Home / Твоя краса / Тіло / Як правильно доглядати за руками влітку

Як правильно доглядати за руками влітку

Влітку шкірі рук потрібне особливо інтенсивне зволоження і захист від ультрафіолетових променів.

Влітку ми проводимо дуже багато часу на пляжі і на дачі, а значить, руки і нігті набагато частіше контактують з землею і піском. Часточки бруду закупорюють пори, застряють під нігтями, висушують шкіру і нігтьові пластини.

Щоб як слід очистити руки після роботи в городі або відпочинку на пляжі, потрібно докласти чимало зусиль. Звичайно ж без допомоги гарячої води, мила і мочалки тут не обійтися. Однак гаряча вода і мило, навіть саме м’яке, все одно порушують кислотно-лужний баланс шкіри, знижують її захист і витягають з неї вологу. Тому, позбавляючись від однієї проблеми, ми заробляємо цілий ряд нових неприємностей.

Щоб захистити ваші руки, працюючи в саду або займаючись домашнім господарством, обов’язково вдягайте рукавички. Проявивши винахідливість, ви зможете доглядати за своїми руками навіть під час роботи. Намажте руки кремом, надіньте бавовняні або зволожуючі рукавички, а поверх них – уже гумові.

Щоб бруд не забивалась під нігті, перед роботою можна пошкребти ними вологий шматочок туалетного мила. Мильна стружка стане своєрідним захисним «панциром» і перешкодить забрудненню нігтів. Після роботи достатньо буде ретельно вимити руки, щоб очистити шкіру від шматочків мила під нігтями.

Для того щоб захистити шкіру рук від згубної дії ультрафіолетових променів, за 20 хв до виходу на вулицю наносите сонцезахисний засіб. Це можуть бути лосьйон, крем, засіб на масляній основі, гель, ви маєте право вибрати найбільш зручний для вас варіант. Однак зверніть увагу, що користуватися ними потрібно вже з весни, так як сонячна активність настає ще в березні.

Сонцезахисні засоби відрізняються один від одного не тільки за текстурою, але і за складом, причому бажано, щоб їх компоненти були натуральними. За міжнародними стандартами на етикетці інгредієнти перераховують у міру убування їх масової частки в продукті. Таким чином, якщо, наприклад, у назві зазначено, що даний засіб виготовлено на основі екстракту подорожника, а в складі на звороті упаковки цей інгредієнт написаний одним з останніх, значить, виробник явно лукавить і подорожника в цьому продукті дуже і дуже мало. Зрозуміло, мова йде про якісні косметичні засоби, адже виробники підробок не рахуються ні з якими правилами.

Впливу зовнішніх факторів піддається не тільки шкіра рук, а й нігті.

У першу чергу це стосується забарвлених нігтів. Ультрафіолетове випромінювання здатне зіпсувати найвишуканіший манікюр. Лак, особливо свіжий, миттєво вицвітає під сонячними променями. Сонце шкідливе і для нарощених нігтів, тому для них існують спеціальні покриття із стабілізаторами кольору і поглиначами ультрафіолету.

Не всі природні фактори шкодять рукам.

Наприклад, солона морська вода дуже корисна для нігтів, тому одне з популярних і перевірених народних засобів для зміцнення нігтьової пластини – це ванночки з морською сіллю. Однак оздоровчий ефект можливий тільки тоді, коли нігті не приховані шаром лаку. Тому перед поїздкою на море рекомендується відмовитися від нарощування нігтів, фарбування їх лаком та інших операцій по «декоруванню» нігтьової пластини. Нігті бажано коротко постригти, і тоді до кінця відпочинку ви помітите, що вони відросли швидше звичайного, а нігтьова пластина стала рівною, блискучою і здоровою.

Проте зловживати «морськими ваннами» не слід. Постійні і тривалі контакти з морською водою призводять до вимивання кальцію з нігтьової пластини, тому після кожного походу на пляж руки потрібно ретельно вимити прісною водою, щоб видалити надлишок солі. Необхідно також користуватися сонцезахисними засобами і зволожуючими маслами для нігтів.


Check Also

Привітання з днем Святого Миколая. Корисна підбірка

Святого Миколая люблять всі діти і чекають його не менш Санта Клауса. Саме він є …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *