Головна » Твоя краса » Обличчя » Як лікувати ячмінь на оці

Як лікувати ячмінь на оці

Як правило, ячмінь проявляється при використанні неякісної або простроченої косметики, непромитих пензликів і аплікаторів. У дітей через постійне розтирання очей брудними руками. Також ячмінь може бути наслідком низького рівня імунної системи і нестачі вітамінів та комплексного догляду. Ячмінь – не завжди простудне захворювання, це захворювання швидше гігієнічне.

Лікування ячменю на оці за допомогою народної медицини

Якщо ви добре себе знаєте і бачите, що ячмінь ще не дозрів або відчуваєте перші симптоми (сверблять очі і з’являється маленький пухирець) – можна вдатися до засобів народної медицини.

Вилікувати ячмінь на оці допоможуть компреси з сирої або вареної размятої картоплі.

Можна прикладати до очей компрес з календулиї. Календула розводиться в співвідношенні 1 до 10, настоюється, проціджують і прикладається до очей у вигляді примочок або компресів.

У тому ж співвідношенні 1 до 10 розводиться настій з деревовидним алое, сік якого попередньо вичавили і змішали з водою.

Компрес з листя подорожника має сильну протизапальну дію.

Чайні примочки дозволяють зняти симптоми ячменю за 3-4, максимум 5 днів.

Якщо немає під рукою трав і препаратів, з ячменем прекрасно справляється звичайна чиста суха нагріта серветка, яку потрібно обережно прикладати до запаленого місця. Ячмінь, як не дивно, лікується теплом.

Лікують ячмінь не тільки за допомогою гарячих компресів і нагрітих серветок, але і розтопленим жиром, пижмою, гарячим хлібом, припарками з оливкової олії з водою, змащують запалене місце часточкою очищеного часнику протягом двох -трьох днів.

Check Also

Місячний календар краси на березень 2018 року

Місячний календар краси на березень 2018 року

Нарешті настала весна, за якою ми всі скучили. Зима вже порядком набридла, хочеться нарешті зняти …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *