Як позбутися чорних цяток на обличчі?
До яких косметичним засобам, процедурам вдатися, щоб вони зникли раз і назавжди? Раніше вважалося, що чорні цятки (крапки), як целюліт, з якими не можна впоратися, вони данина жіночого організму. Сьогодні погляди на особливості жіночої шкіри переглянуті.
Шкіра потребує постійного очищення. Позбутися від чорних цяток краще в салонах краси: в руках фахівця шкіра набуде красу за короткий термін і без шкоди і ускладнень.
Гліколевий пілінг
Багато салонів краси пропонують послугу, як позбутися чорних цяток. Однією з таких процедур є гліколевий пілінг. Лікування полягає в наступному: на шкіру наноситься розчин гліколевої кислоти, який володіє знезаражувальною і пом’якшуючою дією. Після цього на обличчі пацієнт тримає кілька хвилин гліколеву маску. Гель відкриває пори, послаблюючи зв’язки між поверхневими клітинами, очищаючи сальні протоки. В кінці процедури маска змивається за допомогою спеціальних розчинів. Очищення на основі гліколевого пілінгу м’яке, не травмує шкіру.
Запалення і пілінг
Чи можна проводити процедуру, щоб позбутися чорних цяток, якщо на обличчі є вогнище запалення? Якщо мова йде про гліколевий пілінг, то це не тільки не протипоказано, але потрібно робити. Пілінг на основі гліколевого гелю хороший і в якості профілактики запальних процесів. У методу майже немає протипоказань і ускладнень. Єдине побічна дія – виникнення невеликих почервонінь. Після процедури щоб уникнути серйозних наслідків не можна перебувати на сонці протягом 2-х тижнів. Курс лікування може становити 6-10 тижнів.
Відвідувати косметолога потрібно не частіше 1 разу на тиждень, інакше шкіра агресивно сприйме більш активне втручання в її середовище. До більш щадному режиму лікування відноситься: 2 процедури 2 рази на місяць протягом півроку. Поступове поліпшення стану шкіри дозволяє убезпечити себе, ніж при більш інтенсивному курсі.
Інші салонні методики
Які ще салонні методики можна взяти на озброєння тим, хто вирішує, як позбутися чорних цяток? У боротьбі з вуграми застосовуються різні види чисток, які полягають в глибокому очищенню з подальшим нанесенням протизапальних препаратів. Чищення можна проводити 1 раз в 3-5 тижні, також як і дезінкрустація. Але цими процедурами краще не зловживати, так як вони вважаються більш травмуючими. Звичайно, ніяка салонна процедура не позбавить від проблеми вугрів за один раз. Дівчина повинна здійснювати правильне лікування вугрів, очищати свою шкіру день за днем, щоб уникнути подальшого повторення хвороби.
Як позбутися чорних цяток на обличчі в домашніх умовах
Позбутися від чорних цяток можна за допомогою спеціальних масок і скрабів, що випускаються сьогодні спеціально для вирішення даної проблеми. Відмінні препарати, в складі яких гліколева кислота, з маслом чайного дерева. Можна готувати домашні маски і тоніки. Наприклад, йогуртова маска. Після очищення обличчя косметичними вершками, нанесіть на обличчя натуральний йогурт на 20 хвилин, потім змийте. В кінці процедури зволожите кремом. Маска зводить до мінімуму ризик виникнення вугрів, заспокоює шкіру. Також варто спробувати желатинові маски від чорних цяток: рецепти, які дійсно допомагають.
Найпростішим саморобним тоніком буде дистильована вода з декількома краплями лимонного соку. Ним можна користуватися кожен день, тільки не переборщіть з лимоном (шкіру не повинно щипати). Правильний раціон – важлива умова стану шкіри. До появи чорних цяток веде зловживання жирним, солодким, копченим і смаженим.
Правильне харчування
Не потрібно мучити себе дієтами. Харчуватися потрібно 4-5 разів на добу. Їсти можна все, але правильно. Ранок можна починати з сирних продуктів, каш. Обід – фрукти, потім м’ясо, риба чи курка. Краще, якщо вони будуть приготовані у фользі в духовці. Протягом дня потрібно споживати більше інжиру, кураги, родзинок, яблук. В якості вечері підійдуть фруктові салати, висівки з медом, йогурт.