Home / Макіяж / Як підібрати туш? Підбираємо туш правильно!

Як підібрати туш? Підбираємо туш правильно!

Майстерно накладений макіяж з легкістю перевтілить будь-яку дівчину. Але що для цього потрібно? Напевно кожна пані хотіла б стати власницею глибокого погляду і шикарних вій. Але, на жаль, не у всіх від природи є бажані якості, тому на допомогу приходить туш для вій. Кому б не хотілося бачити у своїй косметичці таку туш, яка і обсягу додасть, і подовжить, і підкрутить вії, та ще й здатна не розтікатися, навіть якщо захочеться поплакати? Оскільки часто навіть самі рекламовані види туші не мають усіх властивостей, або викликають алергічну реакцію, не виправдовуючи очікування.

Як підібрати туш?

Як підібрати туш, яка підійде особисто Вам? Для початку потрібно з’ясувати, на які види ділиться дана продукція.

Звичайна туш

Вона ж неводостійка, робить вії темнішими, є більш делікатною і без труднощів змивається. Неводостійка туш за своїм складом схожа на фарбу на водній основі. Недолік її в тому, що потрапляти під дощ, плавати або плакати не можна, інакше брудних патьоків не уникнути.

Водостійка туш

Містить в собі елементи воску тваринного характеру, мінеральний віск, барвники, полімери, водовідштовхувальний розчинник, смоли. Всі вони дозволяють макіяжу залишатися чудовим, не розтікатися при появі сліз, навіть під час купання. Головний недолік в тому, що водостійка туш дуже обтяжує вії, а складові компоненти розчиняються в жирах. Тому процес зняття такої туші не обійдеться без спеціального лосьйону або молочка, при цьому займе чимало часу. Через «агресивні» препарати даний вид не підійде власницям чутливих очей. Для них можна придбати спеціальну туш, яка не викликає подразнення слизової, що зводять до мінімуму запалення.

Вітамінізована туш

Також існують вітамінізовані туші, які завдяки корисним речовинам, забезпечують належний догляд, захищають від зовнішнього середовища і запобігають ламкості.

Об’ємна туш

Крім основних різновидів, туш може бути з додатковими ефектами. Наприклад, об’ємна туш робить вії пухнастими і густими, за рахунок огортання їх плівкою, має щільну консистенцію і густу щіточку.

Подовжуюча туш

Візуально «нарощує» вії, завдяки вмісту на щіточці дрібних спіралеподібних частинок.

Підкручуюча туш

Підкручуюча туш з вигнутою щіточкою ретельно загинає краї вій, після чого спеціальна формула закріплює цей ефект.

Враховуючи всі тонкощі, можна визначити, що якщо Ви власниця густих та довгих вій – ідеальним буде вибір підкручуючої туші, коротких і густих – подовжуючої. Якщо ваші вії довгі, але рідкі – об’ємна туш додасть необхідного лоску, а якщо вії короткі і тонкі врятує подовжуюча і об’ємна туш з рідкою щіточкою. При цьому вибираючи необхідну частину косметики, слід звернути увагу на її вигляд: туш по консистенції має бути кремоподібною, а при проведенні щіточкою по шкірі повинні залишатися рівні смужки без грудочок. У такому випадку Ви придбаєте дійсно корисний товар, який виправдає очікування.
І не забувайте до перетворення обличчя підходити комплексно.
Будьте чарівні, дорогі панянки!


Check Also

Літній макіяж 2019 року. Тенденції правильного макіяжу

Макіяж дозволяє дівчатам самовиражатися, прикрашати себе, прикрашати собою світ, як і одяг, як спосіб життя, …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.