Home / Діти / Вироби з овочів. Цікава підбірка осінніх виробів

Вироби з овочів. Цікава підбірка осінніх виробів

З настанням осені, дітям дають завдання зробити вироби з овочів  з конкретною тематикою для школи або дитячого садка. Використовувати тут можна все, але, якщо ви хочете, щоб ваша саморобка виділилася на тлі інших. Пропонуємо вам дізнатися, як робляться вироби з овочів  і фруктів своїми руками.

Вироби з овочів. Що можна зробити

Вироби з овочів. Цікава підбірка осінніх виробів

У дитячих садках і школах восени, приблизно в жовтні-листопаді, відзначають свято Осені. У цей день діти приносять в садки і школи вироби з овочів  своїми руками зроблені самостійно або за допомогою батьків.

На свято Осені проводять виставки на яких показують як втілилася фантазія дітей через вироби з овочів  і фруктів.

Зовсім маленькі діти показують прості дитячі овочеві вироби, дітки шкільного віку вже здатні не тільки виявляти більш яскраву фантазію, а й робити більшість осінніх виробів з овочів самостійно.

У вас вийде сконструювати безліч найцікавіших виробів, якщо вдома є різні овочі. Більше нічого не потрібно.

Фруктова і овочева творчість, як і вироби з пластиліну для дітей, може виявитися дуже цікавою, корисною і головне смачною.

Які вироби з овочів і фруктів у вас можуть вийти:

птахів;

тварини;

герої мультфільмів;

люди;

будинки;

панно;

квіти по техніці карвінг.

Всі вироби можна впорядкувати, не по матеріалу, який ми використовуємо, а за методом виконання робіт.

Вироби з огірків

Наприклад, найчастіше огірки використовують для того що б зробити крокодила Гену з усім відомого мультика. Каштани можуть допомогти доповнити створенням чебурашки.

Крокодила можна зробити з одного цілого і довгого огірка, або, можна зробити з декількох. Прикрасити можна тонким шматком моркви фігурно вирізаної в якості шарфа і язика. Чебурашку можна зробити з сирої картоплі, порізавши її на кружечки.

А ось які симпатичні вийшли жаби. Прямо як справжні! Цей «комплект» парочки жаб схожий на казку про Царівну-жабу. З такими красивими іграшками можна і пограти, а потім з апетитом з’їсти. Використовувалися огірки, моркву, горошинки перцю.

Вироби з картоплі

Картопля – благодатний матеріал. Використовуючи даний продукт в якості виробів, можна придумувати різні образи і фігурки. наприклад, можна підібрати круглі картоплини і приробити їм з пластиліну очі, руки, вуха, лапки і вийдуть – Смішарики!

   Картоплю можна пристосувати ще й у вигляді конячки.

   Восени робиться таке багате свято для того щоб показати дітлахам які багаті природа і земля подарували нам овочі і фрукти. Розповісти їм про користь цих продуктів і таким чином розширити кругозір дітей, потренувати їх фантазію і дрібну моторику при створенні шедеврів.

   Коли батькам повідомляють що буде свято осінніх дарів, деякі батьки переймаються питанням про те як з овочів зробити саморобку.

   Для полегшення батькам вигадок що ж таке створити і що використовувати в даній творчості, ми підібрали кілька цікавих ідей того що роблять діти на свято осені і демонстрували на виставках.

Їжачки

Напевно найпростіший і цікавий виріб це їжачки! Як же зробити і з чого зробити їжачків ?! Їх можна робити з практично будь-якого овоча або фрукта.

Вибираємо основу, наприклад ківі, яблуко (розрізаємо навпіл), картоплю, шматок кабачка, буряк або редька. І малюк може повтикати акуратно зубочистки, зробивши їжакові голки.

 А зверху на голки їжака може наколоти і сухе осіннє листя, і яблуко, і грибочки і багато різних запасів, які ці звірятка тягнуть до себе в нірку.

Зрозуміло все потрібно робити під наглядом мами або іншого дорослого. І такі дії як наприклад розрізати яблуко робить дорослий, а не дитина.

У процесі створення їстівного їжачка, з дитиною можна навіть придумати якусь казку. Нехай малюк фантазує!

Вироби з кабачків баклажан

Кабачки чудово послужать добру службу побувавши в ролі автомобілів або поросят. Ще майстрині роблять туфельки з кабачків або баклажанів. І особливо красиво виглядає з різьбленням по шкірці у вигляді візерунка.

Баклажани можна використовувати для створення дуже простих персонажів – пінгвінів.

Пінгвіни робляться дуже просто. Просто зрізається і надрізається по всій довжині баклажана шкірка, а хвостик не зрізати зовсім. Робимо очі з того що є, а якщо немає з чого – тоді в хід йде пластилін.

Ось підбірка фотографій простих, але дуже симпатичних овочевих ідей для створення класних персонажів.

Змію зробили з огірка довгого, перець і маслини використовували для створення очей і «шарфика».

Одна машинка зроблена з використанням цукіні, кабачка, редиски, моркви. Все з’єднали за допомогою зубочисток або сірників (зрозуміло, попередньо відламавши сірку).

Друга машинка створена на основі баклажана. Тут колеса мають різний діаметр і на них пішов невеликий кабачок.

Ще одні пінгвіни на острові – це кабачки і вміло вирізані санки, бантики, капелюшок з моркви.

Жабенята – огірки. А сніговики – яблука, їх так само можна зробити використовуючи редьку або редиску. Капелюшки у вигляді лимонного шматка і морквяні бантик і рукавиці.

 Вироби з яблук

Беруться яблука, миються, протираються насухо.

Потім мама робить глазур: збивається білок з цукром і додається пару крапель лимонного соку.

Беремо звичайний медичний шприц, природно не використовуючи голку. І наповнюємо шприц нашою білою яєчно-білковою сумішшю. І малюємо по шкірці яблук. Малювати можна що завгодно: сніжинки, метеликів, просто малюнки, декоративні завитки, стрілочки, мордочки, хвилі, крапочки і т.п.

Яблука набувають гарний вигляд і їх пізніше можна просто з’їсти!

Ще можна зробити чудову гусеницю, з’єднавши однакового розміру яблука між собою за допомогою зубочисток.

Для цього наколюємо наші фрукти з обох сторін зубочистки, робимо лапки з використанням моркви і робимо вуса виноградинками! Можна мордочку намалювати пластиліном або яєчно-білковою глазур’ю (вище описано як це зробити).

Яблука в горошок! Ці фрукти можна прикрасити так. Взяти червоне і повирізати зі шкірки кружечки або трикутнички. Теж саме зробити з яблуком зеленого або жовтого кольору. А тепер, прикріпити навпаки кольорові кружечки: на яблуко червоного кольору кріпляться зелені кружечки, а на яблуко зеленого кольору – червоні.

 Вироби з гарбуза

Король осені – звичайно ж гарбуз. Цей продукт чудовий як за своїми цінними вітамінним властивостями, так і підходить для виробів з гарбуза на свято осені і на свято Хеловіна, яке так само відзначають восени!

При створенні фігурок з використанням фруктів або овочів, дуже часто потрібно скріплювати деталі між собою. Для цього найкраще і безпечніше підійдуть зубочистки.

Якщо ж ви використовуєте додатково для прикраси пластилін або тим більше маркери або фломастери, то потім цей продукт вживати в їжу зрозуміло не варто.

Багатство природи дійсно на стільки різноманітно! Осіння пора – прекрасний час для розвитку дітей з використанням саме природного матеріалу. Тому що він безпечний, доступний і простий.

Використовуючи осіннє листя дерев, шишки і пластилін, гілочки, всі продуктові дари осені можна розвивати творчу фантазію у дітей, стимулювати їх уяву і зацікавлювати навколишнім світом.

Як розвиваючий інструмент чудово підійдуть вироби з овочів  і фруктів своїми руками зроблені за допомогою батьків.

Вироби з цибулі своїми руками

Що можна придумати як саморобку своїми руками на свято з використанням цибулі?! Виявляється, можна зробити квіти!

Якщо цибулю очищену від шкірки зверху вниз надрізати по кожному шару не дорізаючи до самого кінця і розкрити цибульні пелюстки, то вийде справжнісінький лотос! Прикрасити можна зеленню.

А ось які чудові цибульні ромашки! Серединка – морквяний кружечок, який надсікається уздовж і поперек ножиком так щоб вийшла невелика «бахрома». Прикрашаємо зеленню або листками дерев зеленого кольору або довгими листами цибулі-порею.

Шикарні пальми можна зробити так: на шпажки нанизуються великі маслини без кісток, на самий верх одягається «пальмове листя» і все це творіння поміщається на «острові» з дині або будь-якого іншого фрукта або овоча.

Редиска представлена у вигляді красивогої прикраси в техніці карвінг – вирізання по овочах. У цій же техніці створена шикарна троянда з справжнісінького червоного буряка. А букет з «троянд» створений з використання чорної редьки або редиски червоної. Прикрасити можна гілочкою з листочками вишні або іншого фруктового дерева.

Мишок і грибочки можуть зробити любителі вирізання за лічені хвилини. Дуже прості фігурки вийдуть досить швидко – мишки і грибочки. Мишки виглядають особливо зворушливо і робити їх зовсім просто.

Для цього беремо редиску чисту і зрізаємо з однієї шматок, ділимо її навпіл і виходять вушка мишок. Робимо оченята і прорізи в які вставляємо вушка. Хвостики редисок служать хвостиками. І мишки виглядають дуже навіть по-справжньому.

Болгарський перець може послужити прекрасним матеріалом при створенні квітів з фруктів. Подивіться, достатньо очистити перець від серцевини і насіння і нарізати дрібною «бахромою». І вийдуть квіти айстри або півонії. Якщо взяти три різних кольори перцю, то вийде гарний овочевий не тільки виріб, але красива прикраса страви.

Букет з редиски і моркви неможливо не показати, тому що він на стільки виглядає природно і красиво, що хочеться просто їм милуватися. Такий букет цілком можуть зробити батьки самостійно.

Вироби з овочів  можуть бути не тільки смачними, але і красивими, привабливими і навіть кумедними!

 А ось величезний заєць з редьки, баклажанів, огірків, помідорів чері і доданих фруктів. Виглядає просто шикарно!

Такі шикарні і корисні букети можна частково їсти і просто милуватися достатком овочів і фруктів і прикрашати банкетні столи в ресторанах або будинку на святах.

Робимо осінню композицію з гарбузом

Вироби з овочів  і фруктів з додаванням осіннього листя, виглядають чудово. Саме в таких композиціях поєднуються і дари осені і її фарби. Пропонуємо і вам створити подібний виріб, для якого потрібні:

осіннє листя;

гарбуз;

горобина (підберіть великі грона);

чотири шпажки;

піафлор або так звана флористична губка;

файл або поліетилен;

ножик;

гарячий клей.

Підготуємо робочу поверхню. Щоб не забруднити її, постеліть файл або поліетиленовий пакет. Тепер можна приступати до роботи:

Починаємо робити саморобку з викладки листя. На поліетилені викладаємо осінні листочки шарами і кріпимо за допомогою гарячого клею. Формуємо коло. Буде потрібно близько трьох шарів листя.

Переходимо до роботи з гарбузом. Відокремлюємо верхівку з хвостиком залишаючи нижню частину більшою за розміром. Використовуючи ніж прибираємо м’якоть і кісточки зсередини гарбуза.

В отриману виїмку вставляємо піафлор або губку. Якщо він не поміщається, зріжте зайве. Залиште виступати піафлор з гарбуза на висоту близько трьох сантиметрів.

У верхній частині гарбуза, поруч з піафлор встромляємо чотири шпажки. Можна їх замінити дротом, але вона повинна бути міцною і буде потрібно більше відрізків.

На виступаючі палички, кріпимо зрізану раніше верхівку гарбуза. Залиште між верхньою і нижньою частиною проміжок.

Приступаємо до декорування. У отриманий проміжок між двома частинами гарбуза вставляємо гілки горобини. Гілочки можна увіткнути в піафлор. Повністю заповнюємо коло ягодами. Щоб композиція виглядала ще яскравішою, додайте до неї кілька кольорів, які можете вибрати на свій розсуд.

Розміщуємо декорований гарбуз на листя і готово. Такий тип виробів з овочів і фруктів на виставку підійде ідеально. Часу витрачено на виготовлення мало, зате результат вражаючий. Додати до готової композиції можна саморобку з шишок і тоді від готового виробу дійсно буде віяти восени.

Фруктовий букет

Букет з фруктів може стати не просто відмінним варіантом для виставки, а й в якості подарунка.

Що потрібно:

фрукти (яблука, ківі, кілька лимонів і великий грейпфрут);

шпажки;

клейка стрічка;

харчова плівка;

ножик;

ножиці;

Крафт папір;

гарячий клей;

спеціальні капсули для живих квітів;

флористичний шпагат (можна придбати в магазині товарів для творчості);

квіти;

стрічка;

дошка.

Перед тим як приступати до основного процесу обов’язково вимийте всі фрукти. Візьміть грейпфрут, він буде центральним елементом нашого букета. Розріжте його навпіл.

Відріжте шматок харчової плівки і оберніть половину грейпфрута. З тильного боку вставте кілька шпаг. Вони будуть утримувати цитрус в потрібному положенні. Плівку обмотуємо на шпажках і фіксуємо все скотчем.

Коли робота з грейпфрутом буде закінчена, обов’язково протріть дошку і ніж. За вищезгаданою інструкцією працюємо і з іншими фруктами. Розрізаємо, обертаємо плівкою і вставляємо шпажки. Для грейпфрута ми брали три шпажки, для фруктів з меншим розміром можна використовувати тільки дві.

Зупиняємося окремо на лимонах. Один з них можна розрізати. Решту просто кріпимо в цілому вигляді на шпажки. Це стосується і яблук, їх розрізати не потрібно, достатньо відразу зафіксувати.

Коли всі фрукти підготовлені. Знову протираємо дошку і починаємо формувати букет. Розрізаною стороною донизу кладемо грейпфрут. Навколо нього починаємо викладати інші компоненти.

Складаємо шпажки і надійно фіксуємо клейкою стрічкою. Робимо не просто мотки в одній ділянці, а намагаємося обмотати складені шпажки по всій довжині.

Щоб наш букет виглядав цікаво, його можна розбавити живими квітами, наприклад, білими гвоздиками. Всю зелень від квітів потрібно відокремити.

У підготовлені флористичні капсули додаємо трохи води і вставляємо гвоздики. Розміщуємо квіти між фруктами. Якщо залишилися вільні ділянки, можна додати зелень, яку ми зрізали з квітів.

Наступний етап не простий, він полягає в упаковці букета. Беремо крафт папір, згинаємо навскіс і внизу на згині робимо три надрізи, вони допоможуть краще зафіксувати букет. З’єднуємо краї паперу і фіксуємо їх степлером.

Беремо ще один аркуш паперу і повторюємо з ним дії складання і розрізання. Докладаємо папір так, щоб він закрив перше місце фіксації. З’єднуємо дві сторони і фіксуємо степлером. Зайвий папір відрізаємо.

Ніжку букета з папером фіксуємо використовуючи шпагат. Використовуючи крафт папір пакуємо ніжку. Місця з’єднань можна приклеїти гарячим клеєм. Закріплюємо матеріал флористичним шпагатом. Місце перев’язування приховуємо бантом з атласної стрічки.

До речі, можна робити такі вироби з овочів  і фруктів на виставку. Навіть овочі можуть бути оформлені красиво, головне підійти до творчості правильно.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *