Всі вже чули про користь такого косметичного засобу, як термальна вода. Однак на прилавках магазинів і аптек недавно з’явилася новинка – міцелярна вода. Багато жінок задаються питанням – що це таке і як обрати міцелярну воду? Який ефект дає міцелярна вода? Спробуємо розібратись далі.
Як обрати міцелярну воду. Що таке міцелярна вода
Міцелярна вода винайдена в Європі. Її секрет, так само, як і багатьох інших косметичних засобів – в унікальності і максимальної дієвості. До складу міцелярної води, як правило, входять розчини складних ефірів – міцели. Вони настільки малі, що звичайним, неозброєним оком побачити їх ніяк не можна. Крім того, такий новий косметичний засіб, як міцелярна вода, абсолютно не містить в собі основи. З першого погляду цей засіб не відрізняються від звичайної води – він не має ні кольору, ні запаху. Тільки його ефективність видно відразу ж, після кількох перших застосувань.
Міцелярна вода названа так через найдрібніші частинки, що містяться в ній – міцел. Вони настільки малі, що ні в якій мірі не можуть пошкодити шкірні покриви людини, навіть з дуже чутливою дермою.
Структура цих частинок, міцел, така, що, по-перше, вони є досить стабільними елементами, і зарахунок цього не «прилипають» один до одного, а по-друге, міцели дуже активно приєднуються до інших різних «сторонніх» частинок. У цьому міцелярна вода схожа зі звичайним милом – міцели обволікають чужорідні частинки і тим самим полегшують їх видалення з поверхні дерми. Однак безсумнівний плюс міцелярної води в тому, що вона практично не містить основи. А значить, не сушить шкіру обличчя. Крім того, вона відмінно зволожує і живить шкіру.
Як обрати міцелярну воду. Дія міцелярної води
Щоб зрозуміти, що таке міцелярна вода і відчути на собі її дивовижний результат, потрібно всього лише протерти обличчя ватним диском, змоченим саме цим косметичним засобом. Міцелярна вода чудово видаляє з поверхні дерми обличчя накопичений бруд, косметику і навіть зайвий жир в порах обличчя. Косметологи, які розробили цей засіб, наполягають на тому, що в першу чергу він призначений для людей з чутливою дермою. Вона найбільш страждає від нанесеного макіяжу або скупчення бруду або жиру.
Міцелярна вода володіє ще й унікальними очисними властивостями – наприклад, з її допомогою можна легко очистити шкіру тіла або обличчя від важких для змивання забруднень, таких, як чорнило авторучок або фломастерів.
Спочатку передбачалося зробити продукт, який підходив би для використання його маленькими дітьми і людьми з різними шкірними захворюваннями, які потребують підвищеного догляду. Однак при випробуванні косметологи не могли залишити без уваги той ефект, який справляв цей новий косметологічний засіб на дерму звичайної людини, на його дивовижні очищувальних здібності. Тому всі провідні косметичні фірми тут же взяли цей засіб на озброєння і з тих пір максимально використовують міцелярну воду в своїх засобах.
Можна відзначити, що на сьогоднішній день міцелярна вода – це унікальний засіб для дбайливого і турботливого очищення дерми обличчя, а також видалення макіяжу і жирного блиску.
За необхідності використовуємо міцелярну воду для видалення з обличчя косметики, в тому числі і водостійкої. Міцели впораються навіть з тушшю і тінями, розрахованими на басейн або дощ.
Наносимо на ватний диск і протираємо обличчя, як звичайним молочком, до тих пір, поки дерма повністю не очиститься.
Тим, хто відмовився від вмивання водопровідною водою міцелярна стане незамінною підмогою – вона чудово освіжає після сну і гідно справляється зі своїм завданням перед тим, як ми відправимося в ліжко.
Таким чином, пляшечка з міцелярною водою замінить на поличці у ванній відразу кілька засобів: для вмивання – гель, пінку або гідрофільне масло, і для зняття макіяжу – молочко або вершки.
Так само, як і будь-який інший косметологічний засіб для догляду за обличчям, міцелярну воду потрібно розподіляти по масажних лініях.
Ті жінки, які вже встигли випробувати таке нововведення в косметологічному середовищі, як міцелярна вода, дуже задоволені отриманим результатом. Багато хто відзначає не тільки м’яку турботу, а й відмінні очищаючі якості. Так, за відгуками, за допомогою міцелярної води можна не тільки видалити тришарову нанесену туш на вії і повний макіяж, який включає в себе тональник, рум’яна, тіні, пудру, але і пом’якшити наслідки таких неприємних захворювань, як кон’юнктивіт, інфекційний він чи ні.
Як обрати міцелярну воду. Змивати чи ні?
Чи потрібно змивати міцелярну воду – ні, але бажано. На всіх флакончиках із засобом пишуть, що змивання не потрібно. Однак, це швидше рекламний хід косметичних компаній, ніж турбота про споживачів. У суєті дня, природно, зручно швидко очистити обличчя міцелярною водою, яка не вимагає додаткових процедур у вигляді змивання. Але це все ж косметичний засіб, зі своїм хімічним складом. Якщо довго застосовувати міцелярнуводу без змивання, можливе виникнення свербіння, алергічних реакцій, відчуття стягнутості. Правильно користуватися міцелярною водою – значить, берегти своє здоров’я і дбати про обличчя.
Косметологи, б’юті-блогери і щасливі володарки заповітних пляшок одностайні в думці: безумовно, змивати.
Хоч це і вода, але зі спеціальними частинками – не варто залишати мікро-губки на обличчі або тим більше наносити поверх крему або сироватки, ні до чого хорошого це не призведе. Не забуваємо, що це очищаючий засіб, а не доглядовий.
І вранці, і ввечері відразу ж після протирання обличчя міцелярною водою, обробляємо його тоніком або гідролатом. Це прибере залишки засобуи для зняття макіяжу і підготує дерму до подальших маніпуляцій.