 Подвійний мах: вперед у бік – повторити 15 разів на кожну ніжку

Рукою візьміться за спинку стільця або упріться в шафу. Другу руку заведіть за спину і покладіть на поперек. Корпус підтягнутий, живіт не висить. Опорна нога пряма, робочу відводимо небагато по діагоналі і натягуємо прямий носок, як балерини.

Робимо мах вперед, затрималися на 2-3 секунди, мах убік. При цьому ногу ведемо півколом, не торкаючись підлоги. Також утримуємо верхнє положення кілька секунд. Робимо 15 разів і міняємо ніжку.

Як сісти на шпагат з нуля поради гімнастки 2


Check Also

Ранкова зарядка. Ефективні вправи для виконання вдома

Дізнайтеся, як правильно проводити тренування вранці, щоб відчути приплив бадьорості на весь день і підтримувати …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.