Home / Твоя краса / Догляд за волоссям / Як накрутити волосся плойкою – красиво і стильно

Як накрутити волосся плойкою – красиво і стильно

Пройшли ті часи, коли щоб накрутити волосся, потрібно було вирушати в перукарню. Завдяки появі плойок, що мають різні насадки, форми і діаметр, жінки отримали можливість створювати локони і кучері самостійно. Як накрутити волосся плойкою красиво піде мова нижче.

Як накрутити волосся  – підготовка

Як накрутити волосся плойкою – красиво і стильно

Вам будуть потрібні:

плойка;

термозахисний спрей;

спрей еластичної фіксації або пінка

тонкий гребінець для відділення пасм;

за потребою: невидимки і шпильки для фіксації волосся;

лак.

Щоб завити волосся плойкою і не завдати шкоди їхньому здоров’ю, потрібна певна підготовка. Шевелюра повинна бути чистою і сухою, так як вологе волосся під впливом високої температури псується. Нанести на них спрей еластичної фіксації або пінки, а також термозахисний засіб.

Потім шевелюру потрібно розділити на верхню і нижню зони. Починати укладання зручніше з нижнього ярусу, тоді як волосся у верхній частині голови краще зафіксувати шпилькою. Бажано починати завивку з потиличної частини голови, поступово просуваючись до лиця.

Техніки як накрутити волосся

Вертикальна

Техніка «вниз» передбачає легкі невеликі локони, тому що великі завитки, по виконанні цієї методики, будуть обтяжувати зачіску. Ось як вона робиться:

відокремлене вузьке пасмо (до 5 см), розчешіть, відтягніть під прямим кутом по відношенню до голови.

затисніть локон біля коріння і прогрійте волосся, провівши щипцями по всій довжині до кінчиків.

накрутіть локон від кінчиків до коренів.

плойку в такому положенні утримувати близько 5 секунд, щоб пасма прогрілися.

витащіть щипці з отриманого локона, не торкаючись до нього до повного охолодження.

Як накрутити волосся плойкою – красиво і стильно 1

За технікою «вгору» волосся завиваються в такому ж порядку, і по що техніці «вниз», крім одного моменту: зажим повинен розташовуватися внизу, а штир – вгорі.

Як накрутити волосся плойкою – красиво і стильно 2

Щоб завити волосся «вісімкою», дотримуйтесь цього алгоритму:

відокремлене пасмо шириною до 5 см.

захватіть кінчик пасма щипцями і зробіть півтора обороту плойкою у напрямку до себе. Слідкуйте, щоб зажим був направлений до вас. При цьому вільною рукою натягніть локон.

трохи проведіть плойкою вгору від того місця, яке ви спочатку захопили, і швидко зробіть нею ще один поворот.

далі обертайте плойку вісімкою: якщо при першому повороті кінчики були праворуч, то при другому повинні виявитися зліва і так далі.

коли будете робити наступний локон, стежте, щоб захоплення щипцями відбувалося на тому ж рівні, що і в попередньому пасмі.

Як накрутити волосся плойкою – красиво і стильно 3

Горизонтальна

Плойка розташовується горизонтально, прокручуючи волосся по спіралі. В результаті виходять максимальні локони кола.

пряді відокремити, розчесати і прогріти, як було описано вище.

завивку починати з кінчиків.

Розмістивши  інструмент горизонтально, накрутити волосся.

почекати 5-10 секунд (залежно від загального стану шевелюри) і обережно вийняти щипці.

Як накрутити волосся плойкою – красиво і стильно 4

Укладання джгутом – варіант №1

Пасмо закручується в нетугий джгутик і накручується на плойку. Врахуйте, що для рівномірного прогрівання джгута пасмо повинна бути невеликою.

Як накрутити волосся плойкою – красиво і стильно 5

Укладання джгутом – варіант №2

Пасмо накручується від кореня до кінця. Локон прокручується по плойці і не вирівнюється, тим самим виходить при накрутці невеликого джгутика. Результат, завиток виходить більш хвилеподібним.

Як накрутити волосся плойкою – красиво і стильно 6

Голлівудські локони

Найкрасивіше вони виглядають на довгому і прямому від природи волоссі. Краще укладати волосся на одну сторону, тому зробіть бічний проділ.

Робиться проділ.

Укладання починається з нижнього ярусу: потрібно накрутити пасмо на плойку великого чи середнього діаметра і почекати 5-10 секунд. Зверніть увагу: щипці потрібно розташувати паралельно проділу, завести під локон і накрутити волосся так, щоб витки були щільно притиснуті один до іншого.

обережно витягнути плойку і закріпити завиток невидимкою.

обробляти таким чином все волосся, рухаючись за годинниковою стрілкою.

підтримувати близько 5-10 хвилин, щоб волосся охолонули, потім зняти невидимки і розчесати шевелюру гребенем з рідкими зубчиками.

щоб надати зачісці більше вантажного шику, потрібно передню частину волосся (біля обличчя) заколоти кількома зажимами і залишити так на 5 хвилинок. Це допоможе зробити хвилі більш чіткими.

на останок злегка збризнути зачіску лаком.

Як накрутити волосся плойкою – красиво і стильно 7 Як накрутити волосся плойкою – красиво і стильно 8 Як накрутити волосся плойкою – красиво і стильно 9

Як накрутити волосся. Рекомендації по роботі з плойками

види

З затискачем і без нього

Відмінність полягає в тому, що при завивці за допомогою плойки з затискачем можна отримати кучері, рівномірні по всій довжині – а це виглядає трохи ненатурально, тоді як беззажимна модель створює більш природні кучері. Крім того, іноді затиск залишає на волоссі невеликий залом. Але при цьому прихильниці подібного типу щипців люблять їх за те, що пасмо надійно фіксується і його не потрібно притримувати рукою.

Складність при обробці волосся плойкою без затиску криється в тому, що на перших порах нею незвично користуватися: доводиться притримувати краєчки локона рукою, а для цього потрібні особливі термостійкі рукавички. Можна, звичайно, тримати кінчики волосся біля не нагріваються ковпачка, але це не так зручно.

Конічна і подвійна

Перед тим як накрутити волосся  конусоподібною плойкою починати потрібно з її широкої частини, поступово просуваючись до кінчика. Це допоможе створити максимально природні локони. Накручують зазвичай від коренів.

При укладанні на подвійну плойку необхідно вузьке пропустити пасмо спочатку під одним стрижнем, потім підняти його нагору і пропустити по верхній частині другого стрижня. Таким чином, волосся потрібно «намотати» по всій довжині і почекати 5 секунд, потім обережно вивільнити плойку. В результаті ви отримаєте природні хвилі.

Потрійна

При укладанні потрійною плойкою пасмо потрібно пропустити між стрижнями і провести приладом по всій довжині волосся. В результаті у вас будуть ідеально рівні хвилі.

Які кучері виходять при різному діаметрі плойки

50 мм. Найбільша. Допомагає підкрутити кінчики волосся і створити дуже великі хвилі. Оптимальна для довгих або середніх зачісок.

38 мм. Потрібна для створення великих м’яких хвиль. Хороша для довгих і середніх волосся.

32 мм і 25 мм. Виходять середні кучерики.

19 мм. Одна з найпоширеніших плойок. Дозволяє отримати пружні кучері. Добре підходить для створення спіралеподібних локонів.

16 мм. Виходять дрібні завитки.

10 мм. Для створення супер-кучерявих зачісок. Якщо розчесати після накручування, можна отримати ефект хмари з волосся.

Як накрутити волосся. Яку температуру вибрати

Якщо у вас товсте неслухняне волосся, їх можна накручувати плойкою, розігрітою до 180-200 градусів. Для нормального волосся підійде температура близько 150-180, тоді як тонкі, фарбовані або ламкі потрібно крутити щипцями, розігрітими не більше ніж на 150 градусів.

Скільки часу тримати прилад

Металева плойка. Взаємодія волосся і гарячого металу повинно бути 5-10 секунд максимум.

Керамічної, турмаліновою, титановою та іншими плойками можна крутити локони до 20 секунд.

Якщо у вас коротке волосся, підійде плойка невеликого діаметра, тому що якщо використовувати прилад 32-50 мм, то у вас просто не вистачить довжини.

Для шевелюри до плечей або до середини лопаток застосовують моделі діаметром 19-25 мм.

Для довгого волосся не підходять занадто тонкі плойки, так як довжина локона виявляється надто великою для її стрижня. Оптимально використовувати прилади діаметром 25-38 мм.

Як накрутити волосся. Поради по догляду за локонами

Що робити, щоб локони трималися довше

Поки кучерики повністю не охолонуть, торкатися до них (і тим більше – розчісувати) не можна. В іншому випадку вони відразу ж розпадуться.

Щоб отримані локони були міцними і пружними, рекомендується відразу після завивки кріпити локони на шпильку.

Якщо ви обробляєте готову зачіску лаком, робіть це з відстані в 25-30 см. якщо наносити лак ближче, волосся можуть некрасиво злипнутися і виглядати неакуратно.

Якщо до кінця дня шевелюра буде жирною і доведеться її мити, накручені локони, зрозуміло, пропадуть. Щоб відстрочити миття голови, можна скористатися сухим шампунем. Він допоможе зберегти зачіску ще на день.

Якщо на вулиці стоїть вітряна погода, і ви боїтеся, що локони розпадуться, накиньте на волосся хустку або легкий шарф.

Як надати волоссю об’єм?

Можна використовувати інструмент невеликого діаметра – він створить дрібні завитки, які потім потрібно розчесати. В такому випадку пишний об’єм забезпечений.

Також можна використовувати принцип начосом. Коли локони охолонуть, в прикореневій зоні робиться невелике начісування щіткою.

Стане в нагоді і дифузор. Якщо висушити ним волосся перед тим, як накрутити волосся плойкою, прикореневий об’єм буде більш помітний.

Також можна наносити на прикореневу зону спеціальну пудру для додаткового об’єму.

Сушка волосся з опрокинутою головою, додасть зачісці максимальний об’єм.

Як накрутити волосся за допомогою плойки повинна вміти кожна жінка, незалежно від того, наскільки довга або коротка, пряма або хвиляста у неї шевелюра. У будь-якому випадку можна знайти модель, яка ідеально підходить, яка допоможе створювати гарні зачіски.


Check Also

Місячний календар стрижки на лютий 2021 року детальний

З року в рік астрологи складають гороскоп для кожного знака Зодіаку, щоб ми не тільки …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *