Home / Твоя краса / Догляд за волоссям / Як підібрати зачіску – за формою обличчя, по фігурі, типу волосся

Як підібрати зачіску – за формою обличчя, по фігурі, типу волосся

Як підібрати зачіску – найчастіше питання надзвичайної важливості, адже волосся для представниць прекрасної половини людства володіють практично магічними властивостями. Дивлячись щодня в дзеркало, ми намагаємося спорудити на голові щось особливо привабливе і стильне. Цей процес не такий уже простий, як може здатися на перший погляд, для цього існує цілий ряд умовних правил, дотримання яких має вагоме значення для створення бажаного образу, а тому навіть найменша помилка може призвести до негативних результатів.

Як підібрати зачіску безпомилково

 Для створення стильного і привабливого зовнішнього вигляду потрібно усвідомити важливість правильного вибору зачіски, зокрема, необхідно розуміти такі моменти:

Краса – це всього лише правильне співвідношення пропорцій, тому навіть найпривабливіші риси обличчя можна врівноважити укладанням або навіть показати їх з найкращої сторони, зробивши своєрідною родзинкою. Про це свідчать численні телепередачі з перевтілення і голлівудські діви, багато з яких зовсім не є еталоном краси, але, тим не менше, мають цілі армії шанувальників.

Як підібрати зачіску - за формою обличчя, по фігурі, типу волосся

Як підібрати стрижку  правильно? За допомогою зачіски можна не тільки додати привабливості, але і скинути пару-трійку років і навіть більше. Вміле поєднання пропорцій прикрасить і додасть молодості.

Укладання здатне напоказ виставити характер своєї власниці, її емоційний настрій. Саме з цієї причини, кожна жінка в період депресії або стресового стану відправляється до стилістів за змінами і по магазинах у пошуках нового стилю.

Існує величезна кількість варіацій зачісок, що дозволяють виглядати по-різному практично кожного дня. Будь-яка жінка, як істота дуже цікава, ні за що не дозволить собі втратити такий шанс і не «провести на собі досліди», які можуть часом приводити не просто до відмінних, а до приголомшуючих результатів.

За допомогою стильної стрижки або укладання можна продемонструвати всім оточуючим свої пізнання в сучасних трендах перукарського мистецтва – вміле фарбування, цікаві лінії, в загальному, все, що сьогодні від нас вимагає мода. Однак в даному випадку наполягаємо на слові «вміло», адже просте відтворення укладання з обкладинки журналу зовсім не свідчить про якісний результат, а може лише перетнути тонку грань між стильною оригінальністю і кричущим несмаком.

Так як же вибрати відповідну зачіску дівчині? Буде потрібно відштовхуватися відразу від декількох параметрів – форма обличчя, типажу фігури, вашого гардеробу. Можна зробити красиву голівку, а вставши з крісла, зрозуміти, що поєднання її з вашим зовнішнім виглядом в цілому погано поєднується. Отже, цільним повинен бути весь образ! Це стосується не тільки вашого зовнішнього вигляду, але навіть виразу обличчя.

Про це ми і поговоримо докладніше, розглянувши кожен окремий випадок. Адже ніхто не заважає вам експериментувати хоча б для того, щоб мати на прикметі кілька можливих варіантів на всі випадки життя.

Як підібрати зачіску за формою обличчя

Як підібрати стрижку  для круглого обличчя? Форма і типаж обличчя при виборі зачіски мають першорядне значення. Всі ми маємо свої відмінні риси, які можна назвати в якійсь мірі відхиленням від канонів краси. Однак багато жінок вважають за краще просто комплексувати з приводу свого круглого обличчя, носа з горбинкою, видатних щелеп і іншого. У той час, як можна всього лише підкоригувати свою зачіску, яка допоможе приховати непотрібне і підкреслити особливе. Навіть ідеально кругле обличчя стане візуально овальним, а ніс з негарною горбинкою перетвориться в красивий класичний грецький профіль. Необхідно навчитися знаходити баланс і самим створювати те, що не встигла створити природа.

Фахівці розглядають кілька стандартних форм обличчя, пропонуючи безсумнівно оптимальні варіанти як підібрати зачіску  для них:

Овальне – така форма належить справжнім щасливицям, тому що їм підійде будь-який можливий варіант, незалежно від довжини волосся і обраної стрижки.

Кругле – вимагає витягування спільних рис, що можна зробити за рахунок підняття верхівки, створення високих укладань. Допоможуть в цьому і асиметричні зачіски, а також чолка, які візуально подовжать обличчя. Бічні об’ємні укладання, навпаки, посприяють розширенню контура.

Прямокутне – власниці такої форми повинні переслідувати лише одну мету: скорочення довжини, з чим чудово впораються різноманітні локони, кучері, завитки з боків. Також можна зменшити лоб, опускаючи на нього чолку або кілька укорочених пасом.

Квадратне –  таке обличчя в першу чергу вимагає пом’якшення кутів і невеликого звуження за допомогою пасм і хвиль у бічних частин. Уникайте відкритих вушних раковин, а особливо прямих проборів, набагато цікавіше виглядатимуть жіночно, трохи недбале укладання.

Сердцевидне – баланс додається накрученими прядками, падаючими на лоб і щоки, особливо добре скрасить широку верхню частину бічна чолка.

Ромбоподібне – до такої форми обличчя підійде середня довжина волосся, проте необхідно намагатися не використовувати укладання із скрученими назад волоссям, таким чином, ви привернете зайву увагу до загостреної форми підборіддя. Вам підійдуть чолка, але не допустимі різноманітні пучки, хвости і прямі проділи.

Трикутне – принцип створення образу той же, що і для попередньої форми обличчя, необхідно згладжувати загострення. Допоможуть в цьому зачіски, що прикривають шию і з бічною чолкою, що приховує високе чоло. Також хорошим варіантом буде модна сьогодні зачіска пікс.

Стилісти відзначають, що нестандартна форма обличчя дає абсолютно незвичайні результати з правильно обраною зачіскою. Також можна відштовхуватися від різних частин обличчя. Наприклад, найвидатніша з них – ніс. Якщо він прямий і довгий, необхідно уникати гладко зачесаних локонів, віддаючи перевагу пишним укладанням з густою і довгою чолкою. Протилежні рекомендації можемо дати для кирпатих бешкетних дівчат. Дрібні риси обличчя стають дуже привабливими в обрамленні дрібних кучерів, в той час, як власницям плоского і широкого носа необхідно поекспериментувати з гладкими зібраними зачісками.

Ще одна надзвичайно важлива частина обличчя – це очі, які можна назвати головним козирем жінки. Широко поставлені очі трохи врівноважуються спускаючими хвилями локонів, а при необхідності збільшити відстань між близько посадженими очима можна за допомогою додання пишності в скроневих областях і гладких пасом, покладених по щоках.

Ще один маленький секрет як підібрати зачіску: якщо ви вважаєте свою шию короткуватою, то виберіть коротку стрижку з пишним укладанням, оформивши окантовку трикутником, який візуально подовжить лінії.

Крім того важливо знати як підібрати зачіску  відповідно до свого зростання. Якщо ви маленького зросту, то не намагайтеся компенсувати його об’ємними зачісками і великими локонами, прикладом такого способу може служити знаменита «дика Роза», чию роль виконувала низькоросла Вероніка Кастро.

Найголовніше правило, як ми вже говорили, полягає в гармонійності. Блиск в очах, задоволення від усвідомлення своєї привабливості – ніщо більше не додасть вам шарму.

Залежність зачіски від типу волосся

Вибір зачіски дуже сильно залежить від типу волосся або просто від того, якими «ресурсами» ви володієте – густота і довжина волосся, а також їх структура. Розрізняють волосся тонке і густе, пряме і кучеряве. Розглянемо кожен тип докладніше.

Тонке волосся. Досить проблематичний типаж через велику кількість обмежень – вони не тримають об’єм, їх власницям не рекомендують ні короткі зачіски, ні довгі, які зможуть швидко перетворитися в тонкі бурульки, бідно обрамляючі голову. Для них ідеальним варіантом будуть стрижки середньої довжини з асиметричними пасмами. З них можна створювати найрізноманітніші образи, використовуючи безліч варіацій укладань. Якщо ж ви все-таки бажаєте мати гладку рівну зачіску, то скористаєтеся прийомом мелірування з забарвленням прядок в різні тони, яке візуально зробить волосся об’ємним. Враховуйте, що більш темні відтінки дозволяють досягти більш ефектного результату.

Густе волосся. Найоптимальніший варіант для укладань, адже для них підходять абсолютно будь-які модифікації, причому більшості щасливицям навіть не потрібні складні укладання. Але в разі, якщо доведеться створювати якусь складну святкову зачіску, то вам буде потрібно запастися терпінням. Стилісти не радять дівчатам з прямими густим волоссям робити дрібну завивку, тому що об’єм вийде надто пишним.

Кучеряве волосся. Як підібрати зачіску  до кучерявого волосся? Це зовсім не складно. Їх перевага полягає в тому, що при необхідності їх можна випрямити або обходитися тим, чим обдарувала природа. За допомогою мусу всі кучері легко укладаються в потрібному вам положенні, якщо ж ви хочете отримати більш крупні локони, то просто можна завити їх на бігуді. А далі все залежить лише від вашої фантазії.

Фахівці радять при підборі укладання враховувати напрямок росту волосся, завдяки чому укладання буде довше тримати свою форму. Якщо ваше волосся зовсім «вперте і неслухняне», можна відростити їх довжину, щоб тим самим погіршити і зробити набагато більш слухняним. Стан зачіски в більшій мірі залежить від стану волосся, за ними необхідно ретельно доглядати і регулярно наносити візити до перукаря.

Як підібрати зачіску для різних типів фігур

При виборі зачіски дівчатам необхідно відштовхуватися не тільки від форми обличчя і структури волосся, але і від всієї зовнішності в цілому. Звичайно, всі ці правила можуть здатися дуже складними, але ж результат буде коштувати витрачених зусиль. Всі жінки дуже різні, але все-таки існує кілька закономірностей, дотримуватися яких рекомендують досвідчені стилісти:

Стрункі дівчата невисокого зросту дуже привабливо виглядають з короткою стрижкою «під хлопчика». Довге волосся можуть створити ілюзію незрілості дами – такої собі маленької дівчинки, а не дорослої – впевненої в собі особи. Також вони можуть скористатися, завжди виглядаючиь елегантно і актуально, з подовженим каре або зачіскою боб.

Худорлявим високим дівчатам, навпаки, краще уникати короткого укладання, які зроблять голову маленькою, а весь образ дуже негармонійним. Пряме довге волосся також можуть негативно вплинути на зовнішній вигляд, тому що вони візуально витягають силует, краще укладати їх м’якими хвилями, що спадають на плечі.

Дівчата з значними і дуже жіночними вигинами тіла можуть підкреслити свої переваги і врівноважити пропорції довгим прямим волоссям. Якщо ж форми зовсім жіночні, то довге волосся, укладене локонами, допоможуть врятувати зовнішній вигляд, причому, чим вони довші, тим краще. Короткі стрижки категорично під забороною – вони створять мужоподібний образ.


Check Also

Місячний календар стрижки на лютий 2021 року детальний

З року в рік астрологи складають гороскоп для кожного знака Зодіаку, щоб ми не тільки …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *