Home / Твоя краса / Догляд за волоссям / Як накрутити волосся випрямлячем?

Як накрутити волосся випрямлячем?

Розкішні локони – один з безпрограшних варіантів жіночого укладання. З гарними завитками можна зробити і стильну ділову укладку, і зачіску для виходу в світ або торжества. Накрутити волосся в тугі кучеряшки або створити розкішні хвилі можна різними способами – за допомогою плойки, бігудей, папільоток, брашинга, а можна домогтися красивих локонів утюжком-випрямлячем.

Як накрутити волосся випрямлячем – читайте докладні і корисні інструкції нижче.

Як накрутити волосся випрямлячем: корисні поради

Як накрутити волосся випрямлячемСтворювати елегантні кучері завжди слід на чистій шевелюрі. Тому перед укладанням обов’язково вимийте голову і гарненько просушіть. Так як термозавивку корисною процедурою не назвеш – бажано нанести на голову бальзам і дати їй висохнути природним шляхом. Якщо сушити шевелюру феном, а після додатково робити термічну завивку – можна надмірно пересушити волоски і позбавити їх вологи.

Добре, якщо безпосередньо перед тим, як накрутити волосся ви обробите шевелюру спеціальними засобами, які будуть фіксувати укладання і також охороняти волоски від термічного пошкодження. Від того, як ви будете тримати прилад, в якому становищі і на якій відстані від коріння волосся – залежить форма, розмір і міцність готового локона.

Чим вертикальніше ви будете розташовувати прилад, щоб накрутити волосся – тим більш тугі завитки у вас будуть виходити у підсумку. Завжди завершуйте укладку нанесенням спеціальних засобів фіксації – так ваші чарівні кучерики будуть триматися довше.

Як накрутити волосся випрямлячем кінчики зачіски

Якщо вам потрібно завити виключно кінчики, то вдома для цієї мети цілком можна використовувати утюжок-випрямляч. Такий спосіб дозволяє добитися ідеально красивих і міцних завитків на кінцях волосся.

Опишемо основні етапи як накрутити волосся випрямлячем:

Візьміть прилад так, щоб його щипці «дивилися» вгору;

Затисніть щипцями одне обране пасмо трохи вище середини, а кінці волосся при цьому притримуйте руками;

Зробіть випрямлячем рівно один поворот, закручуючи на нього волоски, і починайте просувати його вниз, до кінчиків пасом і, дійшовши майже до самого кінця – знову зробіть оборот випрямлячем. Після того як випрямляч пройдеться по всій довжині пасма – на його кінці утворюється елегантний і тугий завиток. Ті ж дії потрібно виконати і на іншому об’ємі шевелюри, а потім повністю виконайте укладання закріпити її результат лаком.

Як накрутити волосся випрямлячем: класичний локон від седини пасма

Як накрутити класичні локони випрямлячем для волосся? Дуже легко, набагато простіше, ніж плойкою. Як накрутити волосся випрямлячем: досить слідувати нижчеподаній інструкції: Вимийте голову, нанесіть на вологу шевелюру незмивний кондиціонер або бальзам, дайте волосяному покриву висохнути природним шляхом;

Візьміть випрямляч так, щоб його щипці дивилися кінцями вниз і захопіть ними пасмо вище середини. Якщо ви хочете, щоб вийшов тугий і міцний локон – робіть максимально великий кут нахилу. Якщо вам потрібні легкі хвилі – не нахиляйте прилад при протягуванні по пасму надмірно. Наприкінці не забудьте ще раз обернути випрямлячем навколо пасма;

Закріпіть результат укладання засобом для фіксації.

Як накрутити волосся випрямлячем 1

Як накрутити волосся випрямлячем: для короткого волосся

Цим способом можна накрутити випрямлячем як коротке волосся так і чуприну середньої довжини. Для роботи зі створення зачіски вам буде потрібно звичайний олівець і кулінарна алюмінієва фольга.

Відокремте від загального об’єму волосяного покриву маленьку прядку, накрутіть її на олівець, поставте вертикально і акуратно підкладіть під створений на олівці локон невеликий шматочок фольги. Обережно витягніть олівець і запечатайте сформований завиток у фольгу.

Затисніть цю заготовку щипцями випрямляча і потримайте не більше 8 секунд. Готовий локон виходить ідеальним. Укладання можна виконувати і на довгих локонах, але приготуйтеся до того, що процес буде вкрай трудомістким і довгим, тоді як коротке волосся подібним способом можна укласти за 20-30 хв.

Як накрутити волосся випрямлячем: модний локог-зигзаг

За допомогою таких локонів ви зумієте створити екстравагантну і оригінальну укладку, адже дана технологія роботи дозволяє створювати завитки найхимерніших форм. Візьміть олівець і накрутіть на нього товсту, середню або тонку прядку.

Під олівець із заготівлею покладіть шматочок фольги, але локон при цьому вертикально не ставте – майбутня кудряшка повинна лягти рівно по фользі.

Акуратно вийміть олівець і загорніть пасмо в фольгу під будь-яким потрібним вам кутом. Затисніть заготівлю утюжком на 8 секунд. Цю ж процедуру проробіть на іншому об’ємі волосяного покриву і після злегка збийте отримані кучеряшки-зигзаги пальцями.

Метод гарний тим, що можна використовувати в одному укладанні не тільки олівець, як основу для локона, а й кілька інших круглих предметів різного об’єму – так зачіска буде виглядати цікавіше в готовому вигляді.

Як накрутити волосся випрямлячем: гофровані кучерики

Для цього укладання заздалегідь приготуйте набір невидимок. Вичешіть чуприну так, щоб вона лягла ідеально рівно і приступайте до роботи. Беріть по невеликій прядці волосся від загальної маси і закручуйте її навколо вказівного пальця.

Завивати майбутній локон потрібно до самих коренів, і накрутивши до кінця – приколювати невидимкою. В результаті у вас на голові повинні вийти такі оригінальні волосяні петельки. Кожну петельку потрібно буде затиснути щипцями випрямляча і протримати приблизно 5-8 секунд.

Після того як у утюжці побувають всі петельки, дайте їм охолонути і – акуратно видаліть невидимки. Завитки розкручуйте дуже обережно! Поправте при необхідності готові кучерики пальцями і нанесіть спрей-блиск.

Як накрутити волосся випрямлячем: об’ємні кучеряшки

Пройдіться по голові масажним гребінцем. Рідким гребенем виділіть пасмо середньої товщини і накрутіть його на випрямляч. Намагайтеся докрутити прилад майже до коренів. Порахуйте рівно до трьох і акуратно витягніть випрямляч з готового локона. Таким же чином накрутіть решта прядки. Поправте укладку легкими рухами пальців вгору.

Щоб зачіска виглядала максимально природно – використовуйте для її фіксації еластичний лак. З елегантно завитими локонами будь-яка жінка і дівчина перетворюється на принцесу або королеву, але багатьох дам турбує ось яке питання – чи можна накрутити волосся випрямлячем після кератинового випрямлення?

Як накрутити волосся випрямлячем: чи користуватися утюжком після ламінування волосся?

Взагалі, якщо ви робили процедуру кератинового випрямлення волосся, вам відомо, що на фінальній стадії майстер саме утюжкомвитягує пасма. Термообробка в даному випадку допомагає домогтися і ідеальної рівності волосяного покриву, і запечатати лусочки кожного волоска кератином. Так що утюжком після даної процедури користуватися можна і потрібно.

Локони, завиті на випрямляч після процедури обробки шевелюри кератином виглядають краще, і тримаються довше – кератин, взагалі, забезпечує стійкість укладання і добавляє волоссю здоровий блиск.

Майстри перукарського мистецтва все ж радять не робити завивок ні на бігуді, ні на випрямляч відразу ж після процедури.


Check Also

Місячний календар стрижки на лютий 2021 року детальний

З року в рік астрологи складають гороскоп для кожного знака Зодіаку, щоб ми не тільки …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *