Home / Твоя краса / Як розводити димексид?

Як розводити димексид?

Димексид – унікальний засіб. Незважаючи на його медичну специфіку, застосовують цю речовину і в домашній косметології.

Щоправда, застосування цього лікарського препарату вимагає дотримання певних правил.

Як розводити димексид? Правила використання.

Диметилсульфоксид, як правильно називається ця речовина, являє собою жовтувату рідину маслянистої консистенції з невиразним запахом. Головна його властивість – здатність проникати в кров через шкіру. Завдяки цій особливості димексид застосовують у медицині як транспортний засіб, що дозволяє швидко доставити корисні речовини в кров, таким чином домагаючись більш швидкої дії.

Враховуючи ці особливості димексида, його почали використовувати і в косметології, як в професійних процедурах, так і в домашньому догляді за шкірою обличчя і тіла, волоссям.

Незважаючи на хімічне походження димексида він практично не токсичний, якщо його застосовувати, керуючись інструкцією, і не перевищувати рекомендовану дозу.

У чистому вигляді димексид не використовують ніколи. Існує декілька варіацій дозувань, як правило, найчастіше димексид в косметології використовують в дозуванні 5: 1, де 1 частина припадає на димексид. Не вживають димексид і всередину, навіть у розведеному вигляді, оскільки при попаданні в організм він небезпечний.

Щоб дотримати всі норми щодо дозування цього препарату, потрібно знати, як розвести димексид. Багато в чому спосіб розведення залежить від концентрації необхідного розчину. Він може бути десяти-, двадцативідсотковим і більше, аж до 50 відсотків. Вибір дозування залежить від ступеня чутливості шкіри та існуючих проблем.

Правила розведення димексида

Для компресу, проведеного в лікувальних або косметичних цілях, як правило, використовують 10-відсотковий розчин димексиду. Готують його таким чином: 2 мілілітра цього препарату з’єднують з 18 мілілітрами води (краще очищеної або кип’яченої). Далі наносять на ватний диск або пов’язку і застосовують за призначенням, але довго на шкірі не тримають – не більше 30 хвилин. При більш тривалому використанні на шкірі може з’явитися опік або алергічна реакція. У разі якщо чутливість шкіри підвищена або є певні приписи лікаря, рекомендують зупинитися саме на 10-відстоковомму розчині.

За відсутності подібних проблем роблять 20-відсотковий розчин димексиду. Для його приготування до 2 міллімітрів димексида беруть 8 мілілітрів води.

При використанні димексида для росту волосся його включають до складу натуральних масок для активізації активності волосяних цибулин. У такому випадку димексид з’єднують з іншими компонентами масок, суворо дотримуючись вимог інструкції, інакше можна нашкодити локонам. Як правило, для оздоровлення волосся беруть 1 частину димексида на 3 частини інших інгредієнтів. Нерідко розводять димексид трав’яними відварами, рідкими вітамінами, пивними дріжджами, рослинними оліями.

Якщо димексид входить до складу маски для обличчя, його добре розводять кип’яченою водою – на 3 чайні ложки води потрібно 10 крапель димексиду або беруть води в 10 разів більше. Воду використовують очищену або кип’ячену. Якщо до складу маски входить кілька компонентів, можна збільшити концентрацію розчину димексиду. Але в будь-якому випадку перед застосуванням пробують приготований засіб на згині ліктя.


Check Also

Місячний календар краси на листопад 2020 року

Докладний місячний календар краси на листопад 2020  року на кожен день. Сприятливі і несприятливі дні. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *