Home / Твоя краса / Обличчя / Як обрати міцелярну воду. Корисна підбірка

Як обрати міцелярну воду. Корисна підбірка

Як обрати міцелярну воду. Різноманітність міцелярної води

Всі провідні фірми вже представили і як обрати міцелярну воду  свою серед запропонованих: Avene, RoC, Decleor, L’Oreal, Vichy, Dior, Bioderma і багато інших.

Міцелярна вода від бренду Decleor – Soothing Micellar Water Aroma Cleanse. Вона делікатно і дбайливо доглядає за шкірою обличчя. До складу включене ефірне масло троянди, яке насичує зневоднену дерму, яка потребує догляду і відновленні водного балансу. Крім того, натуральний бісаболол з ефірного масла дерева канд швидко усуне будь-які подразнення з дерми.

Bioderma також представила свій варіант міцелярної води. Вона поділяє цей засіб за типами шкіри – суха, жирна і чутлива.

Vichy. Так само, як і інші засоби цієї марки виготовляється на основі води з однойменного термального джерела.

Вона гіпоалергенна, підходить навіть для дуже чутливої дерми і без праці змиває стійкий макіяж. Міцелярний розчин від Vichy прекрасно очистить і заспокоїть роздратовану дерму, в чому активно допомагає екстракт пелюсток гальської троянди. Однак така вода не зможе допомогти в знятті макіяжу, якщо застосовані водостійкі засоби.

 Вона не залишає відчуття липкості, робить шкіру ніжною і бархатистою, і єдиним недоліком її називають тільки досить високу ціну.

Purete Termale 3 in 1 від Vichy. Ефективно очищає шкіру обличчя від макіяжу і забруднень. Присутній приємний аромат троянди. Не викликає подразнень.

Щоб вибрати саме ту міцелярну воду, яка нам потрібна, обов’язково не просто читаємо склад на етикетці, а й знайомимося з незалежними відгуками. Важливо знати, що являє собою продукт, який ми будемо використовувати для обличчя.

Garnier. У знаменитих французів міцелярна вода представлена відразу в декількох видах: для сухої і жирної дерми. Огляди користувачів говорять про те, що краще не плутати пляшки, так як вода для дерми схильної до жирності буде сушити чутливий епідерміс, а та, що добре його зволожує, не підійде дамам з жирною дермою. Буде створюватися відчуття плівки.

Крім того, у цієї марки ми знайдемо ще два засоби: окреме зі зняття водостійкого макіяжу з очей і таке ж, але на масляній основі для всього обличчя.

Бюджетність всіх найменувань робить їх найбільш популярними на ринку.

LOreal. Засіб цієї марки делікатно очищає, але власницям чутливої шкіри може не підійти, якщо її не змивати, як каже виробник. Через велику кількість  хімічних компонентів робити це необхідно, щоб не виникало роздратування і відчуття липкості на обличчі.

Caudalie. Ті, хто можуть собі дозволити косметику класу преміум, залишаються задоволені цією запашною водичкою. Вона прекрасно видаляє з лиця і макіяж, і шкірне сало і пил, при цьому в її складі немає алкоголю, завдяки чому міцелярна вода  цієї марки не сушить шкіру.

Крім того, вона прекрасно пахне і значно менше витрачається в порівнянні з більш дешевими аналогами.

Biotherm Biosource. Вода насичена мінералами і вітамінами, які сприяють процесу відновлення клітин дерми, і підсилюють її захисні механізми. Легко видаляє косметику з обличчя. Рекомендується до використання для чутливої шкіри.

Rose від Melvita. До складу входить троянда, яка насичує воду приємним ароматом. Очищає дерму від легкого макіяжу. Для більш глибокого очищення слід використовувати інший продукт.

Міцелярна  вода Nivea (очищення 3 в 1). Має приємний нейтральний аромат, містить вітаміни. Рекомендується для чутливої дерми. Не викликає роздратування в області очей.

Yves Rocher. Легко очищає і освіжає обличчя, але з працею знімає макіяж. Насичена ароматом зеленого чаю.

Французька міцелярна вода Bioderma Sensibio. Підходить для очищення чутливої шкіри. Забезпечує м’який догляд і зволоження. Вартість задоволена висока, але ефективність вища, ніж при використанні аналогічних, більш дешевих, засобів.

Як обрати міцелярну воду правильно

Як обрати міцелярну воду  і на які властивості потрібно звернути особливу увагу:

Переконайтеся, що ви купуєте саме міцелярну воду, а не термальну або тонік, навіть найкращий,

Обов’язково поцікавтеся складом: міцелярна вода не повинна містити синтетичних ароматизаторів, спирту або ефірних масел; консервантів або парабенів. Їх відсутність і надає міцелярній воді легкість і м’якість. Як правило, міцелярна вода не пахне і не буває забарвлена в який-небудь колір,

У міцелярній воді використовуються натуральні рослинні добавки, які можуть підходити тільки до якогось певного типу дерми. Наприклад, людям з сухою або чутливою шкірою варто придбати косметологічний продукт, що містить екстракти чебрецю, шавлії або ромашки. Згадані в складі гліцерин і пантенол допоможуть залікувати дрібні ранки і згладити їх, крім того, вони насичують шкіру і надають їй рівність і м’якість.

Однак же, якщо у вас спостерігається якась алергія або можливе подразнення шкіри від ароматизаторів і добавок, не можна купувати міцелярну воду, в складі якої присутні троянда, лаванда і розмарин.

Щоб вибрати міцелярну воду, яка підходить для дерми, слід уважно читати опис на флаконі. У деяких засобах міститься феноксіетанол, який при всмоктуванні в шкіру призводить до виникнення алергії. Виробники в інструкції вказують, як правильно користуватися міцелярною водою.


Check Also

Міцелярна вода – користь та шкода застосування

Багато жінок зранку наносять на обличчя макіяж, в результаті чого весь день шкірі доводиться бути …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *