Home / Макіяж / Як правильно робити літній макіяж – особливості

Як правильно робити літній макіяж – особливості

Літо. Час, коли особливо хочеться виглядати  гарно і свіжо. Час, коли хочеться скинути з себе теплий і громіздкий одяг разом з товстим шаром макіяжу на обличчі. Але як тоді виглядатиме без нього красиво і ефектно? Для цього існує спеціальний літній варіант макіяжу. Легкий, повітряний, а найголовніше непомітний літний макіяж, зробить вас завжди красивою і природною. При цьому ніхто не здогадається, що це-косметика. Як правильно робити літній макіяж  поговоримо далі.

Як правильно робити літній макіяж

Як правильно робити літній макіяж - особливості

У літній період представницям прекрасної статі варто перейти на використання більш легких тональних текстур: матуючі муси, крем-флюїд з тонуючим ефектом, ВВ креми.

При виборі засобу перевагу варто віддавати продуктам з сонцезахисним фактором.

Вся косметика повинна бути легкою, майже невагомою. Щільні, жирні текстури краще відкласти для осінньо-зимового періоду.

Як ніколи доречні бронзатори, які додадуть вашій шкірі легкий ефект засмаги.

Актуальний легкий контурінг з використанням пудрових текстур.

Ефект омбре тепер в моді не тільки на волоссі: в косметичних лінійках у різних фірм ви без зусиль зможете знайти засоби для губ і очей призначені для його створення.

Для того, щоб нанести гарний літній макіяж, потрібно правильно підібрати косметичні засоби:

Тональний крем. Найкраще підійде тональний крем на водній основі. За своєю структурою він легкий, добре вбирається в шкіру, при цьому не забиває пори і не тече. Підбирати тон потрібно з урахуванням кольору засмаги на обличчі.

Пудра. Колір пудри вибираємо такий, щоб він збігався з кольором тональної основи. Якщо врахувати, що влітку на обличчі з’являються надлишки шкірного жиру, то краще всього вибирати велику, розсипчасту пудру. Це дозволить закріпити літній макіяж і надати шкірі здоровий, оксамитовий вигляд.

Олівець і тіні. Олівець застосовується в тому випадку, коли у вас тонкі брови. Якщо ж у вас брови густі- краще скористатися тінями. Колір олівця або тіней підбираємо під колір волосся, можна на один тон темніше.

Рум’яна. Рекомендуються компактні, сухі суміші, бажано матового кольору. Це дозволить уникнути жирного блиску, особливо в області щік і чола.

Туш. Підбирається з урахуванням водостійкості. Для денного літнього макіяжу підійде туш коричневого кольору, а для вечірнього- кольорова або чорна.

Помада. У денний час краще всього використовувати ніжні, натуральні відтінки помади з зволожуючим, гігієнічним ефектом.

Тепер, після того як ми визначилися з вибором косметики для літнього макіяжу, можна приступати безпосередньо до самого макіяжу. Важливо лише дотримати всі покрокові етапи і правила по догляду за шкірою і нанесення макіяжу.

Як правильно робити літній макіяж? Поетапна техніка нанесення

Етап 1-й. Зволоження й очищення шкіри

Перш за все шкіра повинна дихати і мати свіжий і здоровий вигляд, тобто спершу її потрібно очистити і зволожити. Для цієї процедури необхідно запастися гелями і лосьйонами на основі лужних елементів.

Луг дозволить легко відкрити пори обличчя і прибрати залишки попереднього макіяжу. Також нормалізувати шкіру і позбавитися від надлишків накопиченої рідини в порах вам допоможуть пілінг засоби. Ця процедура не займе у вас багато часу і сил. Застосовується 1 -2 рази на тиждень.

Якщо у вас немає достатніх коштів і часу для того, щоб придбати всю цю косметику в магазині, то можна приготувати її в домашніх умовах. Рецепти приготування її дуже прості, а ефективність-100 відсотків. Достатньо раз на тиждень підживлювати свою шкіру маскою з кисломолочних продуктів, овочів або суміші яйця з лимоном. Вранці вмивайтеся настоєм ромашки, шипшини, петрушки та інших трав.

Етап 2-й. Основа під літній макіяж

Основні функції тональної основи-це захист шкіри обличчя від зовнішнього впливу навколишнього середовища, якщо взимку це захист від морозу, то влітку-від ультрафіолетових променів. Вибираючи в магазині тональний крем, враховуйте, що в перші місяці літнього сезону рекомендується застосовувати крем з максимально високим показником S P F.

Але вже через кілька днів можна змінити на тональну основу з меншим показником ультрафіолетового опромінення. Цим самим ми добиваємося щоб відтінок тонального крему відповідав кольору вашої шкіри, у міру її потемніння від сонячних променів. Щоб уникнути жирного блиску на обличчі, наносимо тонкий шар розсипчастої пудри. Вона має легку структуру і в спекотні дні не заб’є пори.

Етап 3-й. Очі в літньому макіяжі

Ви будете приємно здивовані, але в літньому сезоні 2019 всі косметологи радять звернути увагу на маслянисті і рідкі тені- олівці. Вони пояснюють це тим, що сухі тіні легко змиваються водою, тому похід в басейн або на пляж вам не підійде.

З іншого боку, коли немає контакту з водою, можете сміливо користуватися  олівцями- тінями. Якщо більш детально описувати як правильно робити літній макіяж  очей, то це буде виглядати таким чином:

Наносимо базове обведення на верхні і нижні повіки очей. Тобто наносимо праймер.

Набираємо невелику кількість темного пігменту на кисть для тіней і акуратно затемнюємо куточки верхньогої рухомої  повіки. Плавними рухами розиушовуємо по складкам, домагаючись рівномірності в кольоровій гамі. Таким же способом невелику кількість темного пігменту наносимо і на нижню повіку.

Підійшла черга для більш світлого відтінку. Його наносимо плоскою кистю для тіней на верхню повіку, поверх вже нанесеного раніше темного, а потім злегка в підбрівне місце. Розтушовуємо.

Висвітлюються нижню нерухому повіку білим олівцем.

Проводимо чорним або кольоровим олівцем стрілку від внутрішнього куточка до зовнішнього в зоні верхньої повіки.

Етап 4-й. Губи влітку

У літньому варіанті макіяжу основний акцент робиться на губи. Вони повинні бути яскравими і соковитими, як стигла вишня. Новомодні візажисти радять придивитися до губних помад зі стійким зволожуючим ефектом.

Літня помада для губ, так як і інші косметичні засоби, повинна містити захисний шар від палючого сонця і вітру. Інакше вони будуть виглядати потрісканими і непрезентабельними. Завершальним штрихом літнього макіяжу буде трохи блиску. Вдень це можуть бути відтінки натурального кольору-персиковий, перламутровий, злегка рожевий. Вечірній варіант макіяжу для літа-це більш насичений колір.

Етап 5-й. Брови

На загальному тлі брови не повинні сильно виділятися, якщо звичайно ви не жителька Індії. Припустимо у вас брови самі по собі густі від природи, тоді можна їх злегка підправити, надати потрібну форму за допомогою тіней.

Тонкі брови зажадають деякого коректування олівцем. Потрібно надати їм більший обсяг і густоту. При цьому уникайте чітких ліній. Не яскраво виділені штрихи з імітацією ваших  волосків. Обов’язково, перед нанесенням макіяжу переконайтеся, чи зайві волоски ніде не стирчать. Регулярно прибирайте їх пінцетом.

Етап 6-й. Вії

Туш для вій краще всього вибирати водостійку. Спеціальна, водонепроникна фарба захистить ваші очі і вії від випадкового потрапляння на них вологи або води. Великою популярністю зараз користуються накладні вії. Звичайно для відпочинку це зручний варіант.

У будь-який час дня чи ночі вони виглядають бездоганно, але врахуйте, що при намоканні вони склеюються і ви ризикуєте їх втратити в самий пікантний момент де-небудь на пляжі або на вечірці.

Літні колекції макіяжу

Багато фірм випускають до літнього сезону лімітовану лінійку косметичних продуктів, задаючи таким чином певний напрям в макіяжі або ж створюючи щось нове, але відповідає сучасним тенденціям.

Найбільш популярними і затребуваними є літні колекції макіяжу від таких фірм, як Chane, Dior, Guerlain, Giorgio Armani, Dolce & Gabbana, Lancome, Givenchy. Косметичні марки стежать за регулярним виходом сезонних колекцій, підтримуючи тим самим інтерес до бренду і його статус на ринку.

Як правильно робити літній макіяж за кольором волосся і очей

Кожна дівчина індивідуальна і при створенні образу повинна враховувати свої особливості, щоб грамотно підкреслити достоїнства і відвести увагу від недоліків.

Відмінності в зовнішньому вигляді присутні в усьому: у одних смаглява шкіра, у інших світла, у когось на обличчі ластовиння, різний колір очей і волосся. Одні кольори підходять брюнеткам, але не підходять блондинкам, інші підійдуть шатенкам з блакитними очима, а руденьким з зеленими очима не підійдуть. Щоб трохи прояснити ситуацію,як правильно робити літній макіяж ,  розберемо кольори і відтінки за кольором волосся і очей.

Блондинки

Вам підійдуть ніжні і спокійні тони: в цьому році будуть актуальні пастельні, блідо-рожеві тони, персикові, бузкові, відтінки фіолетового і сірого кольору, бежеві і навіть білі тіні. Модниці, які в захваті від насичених і соковитих кольорів, можуть замість стандартної чорної туші скористатися кольоровою: зеленою, синьою, фіолетовою або рожевою, – в поєднанні з олівцем, тієї ж колірної гами.

Блондинкам з карими очима дуже підійде поєднання золотистого з рожевим, плюс легке підведення нижньої повіки малахітовим олівцем.

Блакитнооким дівчатам і дівчатам з сірими очима більше підійдуть салатові і холодно-рожеві відтінки.

Якщо на вашій шкірі вже присутня  літня засмага, то вам варто скористатися більш насиченими відтінками косметики: золотистою, охра, кавовою або червоно-ліловою гамою. Легкий блиск ніжних рожевих і коралових відтінків доповнить ваш образ.

Прийнято вважати, що чим світліше волосся і шкіра, тим ніжнішими повинні бути відтінки макіяжу.

Шатенки

Для денного макіяжу вам підійдуть бежеві, персикові і оливкові кольори. Рум’яна вибирайте теплих відтінків. Туш краще наносити тільки одним шаром, щоб залишити вії натуральними і легкими. Губи можна зробити більш чуттєвими за допомогою помади або легкого блиску в рожевих теплих тонах.

Якщо ж ви зібралися робити вечірній макіяж, то скористайтеся мідними, золотими або бронзовими відтінками – вони дуже актуальні. Очі підкресліть підведенням: точність і графічність є перевагами дівчат-шатенок. Помада для вечірнього виходу може бути як вишневого кольору, так і всіх відтінків коричневого.

Для гармонійного образу, як правильно робити літній макіяж, всі складові повинні бути або в теплих тонах, або в холодних.

Брюнетка

Темне волосся задають певний тон, тому в макіяжі краще використовувати більш темні і насичені відтінки: світлі тони будуть бліднути на контрасті з кольором волосся. Для вас будуть актуальні такі кольори: фіолетовий, коричневий, мідний, бежевий.

Денний образ повинен бути легким: ніжні відтінки тіней при контрастному підведенні для очей. Помаду можна підібрати яскравого кольору, наприклад, обліпихового або скористатися засобом з ефектом омбре як в новому продукті Ombre3 Lipstick від Artdeco.

Вечірній макіяж брюнеток повинен бути розкішним. Для карих очей вибирайте тіні благородних коричневих відтінків або ж виразно-чорних. Для світлих очей слід використовувати більш світлий колір тіней – бежевий, кремовий, відтінки коричневого. Завершіть ваш макіяж очей підведенням і тушшю. Для рум’ян підійдуть коралові або темно-персикові тони.

Помаду наносьте після завершення макіяжу, так ви не переборщите з кольором і зможете правильно підібрати відтінок.

Руді

Шкіра у власниць рудого волосся найчастіше тонка, світла, майже порцелянова, тому і тональні засоби варто підбирати дуже легкі, зовсім непомітні. Найчастіше в лінійці продуктів це буде тональний крем кольору слонової кістки.

Якщо у вас теплий підтон шкіри, що частіше буває у власниць карих або зелених очей, то у виборі рум’ян варто зупинитися на теплих відтінках, таких як: кораловий, абрикосовий, рудувато-коричневий, теракотовий, персиковий.

Якщо ж у вас бліда, майже порцелянова шкіра без веснянок, що буває у дівчат з блакитними або сірими очима, то вам більше підійде пастельна гамма рожевих або персикових відтінків рум’ян.

При світлій шкірі користуватися бронзаторами варто вкрай обережно. В основному підтон бронзуючи засобів червонуватий або рудуватий і на вашій шкірі буде виглядати дивно і зовсім неприродно.

Колірна гамма тіней – всі відтінки коричневого, зелений, рожевий, фісташковий, відтінки фіолетового. Якщо ви віддаєте перевагу більш стриманим кольорам, то для вас будуть актуальні бежеві тони, золото, кавовий, хакі, коньячний і колір Таупо.

Особливо треба звернути увагу на те, що туш краще вибирати шоколадного кольору: чорна може виглядати досить грубо в такому легкому образі.

Помаду можна вибирати як яскравих, так і приглушених тонів. Головне, щоб все поєднувалося між собою. У повсякденному макіяжі можна використовувати персиковий або теплий рожевий блиск для губ.

Для вечірнього макіяжу підійдуть всі перераховані вище кольори тільки в більш насичених, глибоких і яскравих варіантах.

Не варто боятися червоного кольору помади: він може бути прекрасним доповненням до вашого макіяжу! Варто тільки врахувати, що помада повинна бути або темнішого, або світлішого кольору від вашого волосся.

Як правильно робити літній макіяж в техніці «Стробінг»

Стробінг / Strobing – модна зараз техніка макіяжу, якою користуються більшість зірок Голлівуду, але її з легкістю можна повторити і в домашніх умовах самій. Дана техніка підходить для повсякденного використання і відмінно вписується в тенденції літнього макіяжу.

Готуємо шкіру до нанесення макіяжу:

Серветкою протираємо обличчя, потім протираємо обличчя тоніком і наносимо легкий зволожуючий крем. Чекаємо поки засіб вбереться.

В якості основи використовуємо праймер для макіяжу, який підходить вам і вашій шкірі.

Наносимо легкий тональний крем.

Наносимо консилер.

Злегка профарбовуємо брови олівцем для брів або тінями. Наносимо для фіксації волосків спеціальний гель для брів.

Тінями на кілька тонів темнішого кольору шкіри профарбовуємо складку верхньої повіки і ретельно розтушовуємо.

Малюємо акуратні стрілки і злегка їх розтушовуємо.

Найголовніше в техніці «Стробінг» – свіжа і сяюча шкіра, тому в якості завершального етапу підкреслюємо всі виступаючі частини обличчя кремовим хайлайтером.

Наприклад, Master Strobing від Maybelline New York: надбрівний простір, під брову, верх вилиць, центр чола, галочка над верхньою губою, підборіддя і спинка носа.

Так як влітку найчастіше ми носимо відкритий одяг, то не варто забувати про нанесення хайлайтера і на ключиці. Лінії повинні бути добре розтушованими, так ефект світіння буде виглядати максимально природно.

Для посилення ефекту поверх кремового хайлайтера наносимо пудру з ефектом сяйва, наприклад, Mary-Lou Manizer від theBalm, тільки на цей раз більш локально і чітко.

Наносимо легкий шар пудри для закріплення макіяжу і матування т-зони.

Ретельно профарбовуємо  вії.

На завершення фарбуємо губи легким блиском або неяскравою  помадою.

Ще одна особливість даної техніки – макіяж без контурування. При бажанні ви, звичайно, можете підкреслити вилиці скульптуруючою  пудрою, але це вже буде не класичний стробінг.

На цьому відео ви можете більш детально ознайомитися з цією технікою макіяжу.


Check Also

Перманентний макіяж – корисна підбірка

Перманентний макіяж – корисна підбірка

Перманентний макіяж – один з популярних засобів сучасної естетичної косметології. Виконується з використанням натуральних пігментів-барвників, …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *