Home / Твоя краса / Обличчя / Як лікувати ячмінь на оці

Як лікувати ячмінь на оці

Як правило, ячмінь проявляється при використанні неякісної або простроченої косметики, непромитих пензликів і аплікаторів. У дітей через постійне розтирання очей брудними руками. Також ячмінь може бути наслідком низького рівня імунної системи і нестачі вітамінів та комплексного догляду. Ячмінь – не завжди простудне захворювання, це захворювання швидше гігієнічне.

Лікування ячменю на оці за допомогою народної медицини

Якщо ви добре себе знаєте і бачите, що ячмінь ще не дозрів або відчуваєте перші симптоми (сверблять очі і з’являється маленький пухирець) – можна вдатися до засобів народної медицини.

Вилікувати ячмінь на оці допоможуть компреси з сирої або вареної размятої картоплі.

Можна прикладати до очей компрес з календулиї. Календула розводиться в співвідношенні 1 до 10, настоюється, проціджують і прикладається до очей у вигляді примочок або компресів.

У тому ж співвідношенні 1 до 10 розводиться настій з деревовидним алое, сік якого попередньо вичавили і змішали з водою.

Компрес з листя подорожника має сильну протизапальну дію.

Чайні примочки дозволяють зняти симптоми ячменю за 3-4, максимум 5 днів.

Якщо немає під рукою трав і препаратів, з ячменем прекрасно справляється звичайна чиста суха нагріта серветка, яку потрібно обережно прикладати до запаленого місця. Ячмінь, як не дивно, лікується теплом.

Лікують ячмінь не тільки за допомогою гарячих компресів і нагрітих серветок, але і розтопленим жиром, пижмою, гарячим хлібом, припарками з оливкової олії з водою, змащують запалене місце часточкою очищеного часнику протягом двох -трьох днів.


Check Also

Міцелярна вода – користь та шкода застосування

Багато жінок зранку наносять на обличчя макіяж, в результаті чого весь день шкірі доводиться бути …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *