Home / Макіяж / Як наклеїти накладні вії і пучки самостійно

Як наклеїти накладні вії і пучки самостійно

Більшість дівчат мріє про довгі густенькі вії, що додають очам виразність і загадковість. Однак у багатьох вони бувають короткими, рідкісними, світлими, часто виглядають непоказно. Вирішити проблему допомагають штучні вії, що добавляють додаткову густоту, довжину. Рекомендації, як наклеїти накладні вії, досить прості, будь-яка дівчина зможе зробити цю процедуру самостійно у себе вдома.

Як наклеїти накладні вії: види та їх  відмінність

Як наклеїти накладні вії і пучки самостійно

Перш ніж вивчати, як наклеїти вії, необхідно розібратися, які вони бувають.

Існує 2 види:

імітація війок, приклеєних на суцільну стрічку;

окремі невеликі пучки.

Стрічкові війки виконані зі штучних матеріалів, міцно приклеєні до щільної прозорої основи. Пучкові бувають натуральними, складаються з декількох рівних волосків, склеєних біля основи.

Волоски бувають вигнутими, прямими, рівними або різними по довжині, класичними або декоративними. Останні зазвичай прикрашають пір’їнками, стразами, розфарбовують різними кольорами для екстравагантності.

Необхідні інструменти, щоб наклеїти накладні вії

Щоб наклеїти накладні вії  самостійно правильно, необхідно заздалегідь підготувати необхідні для цієї процедури інструменти.

Щоб наклеїти накладні вії  обов’язково потрібно купити:

вії необхідної довжини і форми, для початку бажано найпростіші;

прозорий або темний клей, краще 2-3 тюбика, щоб не скінчився в невідповідний момент;

зубочистки для притискання до повіки;

туш;

тверде підведення;

щипчики для підкручування вій;

ватні диски;

зручний пінцет;

тіні сірого кольору або димчастого відтінку.

Рекомендації як наклеїти накладні вії

Перш ніж починати домашню процедуру по доданню віям густоти і довжини за допомогою штучних пучків або стрічки, необхідно провести ряд підготовчих заходів. Порад, як потрібно наклеїти вії, небагато, виконати їх просто.

Ось основні правила, як наклеїти накладні вії:

Для першого разу рекомендується приклеювати стрічкові вії, їх простіше притискати, тримати пінцетом. Перед тим як наклеїти вії, їх потрібно зігнути для надання потрібної форми. Якщо вони довші, ніж потрібно, стрічку потрібно трохи обрізати по краях.

Клей краще купити водостійкий, якісний. Одного тюбика може не вистачити, бажано запасти його побільше. До того ж штучні волосинки можуть відклеїтися в невідповідний момент на святі або дискотеці, так що не завадить мати в сумочці запасний.

Перед наклеюванням потрібно знежирити очі підходящим засобом або рідиною для зняття макіяжу.

Клей бажано купити чорний, щоб він при висиханні своїм кольором згладив межу між своїми і наклеєними віями.

Пучки або стрічку потрібно трохи потримати між пальцями, щоб розігріти – так вони стануть більш еластичними.

Поетапна інструкція, як наклеїти накладні вії: стрічкові

Якщо вії розташовуються на прозорій суцільний стрічці, процес їх наклеювання значно спрощується. Інструкція з порадами, як потрібно наклеїти накладні вії, складається зі зрозумілих і досить простих етапів:

Спочатку потрібно зняти залишки косметики і знежирити шкіру повік тоніком або молочком для зняття макіяжу за допомогою ватного диска. Далі  потрібно нанести тонку лінію навколо очей твердим підведенням або чорним олівцем. Рідке підведення не підійде, воно може розпливатися від клею.

Як наклеїти накладні вії і пучки самостійно 1

Далі потрібно докласти штучні стрічки до очей, щоб перевірити відповідність довжини. Зайві міліметри потрібно відрізати ножицями, бажано зробити це рівномірненько з обох сторін. Якщо відрізати волоски з одного кінця, їх довжина посередині буде нерівномірною.

Як наклеїти накладні вії і пучки самостійно 2

Готові вії потрібно ще раз приміряти після обрізання, те ж саме потрыбно зробити  з іншою стрічкою, порівнюючи їх на рівній поверхні.

Як наклеїти накладні вії і пучки самостійно 3

Тепер потрібно підкрутити свої власні вії спеціальними щипчиками. Після цього слід намастити дуже тонким шаром видавлений з тюбика клей. Робити це акуратно, притримуючи стрічку пінцетом або пальцями. На повіку намазувати клей категорично заборонено, це призведе до подразнення ніжної дерми. Чекаємо приблизно 20 секунд, щоб він трохи підсох, став густим.

Як наклеїти накладні вії і пучки самостійно 4

Змащений клеєм край обережно слід притиснути до верхньої повіки, притримуючи стрічку пінцетом. Рівняти його потрібно по лінії підведення або олівця, розташовуючи позаду власних вій. Слід постаратися приклеїти край дуже рівно, притискаючи його зубочисткою або ватною паличкою. Якщо все вийшло так, як потрібно, повторюємо процедуру з другою повікою.

Як наклеїти накладні вії і пучки самостійно 5

Трохи чекаємо, до повного висихання клею, милуємося отриманим результатом. Заключним етапом маскуємо лінію приклеювання. Для цього наносимо по краю очей рідке підведення, а на вії – туш. Робити це потрібно обережно, щоб випадково не відклеїти смужки.

Як наклеїти накладні вії і пучки самостійно 6

Підфарбовуємо повіки сірими або димчастими тінями, перевіряємо зубочисткою краї – і можна підкорювати оточуючих шикарними густими віями.

Поетапна інструкція, як наклеїти накладні вії  і пучки

Докладна інструкція з порадами професіоналів допоможе пояснити, як потрібно наклеїти накладні вії  і пучки. Покрокова процедура наклеювання вій:

Спочатку потрібно знежирити свої вії молочком або тоніком, це необхідно для кращого приклеювання пучків.

Далі слід підкрутити волосинки щипцями, піднімаючи їх вгору. Це дозволить добавити їм об’єм, зробити схожими на штучні.

Після цього підфарбувати очі підведенням, твердим олівцем, ретельно фарбувати основу своїх війок.

Клей видавити на тверду поверхню, щоб він трошки загус. Пучки потрібно буде брати пінцетом за верхні краї і дуже акуратно вмочати основою в клей.

Наклеювати пучки потрібно по одному, чергуючи очі. Це робиться для уникнення асиметричності. Якщо приклеїти волосинки по зовнішніх сторонах очей, вийде образ сексуальної кішечки, погляд стане загадковим, захопливим. При наклеюванні довших пучків посередині повіки очі будуть здаватися більшими, а погляд стане відкритим, бездонним.

Пучок з клеєм біля основи потрібно пінцетом притиснути по лінії підведення, розташувавши його між власними волосинками. На одне очко знадобиться від 3 до 6 штук. Спочатку приклеюються довші, потім найкоротші. Тримати у повіки пінцетом потрібно близько хвилини, щоб клей грунтовно зафіксував волосинки.

По закінченні цього нескладного процесу нафарбувати вії тушшю, нанести тіні сірого кольору по верхньому повіку.

Як наклеїти накладні вії і пучки самостійно 7

Вивчивши всі рекомендації, навіть новачкам стане зрозуміло, як потрібно наклеїти накладні вії самостійно. Процес цей нескладний, але вимагає деяких навичок, вправності, наявності необхідних інструментів і клею. Краще трохи потренуватися, перш ніж дивувати своїх знайомих шикарними віями на дискотеці або вечірці.

 


Check Also

Літній макіяж 2019 року. Тенденції правильного макіяжу

Макіяж дозволяє дівчатам самовиражатися, прикрашати себе, прикрашати собою світ, як і одяг, як спосіб життя, …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.