Home / Маски для обличчя / Як працює розпарювальна маска для обличчя?

Як працює розпарювальна маска для обличчя?

Про що може розповісти красива і квітуча шкіра обличчя? Про те, що організм людини функціонує нормально, а за шкірою правильно доглядають. Погіршення екологічної обстановки, стреси і вікові зміни не найсприятливішим чином позначаються на стані епідермісу. Повернути йому сяйво і свіжий вигляд допоможе розпарювальна маска  для обличчя.

Для чого потрібна розпарювальна маска  для обличчя

Як працює розпарювальна маска для обличчя

Розпарювання шкіри є обов’язковим елементом її очищення. Під дією високих температур розкриваються пори, епідерміс залишають залишки бруду, макіяжу і ороговілі клітини. Очистити пори від гнійного вмісту – прищів і вугрів можна тільки після цієї процедури. Напевно багато хто помічав, що простіше видавити вугор після прийняття ванни, а не в звичайний час, коли шкіра знаходиться в спокійному стані.

Як діє на обличчя  розпарювальна маска?

Її активні елементи діють дбайливо і акуратно. Під впливом тепла на шкірі створюється парниковий ефект, який виступає каталізатором всіх обмінних процесів, що відбуваються в клітинах.

Створюваний нагрів є найбільш оптимальним для шкіри, без ефекту випалювання. Розширення судин призводить до нормалізації кровотоку і розсмоктуванню бляшок і тромбів.

Клітини збагачуються великою кількістю кисню, а це покращує колір обличчя;

Прискорюється синтез колагенових волокон. Епідерміс набуває велику еластичність і гладкість;

Розкриті пори дозволяють діючій речовині проникати глибоко всередину і виштовхувати забруднення на верх.

Розпарювальна маска  для обличчя: способи і правила

Як можна розпарити обличчя перед маскою? Якщо мова йде про застосування розкриваючої пори маски, то достатньо буде просто вмитися тепленькою водою з використанням звичного засобу для вмивання і нанести склад на обличчя. Альтернативою такому способу виступають парові ванночки.

У кожному салоні краси є спеціальний агрегат, покликаний нагріти обличчя  за допомогою пари для проведення подальшої чистки. Вдома  можна просто закип’ятити воду в каструльці, почекати, поки пройде сильний, пекучий пар і схилитися над нею. Посилити її ефективність дозволять лікарські трави та ефірні масла.

При жирній шкірі можна використовувати траву чебрецю і масло лимона.

При нормальній шкірі – трави кропиви, лаванди, шавлії і витяжку розмарину, а сухій шкірі користь принесе відвар цвіту липи і ромашки. З масел краще вибрати витяжку винограду і троянди. Якщо у вас немає бажання сидіти над каструлькою, ви можете поставити цілющий відвар поруч з ліжком, заздалегідь вирізати з бавовняної тканини маску з прорізами для очей і, змочивши її у відварі, накласти на обличчя. Повторювати процедуру у міру охолодження тканини.

Розпарювальна маска  як виробництва будь-якої косметологічної фірми, так і приготованої самостійно дає можливість отримати обличчя без проблем.

Останній варіант кращий, тому всі інгредієнти маски будуть повністю натуральними, без будь-яких хімічних добавок.

Крім того, в них не буде консервантів, що збільшують термін придатності, адже приготовленим складом ви намастите на обличчя  відразу ж після замішування. Підбирати інгредієнти можна на свій розсуд, враховуючи тип шкіри, але перед застосуванням краще провести тест на чутливість, щоб уникнути непотрібних проблем зі шкірою.

Ніколи не проводьте цю процедуру при пошкодженнях епідермісу, таких як рани, порізи, виразки, алергічні висипання. Інакше можна тільки погіршити свій стан. І не тримайте маску на обличчі довше покладеного часу: свій ефект вона надасть і так, а от якщо затягнути її знаходження на шкірі, можна домогтися тільки того, що обличчя  охолоне, пори закриються і вам доведеться починати все спочатку.

Розпарювальна маска  для обличчя: рецепт приготування

Велике поширення отримала розпарювальна маска  для обличчя  з соди і вівсянки.

Для її приготування 1 ст. л. попередньо перемелених вівсяних пластівців необхідно добавити 0,5 чайної л. соди і влити молока або води рівно стільки, щоб отримати консистенцію кашки.

Розпарювальна маска  намащується на шкіру на 25 хв., а далі споліскується і виконуються подальші заплановані процедури. Якщо таких не передбачено – нанести крем.

При будь-якому типі шкіри можна робити медово-яєчну розпарювальну маску  для обличчя вдома: відокремити від білків 2-х яєць жовтки і розтерти їх з 3 столовими л. меду. Суміш підігріти і нанести на лоб, вилиці, підборіддя і ніс на чверть години. Далі змити водою.

З проблемною шкірою обличчя  впорається цинковий склад: у 1 столову л. цинкової мазі добавити 1 чайну л. порошку білої глини.

Все перемішати і добавити трохи огіркового соку, щоб розпарювальна маска  стала рідшою і легше наносилася на обличчя. Покрити його, уникаючи чутливої області навколо очей, витримати чверть години і сполоснути водою комфортної температури.

Розпарювальна маска  для шкіри обличчя використовується не частіше 1 разу на сім днів взимку і 2 разів влітку.


Check Also

Перепелині яйця – користь, шкода, норма вживання

Перепелині яйця  вживали ще в Стародавньому Єгипті – згадки були знайдені археологами в папірусах єгиптян. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *