Сьогодні індустрія косметології пропонує нам масу доглядових засобів. Хоча ще кілька століть тому наші предки вміло використовували звичайні рослини і трави для приготування різних відварів, масок і ополіскувачів.
Наприклад, користуючись кукурудзяним ефіром, жінки в домашніх умовах відновлювали здоров’я свого волосся.
Посічені кінчики, тьмяний колір, проблеми з розчісуванням – всі ці недоліки усувалися нанесенням на всю довжину пасом олії.
Сьогодні ж для того, щоб Ваше волосся виглядали чудово, не обов’язково витрачати нечувані суми на препарати та косметичні засоби.
Більш того, від деяких масок і кондиціонерів можна взагалі відмовитися на користь простих натуральних рецептів. Але не відразу віриться, що, наприклад звичайна кукурудзяна олія для волосся може зрівнятися з дорогим ополіскувачем, який робить локони м’якими і слухняними. Дивно, але факт. І ви самі можете в цьому переконатися.
Склад, корисні властивості
Кукурудзяна олія містить ненасичені жирні кислоти, а також лецитин, фітостерини, вітаміни групи В, а також вітаміни С, А К. Але найцікавіше те, що до складу також входить велика кількість вітаміну Е. Тут його практично в два рази більше, ніж в оливковій олії. Цілющими властивостями володіє ефір кукурудзяних зародків. Його виготовляють за допомогою холодного віджиму.
Молодість і красу допоможуть зберегти антиоксиданти, які теж входять до його складу, включаючи альфа-токофероли. Це засіб є в широкому доступі, і має осудну ціну, так що придбати його не складе труднощів. Але перш ніж, покладати надії на миттєвий ефект, зверніть увагу на свій спосіб життя.
Можливо, поліпшення росту волосся та його виду залежить від раціону Вашого харчування або розпорядку дня. Ефект буде видно тільки тоді, коли Ви перестанете вживати шкідливі продукти, жирну їжу і безліч солодощів.
Можна знайти чимало порад щодо застосування цього засобу для поліпшення стану локонів (різні маски і компреси). Один з них полягає в тому, щоб раз на тиждень проводити таку просту процедуру: трохи розігріти кукурудзяне масло і масажними рухами втирати в шкіру голови. Повторювати процедуру протягом декількох місяців.
Готуємо компрес
Для початку підігрійте воду.
Після цього влийте олію (приблизно в співвідношенні один до одного).
Розчиніть її у воді.
В підігріту рідину опустіть рушник, а потім, трохи віджавши його, замотайте на голову.
Як тільки рушник охолоне, повторіть процедуру.
На завершення змийте шампунем.
Буквально через кілька таких процедур з’явиться результат: ваші локони стануть випромінювати здоровий блиск, наповняться здоров’ям і будуть пружними.
Кукурудзяну олію можна додавати і у вже готові маски для волосся. Вона посилить ефект, а ще допоможе позбутися від такої проблеми, як лупа. Позитивно вплине на ріст і структуру пасом вживання кукурудзяної олії в їжу (наприклад, замість соняшникової).
Маска для тьмяних і ослаблених локонів
У поєднанні з іншими ефірами, кукурудзяна прекрасно розкриває свої властивості. Отже, нам знадобиться:
Сухий м’ятно-імбирний чай (1 столова ложка)
Кукурудзяна олія (1 столова ложка)
Масло каріте (1 столова ложка)
Кілька крапель перцевої м’яти.
Готується маска таким чином:
Окремо на водяній бані розігрійте ефіри каріте і м’ятно-імбирний чай з оливковою олією. Склад повинен стати теплим, але не гарячим.
Через десять хвилин зніміть його з вогню, процідіть чай і оливкову олію і змішайте з ефіром каріте.
В теплу суміш додайте кукурудзяну олію і трохи ефіру перцевої м’яти.
Все гарненько розмішайте.
Розподіліть маску по всій довжині пасом.
Щоб вона не стікала, обмотайте голову поліетиленовою плівкою і оберніть рушником.
Залиште на півтори години.
Наприкінці змийте маску шампунем.
Час від часу повторюйте процедуру для кращого результату.