Home / Твоя краса / Як самостійно створити тимчасове тату?

Як самостійно створити тимчасове тату?

 Татуювання – це спосіб вираження внутрішнього стану людини за допомогою нанесення малюнків і візерунків на різні частини тіла. Нанесення тату – це дуже важливий крок, оскільки малюнок залишається на тілі на все життя. Саме це змушує багатьох людей утриматися від такого способу самовираження. Сучасне обладнання та фарби дозволяють наносити тимчасове тату, яке через якийсь проміжок часу повністю зникає без будь-якого сліду. Нанесення такого татуювання не вимагає специфічних умінь і знань, тому його легко можна створити  навіть  самостійно.

Як створити тимчасове тату: види

 Перед тим як створити оригінальне тимчасове тату самостійно, потрібно визначитися з типом використовуваних матеріалів, а також методом їх нанесення:

Тимчасове тату: перекладні малюнки.

шугаринг трафаретиДля нанесення таких малюнків застосовують спеціальні трафарети. Намочивши вкладиш, можна створити  «переводки» на будь-якій ділянці тіла, яка протримається кілька днів;

 Як створити тимчасове тату: біотатуювання.

В даному випадку застосовуються не тільки фарби, але і блискітки з гліттер, які приклеюються по контуру візерунка. «Живуть» такі прикраси всі пару днів, тому особливим успіхом вони не користуються;

Як створити тимчасове тату хною.

Даний вид татуювання вважається одним з найбезпечніших, оскільки в якості фарби використовується натуральна хна, яка не містить ніякої хімії. Раніше візерунки, зроблені за допомогою хни, застосовували тільки в релігійних обрядах. Однак сьогодні їх можна зустріти практично скрізь;

Тимчасове тату: аерографія.

тимчасове тату аерографіяОрнамент або малюнок наноситься за допомогою аерографа, заправленого червоною. З вигляду даний прилад схожий на пістолет. Цей тип татуювання дуже схожий з боді-артом, тому милуватися красивим малюнком можна буде не довше одного тижня.

 Як створити флеш-тату

 флеш татуЯк можна створити флеш-тату вдома? Нанесення малюнка робиться без будь-яких специфічних інструментів, тому кожен бажаючий може створити його самостійно. Виглядає флеш-тату не так, як інші види татуювань.

По-перше, малюнки завжди виходять або сріблястого, або золотистого відтінку.

По-друге, їх нерідко застосовують в якості альтернативи звичайним прикрасам:

ланцюжками, каблучками, а також браслетами. Готові флеш наклейки можна придбати в спеціалізованих магазинах, після чого залишиться їх нанести на тіло:

Очистіть ділянку шкіри, де буде робитися тату;

Зніміть прозорий шар з наклейки;

Розташуйте візерунок, малюнком вниз на потрібній ділянці тіла;

Використовуючи звичайну губку, змочіть наклейку водою і сильно притисніть;

Через півхвилини акуратно зніміть залишки паперу.

Як бачите, процес нанесення візерунка займає не більше 5 хв., після чого можна демонструвати оточуючим красиві і неординарні малюнки, які краще всього виглядають на засмаглій смаглявій шкірі.

 Як створити тимчасове тату голкою

 Як створити тимчасове тату звичайною голкою вдома? Насправді, цей спосіб навряд чи підійде тим людям, які не мають особливих художніх навичок. Використовувати в даному випадку трафарети буде вельми проблематично, та й тимчасовим малюнок вже точно не назвеш. Візерунки, нанесені голкою, можна бачити на руках літніх людей, які в молодості «дідівським» методом наносили візерунки на своє тіло.

Щоб нанести тату, потрібно мати: звичайну голку; нитку; чорнило. Процес нанесення: візьміть голку і гарненько її продезінфікуйте спиртом; обмотайте голку ниткою; макайте голку у фарбу і наносите візерунок. В даному випадку нитка виступає в ролі губки, яка вбирає чорнило.

Під час проколу, голка сильніше стискається в руці, що змушує чорнило текти по металевому стрижню. В результаті чого фарба прямо потрапляє під шкіру. Перед тим як створити постійне тату самостійно, тричі подумайте, адже такий узор вже просто так не змиється і не зітреться. Для його виведення доведеться звернутися до професіонала.

 Як створити тату хною

 Як створити тату звичайною хною вдома? Цей спосіб дещо складніше попереднього, але при бажанні можна і його освоїти. Тим більше що такі малюнки тримаються на тілі не більше декількох тижнів. Створити оригінальний орнамент можна практично на будь-якій частині тіла: плечах, руках, щиколотці, шиї, животі, а також спині.

Перш ніж нанести візерунок, слід:

Очистити і знежирити потрібну ділянку шкіри. Для цього використовують скраби для тіла і звичайний медичний спирт;

Якщо на шкірі є волоски, бажано їх видалити;

Зробіть розчин з хни. Для цього розведіть суху фарбу у воді в співвідношенні 1: 4 і добавте пару крапель олії евкаліпта;

Потім нанесіть потрібний візерунок. Якщо ви не вмієте малювати, використовуйте спеціальні трафарети;

Як інструмент для нанесення фарби вам знадобиться звичайний шприц без голки, зубочистки і тонкого пензлика; Оскільки хна має властивість дуже швидко вбиратися, при неправильному нанесенні відразу ж видаляйте фарбу ватяними дисками;

Щоб закріпити результат, скористайтеся звичайним лаком для волосся.

  Як створити спеціальну машинку для тату вдома?

 Змайструвати машинку для домашнього «тату-рукоділля» можна протягом 20 хв., але перш ніж застосовувати її, обов’язково відрегулюйте натяг струни.

 Також бажано використовувати блок живлення, в якому є можливість регуляції потужності. Це дозволить в потрібний момент зменшувати або збільшувати швидкість роботи саморобної тату машинки. Тимчасові малюнки на тілі ні до чого не зобов’язують, тому дуже багато молодих людей та дівчат, які наносять їх на своє тіло.

Гарний візерунок дозволяє виділитися в натовпі і привернути до себе увагу. Нерідко тимчасові малюнки роблять в якості «репетиції» перед нанесенням постійного татуювання.


Check Also

В чому зустрічати новий 2021 рік. Поради стилістів

Символом 2021 року є Бик, який принесе нам процвітання і стабільність. Щоб задобрити його, потрібно …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *