Home / Твоя краса / Як накрутити волосся на папірці

Як накрутити волосся на папірці

Самий щадний метод завивки волосся – накручування їх на папірці. При цьому виходять акуратні завитки або локони, а структура волосся зберігається.

Цей старий метод (колись носив витончену назву «папільйотки») прекрасно підходить для волосся будь-якої довжини. Крім того, він є максимально щадним, не змінює структури волосся, чи не пересушує їх, не вимагає дорогого устаткування.

Отже, як накрутити волосся на папірці

Як накрутити волосся на папірціСпочатку виготовляємо паперові папільйотки. Якщо потрібно великий завиток, папір (газетний) складається в кілька разів і накручується навколо марлечки, шматочка бинта. Чим довше волосся, чим кріпніші пасма, тим більшої ширини має бути папір, більшої довжини – зав’язки. Для дрібного завитка шар паперу більш тонкий, але кількість папільоток більша.

Можна обійтися одним папером – тоді кінчики папірців треба буде змочувати і скручувати між собою.
Папірець для завивки волосся, зроблений з газети, може змінити колір світлого волосся, для них більше підійде серветка.

Матеріал готовий. Трохи вологе або сухе волосся з вечора ділимо на пасма, кожну злегка змочуємо пивом (це і фіксує, і додає волоссю блиск) і щільно накручуємо пасмо, починаючи з кінчика. Доведеться трохи потренуватися, щоб руки звикли управлятися одночасно і з волоссям, і з зав’язками, але коли все почне виходити – накручування волосся на папільйотки не займе багато часу.

Накручені волосся або збирають в сіточку, або акуратно пов’язують легкою косинкою, щоб папільйотки не розв’язалися у сні. Спати вони не заважають, на відміну від бігудів.
Вранці папірці з волосся знімаються, і, струснувши головою для розправлення пасом, можна змоделювати будь-яку потрібну зачіску.

Скільки часу волосся пробули накрученими, приблизно стільки ж протримаються елегантні локони, завитки.


Check Also

Місячний календар краси на листопад 2020 року

Докладний місячний календар краси на листопад 2020  року на кожен день. Сприятливі і несприятливі дні. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *