Home / Твоя краса / Як отримати рівну засмагу?

Як отримати рівну засмагу?

У поняття здорової і природної краси традиційно входить натуральна бронзова засмага. Але рівна засмага виходить не завжди – зазвичай інтенсивно загоряють окремі частини тіла, а на інших шкіра темніє гірше.

Основні правила рівної засмаги

Як отримати рівну засмагу

Плямистий загар, почервоніле обличчя і облізлі плечі при абсолютно білих ногах – такий частий підсумок тижневого перебування на морі. Іноді це трапляється з причини гормональних змін в організмі, впливають на якість засмаги і порушення роботи органів, і занадто тонка і бліда шкіра. Неправильний догляд за шкірою до і після сонячних ванн також часто призводить до плямистої нерівномірної засмаги.

Перше, на що звертають увагу, збираючись вирушити на пляж, – підготовка шкіри до впливу сонця. Щоб засмага вийшла рівною, перед виходом з дому приймають душ, а за кілька днів до цього обробляють тіло скрабом. Прямо перед виходом на пляж краще не робити пілінг, так як шкіра стає незахищеною і занадто ніжною. Не проводять очищувальні процедури і протягом 2 тижнів після відпочинку на пляжі, щоб дати засмазі можливість добре закріпитися.

Шкіру змащують сонцезахисним кремом не безпосередньо на пляжі, а за 20-30 хвилин, так як діяти він починає не відразу. Крем для безпечної засмаги повинен відповідати типу шкіри. При цьому в перші дні радять використовувати засіб з більш високим ступенем захисту.

Після засмаги шкіра тіла часто пересихає і лущиться, в результаті облазить, і засмага виходить плямистою. Щоб цього уникнути, після кожного походу на пляж в догляд за шкірою включають зволожуючі засоби. До складу такого засобу може входити, крім зволожуючих компонентів, що підтримують водно-ліпідний баланс шкіри, пантенол.

Рівній та більш інтенсивному засмазі сприяє вживання в їжу певних продуктів для гарної засмаги – червоних і помаранчевих фруктів і овочів – моркви, гарбуза, абрикосів, помідорів.

Спеціальний догляд за шкірою до і після сонячних ванн також допоможе отримати рівну засмагу. Наприклад, деякі рослинні і ефірні масла для засмаги сприяють утворенню рівному і красивому відтінку шкіри.

Час сонячних ванн.

Найбільш рівну засмагу можна отримати при помірних сонячних ваннах: їх приймають до 10 ранку і після 16:00 вечора. У перший час навіть у ранкові та вечірні години шкіру не піддають інтенсивному сонячному впливу: спочатку досить загорати 15 хвилин, потім цей час збільшують на 5-10 хвилин.

Натуральні рецепти

Рецепт 1. Щоб засмага лягала рівно, без утворення плям, перед походом на пляж шкіру змащують оливковою, персиковою, мигдальною чи виноградною олією. Крім того, ці олії для засмаги, перешкоджають пересиханню і лущенню шкіри, підтримують нормальний жировий баланс.

Рецепт 2. Щоб засмага була рівною, інтенсивною і при цьому безпечною, шкіру змащують такою сумішшю: 50 мл олії авокадо, стільки ж олії абрикосових кісточок і 5-10 крапель ефірного масла іланг-іланг (кількість ефірного масла залежить від чутливості шкіри – для дуже чутливої беруть менше).

Рецепт 3. Отримати рівну засмагу і темну шкіру без відлущувань допомагає картопляний сік. Ним шкіру обробляють після засмаги, а потім приймають душ. Цей засіб також допомагає, якщо шкіра таки обгоріла.

Рецепт 4. Перевірений засіб, що допомагає засмазі лягти рівніше і швидше, а шкірі при цьому не обгоріти – темне пиво. Для цього використовують тільки якісний продукт. Тіло поливають напоєм, потім обтирають рушником і приймають сонячні ванни. Якщо шкіра чутлива, пиво змішують в рівних пропорціях з оливковою олією для загару і наносять перед тим, як засмагати.


Check Also

Місячний календар краси на листопад 2020 року

Докладний місячний календар краси на листопад 2020  року на кожен день. Сприятливі і несприятливі дні. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.