Home / Твоя краса / Обличчя / Як правильно вищипувати брови самостійно

Як правильно вищипувати брови самостійно

Частиною гармонійного образу обличчя людини є, ну звичайно, очі – найвиразніші, губи, підборіддя і ніс, але погодьтеся, що за образ без красиво вищипаних брів. Якщо ніс і підборіддя постають перед нами індивідуальними і досконалими від природи, то ось брови – необхідно вискубувати і приводити в форму регулярно. Здається, чого тут мудрувати, вищипані – і все. Але виявляється, все не так просто і далеко не кожна знає, як вищипувати красиво для її контуру обличчя брови. Якщо ви занадто зігнете лінію брови, або зробите її дуже тонкою – це може привертати зайву не зовсім позитивну увагу. А як правильно вищипувати брови  так, щоб вони станли окрасою вашого індивідуального і гармонійного образу.

Як правильно вищипувати брови під ваш тип обличчя

Як правильно вищипувати брови самостійно

Якщо вже ви вирішили впритул зайнятися вищипуванням брів вдома, вам необхідно визначити їх форму і розмір в залежності від овалу вашого обличчя, розташування очей, носа і підборіддя.

Кругла форма обличчя: як правильно вищипувати брови

Для вашого типу форма брів повинна бути схожою на будиночок. Таким чином, можна вищипнути брови, комбінуючи короткі кінці і високий вигин. Однак не переборщіть з кутом «даху», вискубувати форму брів у вигляді півкола вам по естетиці не рекомендується, але і занадто гостро – теж не підійде.

Як правильно вищипувати брови самостійно 1

Овальна форма обличчя: як правильно вищипувати брови

Власницям прекрасного овалу підійде на вибір практично рівний горизонт і рівно вищипані лінії брови. Професіонали радять дотримуватися рекомендацій як правильно вищипувати брови  відповідно до візуальних правил.

Як правильно вищипувати брови самостійно 2

Трикутна форма обличчя: я правильно вищипувати брови

Якщо у вас трикутна форма обличчя – магічна прекрасна форма. Лінію брів, яку вам рекомендується вискубати повинна бути трохи зігнутою і в той же час овальною. Контролюйте вигин, коли будете в домашніх умовах вискубувати: брову не повинна бути надто піднята, походити на кут, але і наближається до рівної теж не рекомендується вашому типажу.

Як правильно вищипувати брови самостійно 3

Квадратна форма обличчя: як правильно вищипувати брови

Правильно вищипувати брови для квадратного типу обличчя буде не так вже й складно. Вам ідеально підійде форма довгої витягнутої брови, вищипані трохи зігнутою лінією. Тут вже вам є, де розгулятися – вам підходить ультра тонкий стиль правильно вищипаної брови.

Як правильно вищипувати брови самостійно 4

Універсальна форма обличчя: як правильно вищипувати брови

Це найпоширеніший типаж, тому в будь-якій незрозумілій ситуації – вищипуйте брови «будиночком». Такий гарний і універсальний спосіб як правильно вищипувати брови  підходить багатьом людям. Кокетливий вигин надає вашому образу загадковості і відкриває погля. Тільки будьте обережні з вищипуванням вигину брови вдома, можна ж і переборщити – всього повинно бути в міру.

Як правильно вищипувати брови самостійно 5

Як правильно вищипувати брови

Красиво вищипані брови – це запорука закінченої гарної зовнішності, а основою до цього є правильна їх форма. Надати красиву форму брів можна в спеціалізованому салоні, де професіонал вищипає вам пару-трійку волосинок по правильному фото. А можна зробити те ж саме самостійно, і абсолютно безкоштовно.

Як правильно вищипувати брови  – підготовка до вищипування брів

Важливим етапом на шляху правильно вищипанихбрів є підготовка. Приготуйте зручний для вас пінцет, обов’язково хороше світло – краще природнє. Можна, звичайно, вже і почати вискубувати брови, але важливо все, в тому числі руки, брови і пінцет – продезінфікувати.

Як правильно вищипувати брови без болю

Якщо ви боїтеся болю, або вищипуєте брови самостійно перший раз – можна полегшити таку реакцію на корекцію. Для цього можна злегка розпарити шкіру обличчя або скористатися льодом, що теж трохи знімає неприємні відчуття. Крім цього, є спеціальний знеболюючий крем для вищипування брів без болю з вмістом льодокаїну.

Як правильно вищипувати брови – правильна форма

Перш ніж приступити до вищипування брів самостійно, необхідно правильно окреслити майбутню форму. Для цього озбройтеся косметичним тоненьким олівцем. Зараз вам необхідно буде знайти три основні точки, за якими ми і будемо далі вискубувати брови.

Як правильно вищипувати брови самостійно 6

Як правильно вищипувати брови. Точка А.

Першу точку вищипування нашої майбутньої красивої брови отримуємо за допомогою лінії, яка візуально виходить з середини підборіддя і проходить через відповідну (праву, ліву) частину носа. Від отриманого перетину і будемо починати вискубувати форму нової ідеальної брови.

Як правильно вищипувати брови. Точка В.

Друга точка, дуже важлива, утворює чарівний вигин брови. Вона показує, на скільки в висоту можна вищипнути брови, щоб вона виглядала елегантно піднятою, але в міру. Цю лінію починаємо там же, на підборідді, де і першу – візуально проводимо через середину зіниці до її перетину з формою брови.

Як правильно вищипувати брови. Точка С.

Для того, як правильно вищипувати брови, важливо не тільки правильно почати, але і ефектно закінчити. Фінішна лінія бере свій початок від крила відповідної частини носа (права, ліва), проходить через крайній до вуха куточок ока – до перетину з лінією брови.

Тепер, підготовленим олівцем з’єднайте точки в форму брів, щоб не втратити їх в процесі вищипування. Якщо ви чітко дотримувалися інструкції, то олівцем намічені точки візуально розділили вашу брову на три частини: головку, основну частину і хвостик. Причому, щоб вискубати красиві брови, хвостик повинен в підсумку скласти одну третину від всієї брови і захоплювати верхню точку вигину.

Як правильно вищипувати брови красиві

Для початку вискубайте зайві волоски справа і зліва від змальованого контуру брови. Потім акуратно, відповідно до наміченої форми, поступово вищипуєте по контуру нової красивої брови. Правильно обидві брови вискубувати синхронно, щоб отримати ідеальний однаковий результат. Ясно, що процес цей захоплюючий. Однак не забувайте, вищипуючи брови самостійно, про постійну орієнтацію на крайні, намальовані вами, точки.

Як правильно вищипувати брови – заершення

Після того як ви вискубали відповідну форму брів, не забудьте обробити ці зони дезинфікуючим засобом. Це важливо для швидкого загоєння невеликих раночок від вищипаних коренів волосків.

Якщо з першого разу у вас не вийшло те, чого ви хотіли – не впадайте у відчай. Вищипування правильної форми брів – це може бути процес не одного разу. Ймовірно, у вас просто дуже густі брови, що теж дуже добре. Через тиждень спробуйте знову вискубати  брівки вдома, і все вийде.

Як правильно вищипувати брови без болю: поради

Оскільки брови грають не останню роль у формуванні образу дівчини, не можна собі дозволяти запускати їх вищипування. Коли ви здобули бажану форми брів, її все одно треба регулярно підтримувати – не рідше трьох днів, і грунтовно займатися – раз в тиждень. Вискубувати брови – процес не дуже болючий, але приємного теж замало, особливо якщо ви гіперчутливі, а повірте, таких достатньо. Але є прекрасні люди, яких і це питання жіночої краси не залишають байдужими. Тому були перевірені деякі способи щодо зменшення хворобливих відчуттів в процесі вищипування брівок.

Як правильно вищипувати брови – 1 порада, грунтовна

Якщо займаєтеся своєю красою вдома – займайтеся комплексно разом з вищипуванням брів. Поєднайте приємне з корисним. Вищипнути брови практично без болю вам дозволять розширені пори після прийняття ванни або хорошого душа. Вищипнути в цьому випадку волоски в красиві брови буде навіть легше і менш болісно не тільки на бровах, а й на будь-якій ділянці тіла.

Як правильно вищипувати брови: 2 порада, ванночка

Якщо не вдається піти по шляху поради номер 1, то ви дуже поспішаєте або, принаймні, маєте грунтовну на це причину. Не біда – є й інші способи. Звернемося до ванн для обличчя або саунах. Є спеціальні лицьові сауни, щоб розправити і підготувати обличчя для процедур – вони підійдуть і для підготовки до вищипування брів. Але можна обійтися і звичайною маленькою ванною з тепленькою водичкою – не окропу звичайно, а то обпечетеся. Пропарте обличчя як слід протягом 5 хв, якщо додасте трошки крапельок ромашки – вони навіть приємними і корисними будуть. Ось, тепер можете вискубувати брови практично безболісно.

Як правильно вищипувати брови: 3 порада, косметична олія

Якщо вам здається, що після процедур в порадах 1 і 2, вищипування для вас все одно занадто болісне – нанесіть трохи косметичної олії на брови і дайте ввібратися. Олія ще більше пом’якшить пори і дозволить вам остаточно позбутися від болю при вищипуванні волосків з брівок.

Як правильно вищипувати брови: 4 порада: смужки з воском

Що тільки не придумають косметологи! Ось і воскові смужки для вищипування брів теж поповнили колекцію інновацій салонних процедур. При сильній чутливості ви можете скористатися і таким способом вищипування брів без болю. Це звичайно не дасть вам гарантії виключної чіткості і, можливо, доведеться довести корекцію до досконалості рейсфедером, але основна частина вищипування брови пройде без болю.

Як правильно вищипувати брови: 5 порада, приємна новина

Якщо все ж вам здалося, що всі вище описані поради як правильно вищипувати брови  без болю, не дали бажаного ефекту. Не впадайте у відчай. Згодом, при регулярній роботі над красивими бровами, волосяні цибулини відмирають в місцях регулярного вищипування, і процес автоматично стає практично непомітним. Тому, трохи терпіння: раз-два – і ситуація зміниться на краще.

Як правильно вищипувати брови ниткою

Так зване витянування або трендінг – поняття, яке прийшло до нас на зміну класичному вищипуванню брів з Індії. Це один із сучасних способів якісно і надовго вискубати непотрібні невеликі волоски брів і надати їм правильну форму. Для цього нам знадобитися лише бавовняна спеціальна нитка і дезінфікуючий засіб для шкіри.

Як правильно вищипувати брови самостійно 7

Сформуйте з приготовленої нитки звичайне коло, діаметром приблизно 30 см.

Тепер вам необхідно взяти ниточку так, щоб вона виявилася навколо всіх ваших пальців на двох руках. А тепер з цієї всієї краси обома руками окресліть прямокутник між долонями.

Гарненько скрутіть тепер нитки так, щоб між долоньками утворився перетин у вигляді літери «Х», а ребра прямокутника перетнулися.

Перевірте, щоб пучок з скручених ниточок посередині вільно переміщався, і можете приступати до вищипування брів ниточкою.

Виділіть область волосків брови, яку хочете вищипнути. Помістіть, обертаючи руками, туди пучок скручених ниток так, щоб волоски добре заплуталися. Тепер просто тягніть.

Коли вищипуєте брови ниткою, починайте в проміжку між правою і лівою бровою і далі просувайтеся по верхній їх частині. Коли там закінчите вискубувати – переходьте вниз, коректуючи товщину і вигин брови. Внизу чутливість до вищипування волосків брови будуть найбільш чутлива, тому відразу після процедури використовуйте пом’якшувальний і дезінфікуючий тонік або косметичну олію.

Хоч процедура як правильно вищипувати брови  дуже ефективна, але вкрай неприємна, тому, людям гіперчутливим взагалі не рекомендується її використовувати. Але в вищипуванні брів ниткою, теж є безсумнівна омана, тому вона настільки популярна. Пропонуємо кілька рекомендацій для полегшення процедури і наслідків методу вищипування брів:

Трохи обезбольте зону брів і навколо них, навіть якщо ви дуже терплячі – натріть трохи крижаними кубиками.

Не бійтеся вискубувати брови ниткою, якщо допустите помилку – брови знову виростуть і швидко, так що не бійтеся.

Ниткою можна вискубувати не тільки зону брів, але і зону верхньої губи, в тому числі і чоловікам.

Якщо ви вищипує брови самостійно в перший раз – попрактикуйтесь спочатку на непомітній ділянці шкіри. Краще практики – тільки практика!

Обов’язково користуйтеся дезинфікуючим засобом або тоніком після процедури вищипування брів ниткою. Пам’ятайте, що відкриті пори будуть дуже сприйнятливі до пилу і інфекції. Це може викликати запалення.


Check Also

Міцелярна вода – користь та шкода застосування

Багато жінок зранку наносять на обличчя макіяж, в результаті чого весь день шкірі доводиться бути …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *