Home / Здоров'я / Боротьба з целюлітом / Як схуднути взимку – підбірка дієвих способів

Як схуднути взимку – підбірка дієвих способів

Дівчата діляться на дві категорії. Одні вважають, що взимку в низці свят можна і розслабитися. Зате до весни їх чекають «заслужено придбані» – пара трійка зайвих кілограмчиків, поганенький настрій, проблемки із дермою і нав’язлива ідея «що б такого з’їсти, щоб схуднути». Інші гризуть морквиночу за новорічненьким столом, накручують кілометри на біговій доріжечці і давно забули такі слова, як «оселедець під шубою» і «олів’є». Далі пропонуємо дієву підбірку методів, як схуднути взимку.

Як схуднути взимку. Харчування взимку

Одна з функцій жирової тканини в організмі – забезпечувати і утримувати тепло, запобігаючи його переохолодженню. Відповідно, в зимовий період тіло просто зобов’язане економно витрачати накопичені жири – це генетично обумовлений процес. І з цим не посперечаєшся! Раціон людини, націленої на зниження ваги, повинен складатися здебільшого з білкової їжі – вона менш калорійна щодо простих вуглеводів.

Обов’язковим є харчування взимку дрібними порціями протягом дня – це набагато корисніше одного і часто єдиного прийому їжі за весь день. Всі ці поради знають всі, але не застосовують. А дарма, вони працюють відмінно!

Ще одним чудовим способом бути завжди у відмінній формі є позитивні емоції. Абсолютно все, включаючи наше харчування, має приносити задоволення, психологічний комфорт і спокій. Радійте, любіть свій організм, і ніякі кілограми не будуть вам страшні!

Як схуднути взимку. Зимова дієта для схуднення – в чому суть

Суть зимової дієти для схуднення полягає саме таки в тих самих білках, в яких так потребує організм, особливо взимку. Якщо організм недоотримує білків, його захисна система руйнується, починається атака інфекцій. Щоб подібна неприємність вас не спіткала, потрібно щодня постачати свій організм 100 гр. білка, причому як тваринного походження, так і рослинного. М’ясо, яйця, бобові, риба повинні бути присутніми у вашому раціоні. У зимову пору організму важливо отримувати достатню кількість жирів, добова норма повинна складати не менше 25-30 гр. Приймати їжу потрібно не менше чотирьох разів на день, обов’язково снідати, так як повноцінний сніданок дає заряд енергії на весь день.

Як схуднути взимку. Зимова дієта для схуднення – що можна, а що не можна

Перелік продуктиків, які можна і потрібно вживати в їжу тим, хто вибрав для схуднення зимову дієту, досить великий. У раціоні харчування обов’язковенько повинні бути: печінка, пісне м’ясо, бобові, яловичина, зерно, риба, молочко, молочні продукти. Не забувайте їсти фрукти, овочі, горіхи, яйця. Всі ці продукти допомагають організму заповнити недолік енергії.

Зимова дієта забороняє вживання таких продуктів як: тістечка, цукерки, булочки. Слід виключити з раціону міцну каву, спиртні напої, солодку газовану водичку. Краще відмовитися від білого хлібчика. У період зимових холодів організм відчуває нестачу «гормону щастя» – серотоніну. Заповнити його можна за рахунок вживання в їжу апельсинчиків, мандарин, інших продуктів яскравого кольору. Якщо ви переконаний ласун і не можете відмовити собі в цьому задоволенні, їжте чорний шоколад без добавок.

Що стосується пиття, то зимова дієта дозволяє пити зелений чай і різні відвари без консервантів. Крім цього, протягом дня обов’язково випивати не менше 1,5 літрів чистенької водички.

Як схуднути взимку. Дієта на 4 зимових дня

Снідаємо. Молочні продуктики дуже корисненькі взимку, тому не будемо їх забувати. На сніданочок – сир з вареннячком (в якому немає цукру), скляночку молочка. В якості напою – какао, кава, або чай.

Ваш ланч. Червоне яблучко, але лише половинка. Шматочок сиру пармезан. Волоські горішки, або два невеличких бутерброда з шиночкою (беріть ту, що дорожче).

Обідаємо. Купуємо коричневенький рис, варимо його з сочевицею. Якщо не хочеться кашку – тоді приготуйте кабачечки, або баклажанчики з ароматненькими спеціями (чебрець підійде ідеальненько). З’їжте шматочок кавунчика, якщо такий ще є у продажу.

На полуденок. Простенький покупний йогурт, можна кефірчик, якщо хочете ще швидше схуднути. Або одне морозиво “пломбір”.

Вечеряємо. Будь-яка, на ваш вибір, страва зі свіженьких овочів. Шматочок житнього хлібчика. На сон грядущенький можна випити скляночку трав’яного чаю.

Як схуднути взимку. Семиденна дієта на зиму

Дієта, як схуднути взимку,  як видно з назви, розрахована на сім днів. Раціончик  дуже простенький, саме цю дієту рекомендується застосовувати перед новеньким рочком.

На сніданок. Скляночка молочка з шматочком житнього хлібчика.

На ланч. Тридцять грамчиків сиру пармезан, одне невеличке ківі.

На обід. Овочевий салатик  з помідорчиками. Салатик їмо з житнім хлібчиком.

На полуденок. Будь-які фруктики, які ви знайдете. Але знайте – не слід, вживати їх дуже багатенько. Чудово підійдуть цитрусові.

На вечерю. Салатик, зелене яблучко. Сир пармезанчик або ковбасний сир, потовчений зі столовенькою ложечкою олії і декількома крапельочками лимончика. На ніч випиваємо чай, або скляночку водички.

Як схуднути взимку – заняття спортом

Фізична активність багатьох людей в зимовий період часу практично дорівнює нулю, тому зайві кілограми додаються непомітно. Використовуючи певні поради, можна самостійно позбавитися від них.

Як схуднути взимку  в домашніх умовах? Придбайте килимок для вправ, гантелі, зручний одяг і переходьте до виконання регулярної ранкової гімнастики. Вона допоможе вам краще відчувати себе весь день, дасть заряд бадьорості організму. Комплекс 10-15 хвилинних вправ ви можете підібрати самостійно, приділивши увагу проблемним зонам свого організму.

Для посилення ефекту схуднення регулярно проводьте тренування. Не обов’язково відвідувати спортзал, тому що займатися можна і в домашніх умовах. Складіть набір вправ, в залежності від тих зон, де ви хочете прибрати зайві кілограми. Час кожного тренування має становити 1-1,5, годинки. Проблемні місця можна прибрати за допомогою:

присідань;

віджимань;

вправ для верхнього і нижнього преса;

підйому ніг під кутом 90 градусів з утриманням такого становища протягом декількох секунд;

вправ «велосипед», «ножиці», «бічна планка».

Їх можна виконувати в кілька підходів. Досягти більшого ефекту допоможуть пробіжки. Біг для схуднення взимочку відноситься до екстремальненького виду спорту.  Не кожен зважиться вийти на слизькі доріжечки, морозик і вітерець. Але тренуваннячка в таку погодочку здатні не тільки привести фігурку в норму, а й поправити здоров’ячко.

Пробіжки взимку дозволяють:

спалити 900 Ккал за одне тренуваннячко;

зміцнити м’язи ніжок і преса. Снігові доріжки по-іншому навантажують організм, в результаті не тільки спалюються калорії, але і вдосконалюється фігурочка;

поліпшити процеси метаболізму. Снігові доріжки по-іншому навантажують організмик, в результаті не тільки спалюються калорії, але і вдосконалюється фігурочка.

Тренуваннячка взимочку протипоказані:

тим, хто має схильність до застуд. Якщо протягом зими ви хворієте не менше 2-3 разочків, вам спочатку показані м’якенькі загартовуючі процедурки;

тим, хто страждає на хронічний гайморит, тонзиліт, бронхіт;

у кого є варикозне розширення вен;

тим, хто використовує сувору низькокалорійненьку дієту. На тлі недостатнього  харчуваннячка організмик  бігуна може запротестувати метаболізмом і ослабленим імунітетом.

Що стосується екіпіровки, то кросівочки повинні бути спеціальненькими, підошва яких добряче гнеться. Термобілизна – незмінненький супутник зимового бігу. Розминочку краще робити вдома, а по виході на вуличку відразу приступати до бігу. Дихати потрібненько тільки носиком, примусово подовжуючи вдих і видих. Після пробіжечки, вже вдома потрібно виконати вправочки на розтяжочку м’язів.

Якщо ви не знаєте, як самостійно сформувати вправи, зверніться за допомогою до фітнес-тренера, який на основі вашого зростання і ваги складе індивідуальну програму тренувань і підкаже, чому приділити особливу увагу.

Як схуднути взимку. Як правильно планувати тренування в холодну пору року

Тренування взимку обов’язково потрібно планувати з урахуваннячком вашої індивідуальної біологічної активності. Не можна змушувати ще спляче тіло працювати з обтяженням в 8 ранку, якщо ви так звана «сова». А «жайворонкам» часом дуже важко дожити до вечірнього тренування, і коефіцієнт корисної дії від такого пізнього тренінгу буде мінімальним.

Найкращі годинки для фізичної активності – з 15 до 17. Пам”ятайте, тренуватися можна тільки через 1,5-2 годинки після прийому їжі. Рекомендовано багато пити. Не давайте ударне навантаження (особливо на нижню частинку тіла) після вживання алкогольних напоїв і занадто жирної їжі. Після випивки взагалі варто не менше доби утримуватися від спорту, існує ризик серцево-судинних захворювань або нападів.

Як схуднути взимку. Тренування будинку на тренажерах

Існує маса тренажерів, які покликані спалювати зайві жири. Тому, якщо у вас є фінансова можливість, то обов’язково придбайте один з таких. Кращими тренажерами, як схуднути взимку  можна назвати бігову доріжечку, велотренажер і орбітрек для схуднення.

Однак просто крутити педалі або бігати без системи користь буде приносити слабку. Необхідно тренуватися за певним графіком та загальні принципи побудови:.

По-перше, тренуватися потрібно 5 разів на тиждень. Більш часті тренування можуть викликати перевтомуі моральну втому від фізичних вправ. А більш рідші можуть не дати результату.

По-друге, тренування повинні тривати в районі годинки. За цей час вам необхідно буде розім’ятися протягом 15 хвилиночок, потім приступити до основного тренування, і за 5-10 хвилиночок до кінця заняття зробити вправи на розтяжку. Відповідно тренування безпосередньо на тренажері буде займати в районі 35-40 хвилиночок.

По-третє, основне тренування повинне бути різноманітним і проводитися в різних зонах пульсу. А саме, робота в спокійному темпі при пульсі 120-140 ударів, при якому йде найбільш активне спалювання жирів, але за рахунок низької інтенсивності, постійні тренування в такому режимі не дадуть великого ефекту. Тому з 5 днів, 1-2 тренування варто проводити по такій системі.

Ще 1-2 тренування необхідно робити інтервалами. Тобто ви виконуєте підхід, наприклад 3 хвилиночки роботи на орбітреку, при якому ваш пульс підніметься до 170 ударів. Після цього переходьте в режим, при якому пульс опуститься до 120. Потім знову виконайте підхід в швидкому темпі. У такому режимі проведіть все тренування, періодично роблячи прискорення і відпочинок.

І ще один-два дня необхідно робити темпове навантаження, але без перерви. Тобто ви вибираєте темп, при якому ваш пульс буде працювати в районі 150-160 ударів. І при цьому значенні пульсу працюєте все тренування.

Таким чином, зачіпаючи всі зони пульсу, ви зможете «прокачати» організм таким чином, щоб він за той же період часу і з тими ж показниками пульсу міг спалювати все більше і більше жиру.


Check Also

Як схуднути до Нового року. Корисні поради дієтологів

До Нового року залишилося менше двох тижнів, а значить прийшов час терміново підготувати свою фігуру …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *