Home / Твоя краса / Догляд за волоссям / Як правильно сушити і розчісувати волосся ?

Як правильно сушити і розчісувати волосся ?

Отже, тепер ви вже знаєте про те, як правильно мити волосся. Але це – тільки перший крок у правильному догляді за волоссям. Жорстка, агресивна сушка і неправильне розчісування можуть істотно зіпсувати їх стан і зовнішній вигляд. І щоб цього не сталося, а також для того щоб Ваше волосся завжди блищало пишністю, Енциклопедія Краси розкаже про те, як правильно сушити і розчісувати волосся.

Що робити з мокрим волоссям?

Почнемо з того, що мокре волосся зовсім не потрібно скручувати і віджимати, як ми до того звикли. Мокре волосся – ослаблене волосся, воно особливо вразливе, легко пошкоджується і ламається. Тому їх краще всього легко промокнути рушником: воно вбере зайву вологу. Тільки розтирати волосся рушником не потрібно – таким чином ви тільки ушкоджуєте волосся і провокуєте розсічення кінців.

Правильний догляд за волоссям. Як правильно сушити волосся?

Всім відомо: під впливом сильного струменя фена волосся пересихає, що призводить до їх ламкості і розсічення кінчиків. Використовуючи фен при сушінні волосся, краще вибирати мінімальну температуру повітряного потоку і дотримуватися безпечної відстані волосся від фена (30-40 см.). Спеціальні насадки допоможуть не тільки зручніше висушити волосся, але і стануть в нагоді в домашньому укладанні (особливою популярністю користується насадка концентратор).

Не можна не помітити, природна сушка волосся теж повинна бути грамотною. Наприклад, не варто залишати волосся на холодному повітрі. Крім того, що холод згубно впливає на структуру волоса, це загрожує і більш серйозними захворюваннями. Відкрите сонце, на жаль, також шкодить волоссю. Вплив ультрафіолету випалює волосся, воно вицвітає, слабшає, стає тьмяним і ламким. Особливо небезпечна ситуація, коли волосся висихає на відкритому сонці, на вітрі після купання у відкритих водоймах.

Отже, до чого ж ми приходимо? Енциклопедія Краси рекомендує Вам промокнути волосся рушником і залишити його трохи підсохнути в приміщення. Якщо в приміщенні холодно, залиште рушник на волоссі довше, щоб воно підсохло. І вже частково підсушене волосся можна досушити біля коріння струменем прохолодного повітря.

Правильний догляд за волоссям. Як правильно розчісувати волосся?

Розчісування волосся і правильний вибір гребінця – окрема тема, яка заслуговує граничної уваги з Вашої сторони. Зараз же ми розглянемо тільки те, як же потрібно розчісувати волосся після миття голови. Напевно, Ви чули про те, що протипоказано розчісувати мокре і вологе волосся. Придумали це не дарма. Вологе волосся легко дряпається і видирається, тому мокре волосся можна прочесати тільки пальцями, поєднавши при бажанні розчісування з легким масажем. Здійснюючи кругові рухи подушечками пальців, ви активізуєте кровообіг, сприяючи тим самим загальному зміцненню волосся та активізації їх зростання. Якщо ж при розчісуванні волосся, воно постійно сплутується у вузлики, можливо, пора задуматися про відновлення кінчиків. Пам’ятайте: довге волосся починають розчісувати від кінчиків, короткі – від коріння.

Як вибрати гребінець?

Для звичайного, щоденного розчісування, краще вибрати гребінець з тупими, рідкими зубами з натурального матеріалу (переважно дерева) Не часто, 1 раз в 5-7 днів можна користуватися масажними щітками ( метал, синтетичний матеріал). Вибір подібних аксесуарів зараз величезний. Тут головне – почуття комфорту та зручності. Гребінець не повинен дряпати шкіру, видирати волосся, плутати його. При використанні масажної щітки, виконуючи масаж, добре комбінувати його з ароморозчісуванням, використовуючи ефірне масло грейпфрута або апельсина (і, зрозуміло, дерев’янний гребінець ). Це не тільки додасть волоссю приємний аромат, але і оздоровить і зміцнити їх.


Check Also

Місячний календар стрижки на лютий 2021 року детальний

З року в рік астрологи складають гороскоп для кожного знака Зодіаку, щоб ми не тільки …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *