Home / Макіяж / Як клеїти накладні вії?

Як клеїти накладні вії?

Накладні вії – це справжня зброя краси у вашому арсеналі. Вони роблять погляд яскравіше, виразніше і відвертіше. Навіть наймодніша і дорога туш не подарує вам такого ефекту, який забезпечать штучні вії. Їх без проблем можна носити щодня, але для цього потрібно знати про такі вії деякі важливі факти.

Накладні вії: застосування

Залежно від очікуваного або задуманого образу, вибирати потрібно серед трьох найбільш поширених видів:

Стрічкові вії.

Волосинки кріпляться на стрічку-основу, яка приклеюється по всій довжині повіка. Такі вії варто вибрати для вечірнього макіяжу, тому що вони найпомітніші і ефектні.

Половинки.

Розташовуються на зовнішній половині повіка і добре збільшують розріз очей. На відміну від стрічкових, половинки приклеюються до справжніх вій. Непомітно, але значно збільшують довжину, хоча мало впливають на об’єм.

Пучкові вії.

Цей варіант виглядає максимально природно, добре збільшує об’єм, при правильному наклеюванні непомітні. Вибирати варто пучки середньої довжини, тоді вони зіллються воєдино з вашими власними віями.

Як клеїти накладні вії 1

У разі якщо дівчина прагне привернути увагу до своєї натуральної краси, трохи змістивши акценти на очі, найкращим рішенням стануть пучкові накладні вії, клеїти які досить легко.

Але для яскравого, можливо, навіть епатажного образу, який виділить вас з натовпу, незамінними стануть стрічкові. Для подібних випадків виробники пропонують безліч варіантів з використанням стразів та інших декоративних елементів.

Варто віддавати перевагу накладним віям з натуральних компонентів, адже на відміну від синтетичних, вони менш алергени і виглядають натуральніше.

Накладні вії: наклеїти правильно!

Це складний процес, що вимагає від вас уваги і певних зусиль.

Алгоритм дій такий:

1. Необхідно повністю зняти косметику і забруднення за допомогою засобу для зняття макіяжу. Особливу увагу потрібно приділити віям, щоб вони були знежирені.

2. Нанести свіжий макіяж, використовуючи тонкий шар туші.

3. Акуратно приміряти накладні вії, пінцетом прикладаючи їх до повіка. Необхідно точно виміряти довжину, щоб не довелося вкорочувати вже наклеєні вії.

4. Потім на підставу накладних вій нанести невелику кількість спеціального клею, особливу увагу приділіть краєчкам, якщо використовуєте половинки або стрічкові вії. Перед тим як приклеїти, потрібно почекати 15-20 секунд, щоб клей досяг потрібної консистенції.

5. За допомогою пінцета приклеїти стрічечку або пучок, притискаючи якомога щільніше до підстав ваших вій. Злегка придавити пінцетом і спробувати покліпати, щоб переконатися, що нічого не відклеюється і не заважає вам.

6. Коли готові накладні вії, макіяж стане останнім штрихом. Якщо є необхідність, зверху можна нанести ще шар туші, щоб накладні вії повністю злилися з вашими. Також можете використовувати тіні, підводку або контурний олівець, щоб зробити лінію кріплення накладних вій непомітною.

Накладні вії: зняти правильно!

Часто накладні вії просто відривають, але це неправильно, болісно і травматично. Щоб без проблем їх зняти, потрібно покласти на очі шматочки вати, змочені теплою водою. Потім проведіть по лінії наклеювання або місця кріплення пучка ватною паличкою, змоченою в засобі – демакіяжу. Клей розм’якшиться, і ви без праці і болю знімете ваші накладні вії. Після цього потрібно нанести на повіку заспокійливий крем або молочко.

Протипоказання

Накладні вії можуть стати великим навантаженням для алергіків і людей з сильною чутливістю очей. Також не рекомендується наклеювати вії при використанні контактних лінз.


Check Also

Літній макіяж 2019 року. Тенденції правильного макіяжу

Макіяж дозволяє дівчатам самовиражатися, прикрашати себе, прикрашати собою світ, як і одяг, як спосіб життя, …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *