Home / Твоя краса / Нігті / Як навчитися робити манікюр апаратом

Як навчитися робити манікюр апаратом

Якщо у вас немає часу на регулярне відвідування манікюрних салонів, вам буде корисно дізнатися, як правильно робити манікюр за допомогою апарату в домашніх умовах і в чому полягає принцип його роботи.

Особливості апаратного манікюру

Як навчитися робити манікюр апаратом

Апаратний манікюр відноситься до виду європейського манікюру, який виконується необрізним методом за допомогою особливого апарату. Кутикула при цьому виді манікюру не обрізається, а тільки позбавляється від відмерлих ороговілих клітин. Крім цього, апарат використовує в своїй роботі різні обертаючі шліфувальні насадки, за допомогою яких обробляє нігті.

Манікюр, який робиться за допомогою апарату, є не тільки гігієнічною процедурою – він сприяє значному оздоровленню нігтів, оскільки запобігає їх розшаруванняю і лущенню, уповільнює ріст кутикули і пом’якшує шкіру рук, тому, якщо у вас є проблеми з нігтями – апаратний манікюр може стати вашим порятунком.

Послідовність дій апаратного манікюру

Для початку видаліть з нігтьових пластин залишки старого лаку. Для цього можна скористатися спеціальною рідиною, бажано, щоб вона не містила ацетон.

Посуньте кутикулу до боків нігтьової пластинки, скориставшись для цього паличкою з апельсинового дерева.

Поставте на апарат середньоабразивних насадок і видаліть з їх допомогою ділянки сухої і грубої шкіри. Цими ж насадками потрібно обробити і валики з кбоків нігтьової пластини.

Якщо у вас є сухі омертвілі мозолі на руках, їх можна згладити за допомогою насадок з низьким абразивом.

Тепер можна зайнятися краєм нігтя і надаити йому потрібну форму. Якщо у вас є в наявності ранки, запалена шкіра або дрібні травми на нігтях – їх чіпати не потрібно.

Спеціальними насадками пополіруйте нігтьову пластинку і відшліфуйте її. Використовуйте для цієї мети тільки край насадки, а не е кінчик, інакше у вас можуть виникнути різного роду подряпини на самій пластині нігтя.

На завершення процедури, після використання апарату, втирайте в руки масажне масло або живильний крем.

Правила використання апарату для манікюру

Тримати апарат потрібно так, як б ви тримали авторучку.

Насадку потрібно тримати під кутом, який дорівнює, приблизно 45 градусів, при цьому щільно притискати її до поверхні нігтя не варто.

Траєкторія рухів спрямована від центру нігтя до його країв. Намагайтеся не затримуватися на одній точці, робіть періодичні перерви, для того, щоб ви самі могли відпочити і для того, щоб дати перепочинок апарату.

Майстер-клас по апаратному манікюру:


Check Also

Манікюр на День Валентина 2021 року. Поради спеціалістів

Популярність і актуальність свята всіх закоханих або Дня святого Валентина, який відзначається у всьому світі …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *