Home / Твоя краса / Тіло / Як самостійно зробити домашню пасту для шугаринга

Як самостійно зробити домашню пасту для шугаринга

Останнім часом шугаринг практично «витіснив» епіляцію воском. Його використовують для різних ділянок тіла – пахв, зони бікіні, ніг, обличчя.

Шкіра після такої процедури стає більш гладкою і м’якою, а больові відчуття зведені до мінімуму. Ефект в середньому триває до двох тижнів.

Після шугарингу волосся вростають набагато рідше, ніж після інших видів видалення волосся.

Зробити його вдома самостійно досить просто.

Головне – правильно приготувати засіб для шугаринга і дотримати технологію його нанесення.

Паста для шугаринга: рецепт

При виготовленні пасти рекомендується точно слідувати рецептурою. Складові цього засобу практично завжди знаходяться під рукою.

Отже, щоб приготувати домашню пасту для шугаринга, необхідно взяти каструлю. Краще, якщо її дно буде товстим, щоб суміш не пригоріла.

Далі готується суміш з 10 ст. ложок цукру і соку половини лимона. Якщо лимон не опиниться вдома, його можна замінити десертною ложкою лимонної кислоти. Склад розводять 4 ст. ложками води. Рекомендується для приготування пасти використовувати цукор білого кольору, так як його карамельний відтінок дозволить вірно визначити готовність складу.

Склад поміщають в каструлю і ставлять на невеликий вогонь. Після закипання суміш необхідно постійно помішувати, щоб уникнути пригорання. Досягнувши карамельного відтінку, паста вважається готовою до вживання. Час її приготування коливається від трьох до п’яти хвилин.

Далі пасту остуджують і перевіряють її на готовність до процедури видалення волосся. Для цього відщипують невеликий шматочок, розминають його і скачують з нього кульку. Якщо паста прилипає до рук, то її слід ще трохи поварити. Переварений склад стає твердим, тому так важливо вибрати правильний час його виготовлення. Правильно приготовлена паста для цукрової епіляції податлива і пластична.

Деякі застосовують дещо інший спосіб приготування пасти для шугаринга вдома. Компоненти і їх пропорції залишаються як і в першому варіанті, але спочатку змішують лише дві складові – цукор і воду, далі суміш ставлять на слабкий вогонь. У процесі приготування склад постійно помішують. Після того як він потемніє і придбає карамельний запах, добавляють лимонний сік і прибирають ємність з плити. Пасті дають охолонути до комфортної температури під кришкою 10 – 15 хвилин.

Правильно приготована суміш для шугаринга дозволить зробити процедуру не тільки ефективною, але і безболісною.


Check Also

Привітання з днем Святого Миколая. Корисна підбірка

Святого Миколая люблять всі діти і чекають його не менш Санта Клауса. Саме він є …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.