Home / Твоя краса / Жіночі груди / Як позбутися розтяжок на грудях ефективно

Як позбутися розтяжок на грудях ефективно

Усі жінки хочуть мати красиву шкіру грудей, що власне зовсім не дивно і нормально. Найбільшими перепонами шкіру грудей псують розтяжки, які є у більшості жінок. Розтяжки з’являються через надмірно різке зниження або набір ваги. У більшості випадках  розтяжки з’являються після пологів або годування. Природно, в такій ситуації жінки починають шукати найбільш ефективні засоби, як  позбутися розтяжок на грудях назавжди.

Як позбутися розтяжок на грудях

Як позбутися розтяжок на грудях ефективно

Сьогодні є безліч косметологічних,та лікарських препаратів, які допомагають видаляти і запобігати появі розтяжок. Найбільш ефективними засобами є олії, а саме лимонна, мигдальна, лляна, апельсинова. Вам потрібно вибрати будь-яку з зазначених олій і систематично втирати її в шкірний покрив щоб позбутися від розтяжок на грудях.

Як позбутися розтяжок масажем

Масаж грудей є одним з найбільш важливих процесів догляду за своїм тілом і способом як позбутися розтяжок на грудях. Так як він покращує кровообіг, підтягує м’язи, покращує відтік лімфи. Для усунення розтяжок найкраще підходить Даоський і Мануальний масаж.

Даоський масаж щоб позбутися від розтяжок проводять таким чином: потрібно взяти груди в долоню і зробити пару обертальних рухів, у напрямку від плеча до центру, а після потрібно обхопити молочні залози долонями і зробити пару натискань на видиху.

Мануальний масаж проводять у кілька етапів. Спочатку готують груди за допомогою легких кругових рухів, потім  кінчиками пальців починають гладити груди в напрямку від сосків. Далі потрібно перейти до основної частини масажу, взяти груди в долоню, а другою рукою робіть легкі удари по руці. Потім так само тримайте груди в долоні і виробляєте коливальні рухи від соска до плеча. Завершити масаж потрібно легким погладжуванням. Само собою, бажано довірити проведення масажу фахівцям, оскільки вони більш якісно зроблять процедуру і підберуть методику враховуючи індивідуальні особливості людини.

Як позбутися розтяжок на грудях фізкультурою

Корисно поєднувати всі вищевказані заходи з фізичними вправами, оскільки це прискорить отримання результату,

Найкраще підходить плавання, але якщо такої можливості у вас немає, то просто пройдіть спеціальний курс у фітнес центрі або виконуйте вправи самостійно. Щоб перейти до основної частини заняття потрібно спочатку добре розігріти м’язи тіла, для цього потрібно зробити пару поворотів плечима, головою, зробити нахили і так далі. Тепер переходимо до основних вправ.

Перша вправа. Потрібно підійти обличчям до стіни, обперется про неї руками і зробіть десять штовхальних рухів в стіну.

Друга вправа. Встаньте рівно, добре притиснувши долоні до тіла, а після спробуйте з’єднати свої лопатки. Вам слід зробити вісім підходів по десять секунд кожен.

Третя вправа. Потрібно з’єднати перед собою долоні і спробувати сильно їх здавити, робіть це вісім разів по п’ять секунд.

Четверта вправа. Вам потрібно стати спиною до стіни і зробити сто рухів імітуючи плавання брасом.

Вправи можуть не дати необхідний вам результат. У разі, якщо якась методика не дає результат, то пробуйте іншу, поки не знайдете свій метод.

Як позбутися розтяжок на грудях водними процедурами

Як відомо, холодний душ покращує кровообіг і зміцнює судини, що в свою чергу допомагає шкірі стати більш пружною і еластичною щоб потім не турбуватися про те як позбутися розтяжок на грудях. Необхідно виконувати процедуру круговими рухами, розпочинаючи  з правої, по кілька хвилин. Проводять цю процедуру щодня. Не варто збільшувати тривалість процедури, оскільки можна застудити груди і викликати різноманітні запальні захворювання, а не позбутися від розтяжок на грудях.

Крім того щоб позбутися від розтяжок на грудях, можна обтирати груди за допомогою маленьких шматочків льоду, ця процедура дає ефект ліфтингу, що прискорює процес усунення розтяжок.

Допомагає так само і обтирання мокрим рушником. Вам потрібно змочити рушник в звичайній воді, а потім розтертиним груди. Після потрібно взяти сухий, підігрітий рушник і обсушити груди.


Check Also

Вправи для підтяжки грудей – дієві

Вправи для підтяжки грудей  допомагають знайти гарні груди правильної форми, а це мрія будь-якої жінки. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *